0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından

Kızlar bu bnm yatak odam eşim diyorki byrayada soba kuralım kapı arkasında mutfak kapımda var ev sahibi yaptırmış soba kurarsan mutfakta sıcak olucak akşamdan akşama yaksam ısınır herhalde şimdilik oturma odasında tek yanıyor haliyle bizde salonda yatıp kalkıyorz kışın bu sene böyle yapalım diyorz sizce nasıl olur, elbise dolabını cam tarafa alıcaz komidinleri diğer odaya koyucaz yatağın yannda beşik olurmu acaba

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim bende kurdum vala 
(2,804 puan) tarafından
2 soba mı yakıyorsun
tarafından
Vala bitane elektirikli bitanede odun sobası canim  ama kaynanam gül geçen sene 4tane soba kurdulurlar vala
(2,804 puan) tarafından
Her odaya 1 tane mi kurdun kız oda zormuş :)) bnm banyoda var Allah için hiç zorlanmıyorm haftada  2 yada 1 yakıyorum sende 1 sirkeliyorm ama oda da aynı olmuyor evin bacası kötü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sıcacık yatarsınız bence iyi olur 
(2,804 puan) tarafından
Bizde rahat edelim diyorz da işte nwbilim çok yakacaz :))
tarafından
Olsun canım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben sobalı odada yatmaktan korkuyorum canım sana eziyet olmayacaksa kur tabi
tarafından
Ev sobalıysa nerde yatacak kız bebek olmasa hadi onlar yatar da bebek olunca mecbur yatacak yani :)
(1,248 puan) tarafından
Bende zehirlenmekten korkuyorum
(2,804 puan) tarafından
Dikkat ettikten snra sorn olmuyor tutuşmadan arkaasın açık olduğundan emin olmadan yatmıyorz
(6,441 puan) tarafından
İşte diyorum bazen uyuya kalıyorduk bizim evde sobalı klimaya geçtik kızı bahane ettim çok korkuyordum çünkü
(2,804 puan) tarafından
Herşey çok pahalı cnm ya napalm durumlar belli, dikkat etmek lazm mecbur
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kurmam acivasi batar cinnet sebebi
(2,804 puan) tarafından
Kız ben mi zevkine soba kuruyorum :))) nefret ediyorum halbuki kiralar pahalı olmasa direk kalifer li eve çıkardım ama napalm buna mecburuz 5 yıldır tek oda da yakıyorum artık kanepede yatmaktan usandık eve misafir gelemiyor kışın tek oda da kalıyorz diye bu sene yatak odası ada yakalım dedk evin bacası kötü çok doluyor borular ben de bayılmıyorm sobaya ama artık birazda rahat eyatıp kalkamak istiyorz
(7,268 puan) tarafından
Kiralar uçmuş valla nasıl çıkalım. Yapacak bişey yok valla yerim olsa dediğim gibi her yere kuracam ama yok malesef 2 odaya kurmayı düşünüyorum ama bende evin soğuğunu kırar diye
(2,804 puan) tarafından
4 sene resm attığım odada oturdum 1 oda da yanıyordu oturma odasydı çocuk olunca evin düzenini değiştik büyük salona geçtik rahat olsn diye geryer küf tuttu anlamadım bu sene oraya da kuralım dedik rahat olur evin soğuğunda kırar dediğin gbi bnm banyoda da banyo sobası var :))) sevmiyorm ama sobanın sıcağında hiç bir kalifer vermiyor ya
(7,268 puan) tarafından
Ben 2 kış kaynanamda kaldım iyice soğuklarda ☺️ geri kalan zamanlarda tek odada sobayla oturduk işte
(2,804 puan) tarafından
Anladm canm  biz anlaşamıyorz anlaşsak bile onun evi çok küçük aşırı küçük
0 oy
tarafından
Kolaylık olur sana hergün yatak ser kaldır işinden kurtulursun canım 
(2,804 puan) tarafından
Beşik salonda kanepede yat kalk zahmetli diye, diğer taraflar buz oluyor böyle yapalım diyorz küçük odam da tıkış tıkış sevmiyorm düzenli olsn istiyorm ama işte eşya çok
0 oy
(60 puan) tarafından
Benimde ytaak odamda var
(2,804 puan) tarafından
Rahat oluyor mu
(60 puan) tarafından
Evet baya rahat oluyor
0 oy
(48,735 puan) tarafından
park yatak bazaya bitisik bizim olur yanında deneyin olmazsa kaldirirsiniz
(2,804 puan) tarafından
Bizimde park yatak yazn oda aydı soba yakınca salona aldım
0 oy
(741 puan) tarafından
Olur canım üşümeyin
0 oy
tarafından
Biz cocukken annem bizim odaya kurmustu kendi odamizda yatardik gercekten guzel oluyor :)
0 oy
tarafından
Keşke benim de yatak odamda olsaydı kurardım inan sürekli yatak ser kaldır oturma odasında ye iç yat kalk acayip yorucu bisey cidden 
(2,804 puan) tarafından
Öyle valla aslında yer yok odada sandığı makyaj masasınınkullanamdıpım odaya alıcam orada kanape ymek masası var tıkış tıkış olucak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 300 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 533 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 743 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde pinarsrklc (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.