0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (1,707 puan) tarafından

Kızlar ben buraya girdiğimde gerçek dünyanın farkına varıyorum sanki, böyle bazı postları okynca içim borklyr, tuhaf olyrm etkilenmesem de olmyr. Dün eşimin tlfonunu karıştırdım o derece yani hç bşy de bulmadım snra kendi kendime dedim ben ne yapıyorum ben eşim dahi olsa izni olmadan hç kimsenin kişisel özel eşyasını karıştırmam asla huyum değildir . sanki etkileniyoruz azcık benim gibi etkilenen varmı?

Ama tabi öğrendiğim bazı şeyler de var yani güzel yanı da var 

9 Cevaplar

0 oy
(588 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı bensin... Ama ben karıştırırım eşimin telefonu yani sonuçta oda benimkini karıştırabilir o konuda katılmıyorum eşler arasında özel olamaz bana göre. Ben bu programı indirmeden önce de ara ara çaktırmadan karıştırırdim şimdi burda aldatma postlarini okudukça daha sık karistiriyorum. :d ne kadar güvensemde insanoğlu çiğ süt emmiş herşey olabilir 
(1,707 puan) tarafından
Malesef öyle güvenemiyo insan
(749 puan) tarafından
Valla öyle bisey biliyorum o telefonu ilk hayatına aldığı anki bütün geçmişi cikarir
-Reklam-
+1 oy
(6,671 puan) tarafından
Maalesef istemeskte etkileniyor uz
(1,707 puan) tarafından
Bencede yani
0 oy
(845 puan) tarafından
Okuyorum duyuyorum görüyorum ama kendi bildiğim daha ağır basıyor şüphe duyacağım bir şey olmadı içimi ferah tutuyorum başkası yaptı diye benim eşimde yapacak değil ya ( tabii yapmayacak da değil erkek milleti hep takip edcenn hahahha)
(1,707 puan) tarafından
Evet valla haklısın cnm
(749 puan) tarafından
Valla  varya asla güvenmeyin sallasa hayatınızdaki en büyük hata erkeklere guvemek
0 oy
tarafından
Bu ara bnde bakıyorum garibim cift işte çalışıyor fazla kaznmk için gözü bni görmüyor 

Temiz yanı 
(1,707 puan) tarafından
Valla benimkisi de
(749 puan) tarafından
Eminmisinz
tarafından
Canan niye ki yav jgjjnkvkk
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende bazen etkileniyorum bazen burda okudgum şeyler rüyama bile giriyor normal yani .
(1,707 puan) tarafından
Evet ya en kötüsü o
0 oy
tarafından
2019den beri burdayım hiç bir postan etkilenmedim takmadım da telefonumu kapattığım an bitiyor burasi benim için 
0 oy
(749 puan) tarafından
Valla Bn burda bir tüyo versem herkes kocasından ayrılır. Ama vermişim kimse kocasından soğumasın gerek yok   seninkinden vardır biseyelr hattta herkesin :)))
(1,371 puan) tarafından
Hadi ver kız
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Derstsız başıma dert edınemem:))hıc karıstırmadım karıştırmamda tuvalete bıle telefonla gider ha saklarmo hayır foto aşmak ıcın cekmek ıcın birini aramak ıckn vs alrm harıcınde kurcalamadm oda benımkıne dokunmaz bana ve aılesıne ıyıse görevını yapıyosa maddı manevı destegı tamsa sevgımzden teredüttüm yoksa naptınında benım ıcın önemi yok cok sukur yakalamadm bişi
(749 puan) tarafından
Kız spylum heme nasıl yakalıyorum m.etme hepsi aynı b.....
(2,705 puan) tarafından
Cok sukur yakalamadm kız bişey olsa rahat rahat veremez elıme telefonu:)ama tabıkı hepsı aynı belkı profesyonel çalısıyodur benımkı djfkgkhl
(749 puan) tarafından
G yazan google varya gir oraya eğer bisey yakalarsan canan deglm.bu salaklar  norml goggolden geçmişi siliyor ama dogerinde hepsi kalıyor haberleri yok gir o telfinu nezman eline aldıysa tu. Geçmiş önüne ciksr
(2,705 puan) tarafından
Hahaha tam canm yarın yapcam unutmazsam yazarım
0 oy
(1,349 puan) tarafından
Evet burada okuduğum aldatılma postlarından etkilenip bende karıştırdım eşimin telefonunu :( sonra hiç bişey bulamayınca utandım suçlu suçlu oturdum kendimce 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,267 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
10 cevap 334 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,687 cevap

34,899 kullanıcı

...