0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Kızım 2 aylık normalde 3  günde bir yapardı kakasını 1 haftadır yapmıyor canım sıkıldı babası cenaze için memlekete gitti kaynım burda onunla gidecegim yoksa sizce normalmi başına gelen oldumu 

9 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sadece anne sütü aliyosa 10 güne kadar normal diyo doktorlar. YouTubedan gaz için egzersizler var onlar hareketlendiriyo bağırsakları onu bi dene
(339 puan) tarafından
Gaz yönünden bir problemimiz yok çok şükür ama işte normalde 3 günde bir yapardı bugün tam 1 hafta oldu hala bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
3 gün geçti ve hala yapmadıysa götürmen gerek bize doktorumuz öyle dedi 
(339 puan) tarafından
Yarın götürürüm yapmazsa artık
0 oy
tarafından
Bende aynı şeyleri yaşadım 19 gün yapmadığı oldu. Bolca yağla masaj bacak ileri geri karna bastırma hareketleri, ayaklara sıcak su (bebeğin dayanacagi derece) sırta masaj ve en önemlisi aç karnına bir mama kaşığı zeytinyağı. Ancak bunlar çözüm. Doktor a gidersen lavman falan yaptırmak ister yada fitil verir bunları da kesinlikle önermem canım. Bebeğin popisine bir şey sokilmamali ☺️
(339 puan) tarafından
Ayy kıyamam ben yavruma çok Sagol canım yarın hepsini deneyecegim
tarafından
Dene canım. Ben bir iki ay hep böyleydim. Doktor lavman önerdi yaptırmak istemedim ama yine alt kata gittim kadın dedi burda hiç hijyenik değil bence yapmayalım bende sevindim çıktım sjsjsjs
(339 puan) tarafından
Canım çok sagol bugün dediklerini kızıma uyguladım çok şükür yaptı yavrum resmen rahatladı allah razı olsun
tarafından
Amin amin inşallah canım senden de Rabbim razı olsun. Bende çok çektim çok iyi anlıyorum seni ☺️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
En kötü zeytinyağı ile lavman yap fitil almasın yazık
0 oy
tarafından
10 güne kadar normal diye biliyorum, oğlumu 10. gün doktora götürecektim o gün yaptı, ama siz bilirsiniz tabi 
0 oy
(799 puan) tarafından
Lavman yap  ....
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Sancısı var mı canım sancı huzursuzluk ateş yoksa ve sadece anne sütü alıyorsa normal deniyor
(339 puan) tarafından
Sancı huzursuzluk ateş yok sadece benim canım sıkıldı 1 haftadır yapmadı diye

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Fuatburcin (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 161 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaumay (1,929 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.

380,039 soru

11,376,161 cevap

34,862 kullanıcı

...