0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (1,667 puan) tarafından
Konu biraz karışık ama anlatabildiğim kadar anlaticam

Şimdi şöyle kaynanam evimin herseyine karışan Bir kadın alt üst oturuyorum bir geliyor bu perde buraya olmamış bir geliyor koltuğun rengi solmuş yani karışmayı seviyor neyse eltime indim bu arada en küçük gelin benim hatta şöyle söyleyeyim eltimin geliniyle aynı yastayiz ( çok küçük yaşta evlenmiş eski kafa bunlar eltiminoglu eşimden bir yaş büyük hatta ) eltim o kadar güzel kaynana ki gelini burnundan kıl aldırmaz ama kadın g..tunde geziyor kızım da kızım diye henim kaynanam da bana kaynanalik yapıyor eltim dedi ki gelinimin koltuğu çökmüş gelince hemen kendine yeni takım alsın beğensin kadın herşeylerine destek çıkıyor ben de dedim ki valla yenge bende istiyorum bir takım koltularim soldu dedim kaynanam hemen diyor ki yok yok daha yepyeni kalsın dedim belli değil belki değiştiririz ya herseyime yok kalsın yapma hortlak daha neler neler uzun oldu napcam ben bu kadınla 

16 Cevaplar

+2 oy
(803 puan) tarafından
Sen kendin çalış laf sokacağına kendi eşyanın kendin al hortlak olarak belki oda seni görüyordur sevgi saygı karşılıklı sonucta
(1,667 puan) tarafından
Ne alaka cnm kendi evine 10 bine halı 15 bine yatak odası aldı hayırlı olsun deyip iki de güler yüz gozterdim evet sevgi karşılıklı ama saygıda karşılıklı oda bana saygı göstermek zorunda sevgisini istemiyorum para konusuna gelince yorganın ayağıma kadar benim fazlasını da istemem ben bilip bilmeden yorum yapma bu iki günlük değil 4 yıldır böyle
(9,330 puan) tarafından
Sen yine iyisin benim evim 3+1 di 2 tuvalet banyo vardı. Tuvaletin tekini kapatmış kendi eşyalarını koymuş odanın tekini de kapatmış çul çaput ne varsa doldurmuş. Bence karışmak öyle lafta falan olmaz. Söz uçaar gider. Bak benim kaynanaya icraata geçti benim evimi kullanıyor çöplük yapmış
(504 puan) tarafından
Kuzum kaynanaların %80i aynı sen her ne kadar ondan çıkmıyor desende ogullarinida kendilerinden ayrı görmüyorlar senide benimsemiyorlar canlari gider sen 5 kuruş yiyince benimkide aynı herşeye karısı altlı üstlüyüz.
(3,730 puan) tarafından
Çok şükür benim eşim karıstırmaz. Sadece eşim bana hediye falan alınca ben al dedim diyor kendince :Dd halbu ki biz aramızda konusmusuz önceden
(504 puan) tarafından
Benimkide karıştırmaz alacağını alır yiyeceğini yer ama her zaman boş boş konuşur işte:)
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Aman kaynana milleti karisir
(1,667 puan) tarafından
:(:(:(
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Son nefesine kadar kaynanaliga devam ediyor demek ki sjsjjs
(1,667 puan) tarafından
Son nefesini bu gece teslim etsin inşallah
0 oy
(272 puan) tarafından
Kaynanalar böyle ya illa bi çıkıntılık yapacaklar. Eşine söyle evi satın başka bi yerde ev alın. Başka çaresi yok yani
(272 puan) tarafından
E satamıyor musunuz? Eşin mi istemiyor taşınmak acaba? Yeni düzen kurmak kolay değil
(1,667 puan) tarafından
Ev üstüne ev yaptırdık hala kredi ödüyor kuzum ev bize ait kaynanam dahil kimsenin de parası Yok içinde eşim işe girer girmez hemen yaptırdı haliyle hala borç ödüyoruz bide aile apartmanı satamayiz herseyimiz bu ev oğlumuz var bir tane hala onun ihtiyaçları bitmiyor eşim tek çalışıyor anca yetiyor aslında memnunum ama kaynanam yüzünden rahat değilm
(272 puan) tarafından
Allah sabır versin canım benim. Eşine söyle annesiyle bi konuşsun ağırlığınızı koyun o zaman laf edemesin
(1,667 puan) tarafından
Gelmesini bekliyorum adam akıllı konuşmak için çünkü ilk değil sonda olmayacak eşya ne ki eşya gecer alırsın sıkılır atarsın ama iki güler yüz gösterse nolcak sanki gencisiniz dese zor geliyor kendine 10 bine halı 15 bine yatak odası takımı aldı indim gülerek hayırlı olsun dedim bu saygıdır kendi bana gelince yok şu yok bu çekiyor 4 yıldır doldum artık
(272 puan) tarafından
Valla iyi bile dayanmışsın bence
0 oy
tarafından
Ne yapacan biliyormusun sesiz kaldıkça üste çıkacak ANNE BENİM EVİM COK İSTİYORSAN KENDİ EVİNE OYLE YAP VE ONUN ALACAĞI 2 KURUSLUK KOLTUK SANA ZEHİR OLUR BEN ALDİM DİYE KARİSİR İZİN VERMEYECEKSİN KARİSMASİNA BİSEY DERSE KOCAM BOYLE SEVİYOR DEYİP GECECEKSİN
(1,667 puan) tarafından
Yaptı kuzum yaptı 10 bine halı 15 bine yatak odası aldı kadın benim evime bişey girdi mi gözleri yuvasından çıkıyor
0 oy
(4,648 puan) tarafından
Benim evim ben karar veririm de . Karıştırma. 
(1,667 puan) tarafından
Kuzum kendine çeyiz dizdi 10 bine halı kestirdi yepyeni yatak odası aldı 15 bine bir kocası eksik o...ruspunun ama benim evime gelince gözleri yerinden çıkıyor
0 oy
tarafından

