0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
O kadar hevesle yikadim astim kurusun diye petekleri actim iki gunde kurudugu yetmezmis gibi bide hic kokmamis sinir oldum tekrar mi yikisam zaten utuleyp koyacagim ya

9 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Koksa ne olucak temizse yeter 
(823 puan) tarafından
Ne biliyim ya ilk hazirlik heves etttim heryere koku siner sandim hic hayal ettigim gibi olmadi
(679 puan) tarafından
Ya şöyle koku demek bı yerde kimyasal demek kokuyu değilde temiz içerikli bı deterjanla yikasan bebek için daha sağlıklı olur Dalin temiz içerikli değil mesela
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebek deterjanlari kokusuz olur zaten çünkü parfümlü olmamasi gerekir bebekler de rahatsız olur. Bende omonun bebek deterjanini aldım sıvı

Yıkadım çamaşırları utuledim kaldırdım kokusuz oda
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ben kullanmıştım Dalin çok güzel kokmuştu 
0 oy
(598 puan) tarafından
Koku olması zararlı zaten kokmaması lazım çocuk etkilenir kokudan 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bebek deterjanının kokmamasi daha iyi. Zaten Dalin içerik olarak da pek temiz bir marka değil aslında. Bebeğinizin cildinde hassasiyete sebebiyet verebilir.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Olması gereken o. Ben hep parfümsuz tercihi ettim özelikle yenidoğan döneminde ciltlernde dokultu ye sebep oluyor bir çok deterjan. 

O istediğin kokuyu ancak bebeğin giymeye başlayınca almaya başlıcaksın kıyafetlerden 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ne tür bir koku bekliyorsun bebek kıyafeti bu sonuçta kokmaması daha iyi kokular kimyasal bir etki uyandırıyor benim zihnimde. 
0 oy
tarafından
Ben yumoş bebekler için olanı aldım onunla yıkadım çokta güzel yanı ağır bir kokusu yok ama temiz koku veriyor. Bnde elbiselerde hafifte olsa bir koku istiyorum çünkü elbisenin kendi kokusunu sevmiyorum bu arada bn yikamadan önce sirkeli suda 20 30 dakika bekletip öyle yıkadım :)
0 oy
(96 puan) tarafından
Ala ala bende yıkadım canım oda hatta çocuğun dolabı bile hala kokuyor 8 hafta önce yaptım hazırlığı kilit poşet yaptım hala kokuyor hala kokuyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Beyaz05 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.