+2 oy
1,541 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından

image

ben bu paraya 8 tane ayakkabı alırdım vururum ben bu adamı ayakkabıyı bırakıp kaçtı kızım dört buçuk  yaşında daha ben kendime bu fiyat almadım .... Benim eşimin ayakkabı takintisi var mesala bardak alalım derim pahalı der ama ayakkabıya giden paraya acımaz ama ben ciğerim yandı kavruluyor :Doglus elinde yemeye çalıştı sor kurtardim

57 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

ayakkabida bu
(7,121 puan) tarafından
Çok geç dhhdhdhdhd
tarafından
Niye ki bugün alınmış
(7,121 puan) tarafından
Ondan değil asko yerini demez :) olan oldu bugün bana 2 bin TL verecek alışveriş yapam ndjdjdnjd
tarafından
Aysom son postuma bak asghshs
tarafından
O zaman güle güle giysin kuzu oh canına değsin:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çocuklarına en iyisinden alsın aşkom bişey olmaz 
(7,121 puan) tarafından
Askom yazık günah beeee dhdhhdhdhd hak ediyor çocuklarda baksana    ya yazık dndndnne
+1 oy
tarafından
Benimkide keşkem para görmese sjsjsjs ince kuruşuna kadar sayar :// ama abeyleri parayı cart curt eder eşimde her parayı köşeye atar birikim olsun diye bu adam ne zmn sirkelenecekk
tarafından
Yok bende öyle yapıyorum yiyorum ediyorum ama gel gör ki biraz acıyorum daha evimiz buyumuz yok adam daha kendine düzgün mont almıyor ama abeyleri karıya kıza para döküyor eşim görüyor 1 2 sinirleniyor sonra abemdir diyor gene devam Amin amin nasılsın asko:)
(7,121 puan) tarafından
Ay aynı benimkinin abisini anlattın asko ..... Nolsun uyuyacam oglus hasta arada tıkanıyor onu kontrol ediyorum
(7,121 puan) tarafından
Sen napiyorsun bitanem
tarafından
Geçmiş olsun canisi napam çok bunaldım daraldım gene afakanlar bastı beni çay içiyorum bende tek başıma
(7,121 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Güle güle giysin minik ama bence bu fiyata almak gereksiz çocukların ayağı çok çabuk büyüyor 
(7,121 puan) tarafından
Yakalarsam biliyorum yapacagi
0 oy
tarafından
Bende alırım o fiyata kız ne olucak ama çocukların ayağı çabuk büyüyor seneye olmaz bu ayakkabı 
(7,121 puan) tarafından
Aynen öyle asko ne gerek var yazık değil mi jdjdhdhhd
0 oy
(537 puan) tarafından
Demek ki parası var almış 
(7,121 puan) tarafından
Allah bilir nerden aldi demez ki bana
(537 puan) tarafından
Giysin artık yapacak birşey yok sende başına kak dur paran çok demek ki bana da şunu al bunu al diye
(7,121 puan) tarafından
Tamam asko sagol
(144 puan) tarafından
Fiste adresine varasiya kadar yazıyor nerden aldigi. Nasıl nerden bileyim :)
(7,121 puan) tarafından
Bxhdhdhd ciddi olamazsın hiç dikkat etmedim
0 oy
(863 puan) tarafından

Normal bence bende oglana bot aldım 650 lira benim çocuk giyeceği zaman içim acımıyor valla yemeye giymeye geldik dünyaya harcayın :D

(7,121 puan) tarafından
Kız ama ben daha çok alırım o paraya daha dört buçuk yaşında dünyaları sürerim önlerine :) ama ne bilim normal o zman napim karanlık odaya koyup korku müziği açıp bağırınca ben müzik duymuyorum demiyeyim o zman
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gayet normal cocuk ayakkabısi önemli ayagi için abimin kizi nike giyor 9 yasinda abimde cok hassas ayakkabi konusunda 

Oglum 14 aylik kislik sordum 479 tl dedi küçük birsey normal yani abartılı fiyati yok simdi ucuz birsey yok 
(7,121 puan) tarafından
Kendimi cimri hissettim dnndndn
0 oy
(863 puan) tarafından

Normal bence bende oglana bot aldım 650 lira benim çocuk giyeceği zaman içim acımıyor,valla yemeye giymeye geldik dünyaya harcayın :D