Yanlış anlama ama eltin öyle deyınce hemen atlaman güzel olmamış kıskandı felan derler arkandan 

Varsa niyetin kaynana yanında nie söylüyorsun al gitsin 
(1,667 puan) tarafından
Kız konu konuyu açtı işte illa Alcam da demedim yenge dedi ki 8 bin bir minderine verene kadar gitsin takım alsın dedi ki gerçekten de eltim öyle gelinini seviyor kadın bende dedim ki valla bir yüz değiştirmeye 7 bin istedi mobilyacı belki bizde alırız yada almayız hele şimdilik kalsın hemen atladi ordan yok yokkkk yeni daha ne gerek var dedi ki daha bugün adam geldi baktı koltuklara abla ayakları değişecek dedi hep kırılmış
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kiz farkli sehirlerdeyiz ordan buraya karisiyo sen altli ustlusun normal ordan ariyo diyo ne yediniz ne ictiniz ne aldiniz ogluda herseyi anlatiyo 
0 oy
tarafından
valla benim ki karışmaz bir seyimize. sadece yeni tasindigimda kizim bu konsol burda olsa daha iyi sanki.koltugu şuraya çeksen oda daha ferah durur gibi şeyler söyledi kız kardeşiyle kayinvalidem.ben de bakarım dedğiniz gibi daha hoş durursa yaparim dedim.sonucta ev benim onlar sadece fikir verir uygulayip uygulamak bana kalmis.sonradan beni takdir de ettiler.diger geline de dedik ben bunu boyle koymak istedim koydum gibi cevaplar vermis kırıcı üslupla.demem o ki üslup çok önemli iki taraf icin de.
0 oy
(485 puan) tarafından
Valla beninkide oyle ayriyoz ama her seye bir laf var.Birsey almaya kalksam ne gerek var der.Esimde destekler ya o zman cildiriyorum.Herkes kendi evine kendi malina karissin.Simdide ikizleeim var neymis besikleri yokmus halbuki var ama laf laf ustune.insanin zoruna gidiyor. Biz begenip almisiz sanane yani .Ben asla evine karismam haddim degil ama ondan da beklerim.Altli ustlu oturucaz yakında korkuyorum neler olacak ...
0 oy
(11,982 puan) tarafından

Hiç kendime dert edemem öyle şeyleri he he der geçerim. O alma der gider gelirki almışım o beğenmedim diye laf eder ama ben onu çok beğenerek aldım severekte kullanıyorum derim onun her şeye bir lafı varsa benimde her lafa bir cevabım var :)

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Benimki akşam çocuk konusunda diyor bu kızını büyütsün sonra yapsın her şeye karismasalar olmaz 

Boş boş konuşuyorlar ha
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aman onu bosverde koltuklarını kaplatsana daha az masraf edersiniz hem 
(1,667 puan) tarafından
Kuzu 7 bin istedi adam
(2,062 puan) tarafından
Türkiye şartlarında iyi ki yoksa pahalı mi
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Emin ol bu karısmak bile degil benim yasadıklarım yanında. Bana görğmcem yapıyordu. Kendi evi oldugu halde sürekli bizdeydi. Mutfagımı degiştirirdi. Bir kalkardık salonun koltukların masanın yerini degiştirmiş. 
0 oy
tarafından
Aman kız bosver ne derse desin karışmak doğalarinda var 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 5,125 göst.
18 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Ltfycr (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lilaa (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.