0 oy
(15,828 puan) tarafından
Senin kocayla benim koca yıllar önceki kaybettikleri kardeş olabilirler mi☺️☺️☺️Güle güle kullansın kuzumm benimkide öyle hiç acımaz ayak önemli derrr☺️☺️☺️☺️
(7,121 puan) tarafından
Sağol asko ayaklarına nasır olurum onların kix içim sizladi ama normalmiş yorumlara baksana herkes zengin djdjjdhdjj
(15,828 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️ne ucuz kaldiki bana kalsa bende vermem ama gel anlat heriflere canları sağolsun boşver giydir gitsinnn
(7,121 puan) tarafından
Yemek yapacak değilim kız sjjsjshshs giysin tabi yavrum
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Doğduğundan beri böyle aliyoruz:D ki uyguna ayakkabı yok ki artık:d

(7,121 puan) tarafından
Sıradaki tüm karılar ekonomiden bahsederse yakarım ortalığı yosiiiii ndjfjfnfbfb
(1,572 puan) tarafından
Sjsjjsiaisisi
0 oy
(747 puan) tarafından
Ay vermem ya. Ne kadar giyicek sanii yazik gunah yaa
(7,121 puan) tarafından
İşte beyin damarına kan pompalayan kalp olduğum gel alın çizgisinin ortasındaki kader yazisindan opucem
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Benim eşim de öyle aldı canları sağolsun herşey pahalı zaten
(7,121 puan) tarafından
Dbdbhdb sonrada yok efendim  hayat şartları zor efendim yok efendim herşey pahalı dnndndn
(3,053 puan) tarafından
Orası da öyle sanki babamızın evibden getirdik
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Fişi varmış madem iade edin nasilsa kullanılmamış yada 2 numara büyük alın içine kalıp koydurun büyünce kalıbı çıkarırsın eşim o fiyata ayakkabı alsa ben kalpten giderdim muhtemelen şuan helvami kavuruyor olurlardi
(7,121 puan) tarafından
Dhdhhr onun helvasını kavurucam ben ... Helvana fıstık olurum kız ❤️ ...... Asko söylemez yerini yarın da 1  lira alayım elime gorsun
(8,937 puan) tarafından
En iyisi valla kesinlikle eşinin helvasına bence fıstık koyma fıstık pahalı değmez böyle Bi eş icin yani müsrif eş için:))) yetişkin olsa o fiyat belki çok gelir yada gelmez duruma göre değişir tabiki ama 1 yıl giyilecek Bi cocuk ayakkabısi için o fiyat cidden insanj mezara götürür fişi görünce benim ciğerim yandı resmen:)))
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Kız onla eve alışveriş yaparım sjsjsjsjs 

Şaka bir yana bu botada fazla be
(7,121 puan) tarafından
Fazla tabi usttekiler zengin normal diyor asko yaz kenara bak hepsi zengin djhdbdb
(2,886 puan) tarafından
Uyguna gayette ayakkabı var hani bizim gbi degilmi ayakları bir numarada sabit kalsın yazık günah belki surda 6 ay sonra giyemyck ne gerek var
(7,121 puan) tarafından
Aynen asko para çek getir bana bin lira dedim djjdhdhdh
(2,886 puan) tarafından
Ahaha iyi demişin shshsh
0 oy
(27,385 puan) tarafından

Cidden çok bebe ayağı çabuk büyür onun yerine başka ihtiyaçlarını alsaymis 

(7,121 puan) tarafından
Demi askom ya
0 oy
tarafından
Tamam bende en iyisi olsun derim de bu ne bacim ben bu paraya esime bana ogluma alirim :)
(7,121 puan) tarafından
Beni anlayan askolar
0 oy
(119,528 puan) tarafından
ayak sagligi cok onemli ayakkabiya verilen paraya cigerin yanmasin heleki cocuk icinse hic umursama
(7,121 puan) tarafından
Tmm asko umursamıyorum
0 oy
(117 puan) tarafından
Çok aciyorsan paraya iyade ett olmadı de :D
(7,121 puan) tarafından
Yok kız bidaha bişey almaz banane ya almış giysin hhfncbfbxgz
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bana normal geldi zaten marka kaliteli ayakkabılar pahslı hele cocuk ayskkabışarı daha pahalı:)

(7,121 puan) tarafından
Bu marka mı kız
(11,217 puan) tarafından
Eee degil mi : D kiz kardesimin gencken en bayildigi markaydi tsortlerini felan cok severdik cocuk urunlerinide cok guzel

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 336 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 309 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 974 göst.
0 oy
9 cevap 285 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu