0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
2 ay once yine basım donuyodu saglik ocagina gittim tahlil verdim ama vitaminlerin falan hep normal çıktı iki gundur yine başladı dun tansiyonum düşük cikti bugün biraz daha iyi ama gun icinde basim surekli dönüyo cocugu dusurcem diye korkuyorum saglik ocagina sordum tansiyona yapacak biseyimiz yok dedi boyle devam ederse hangi bolume gitmem lazım cunku yasam kalitem azaliyo resmen 

4 Cevaplar

0 oy
(2,303 puan) tarafından
Nöroloji ye git canjm detaylı ilgilensinlwr geçmiş olsun 
(59 puan) tarafından
Tesekkür ederim hemen gidecem
-Reklam-
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Ne demek tapacak birsey yok seni başından savmis açık açık 

Düzgün bir doktora git 

Tansiyon da olabilir 

Kulak kristallerin de oynamış olabilir 
(59 puan) tarafından
Evet ya direk başlarından attılar anlayamadm bende
0 oy
(8,078 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim basım dönüyor gözlerim karariyo nörolojiye gittim emar çekti temiz dedi dahiliyeye gittim kan verdim guatir şeker vitamin herşey normal göz doktoruna gittim oda normal dedi ama gerçekten sol gözüm bulanık görüyor ve gözlerim.cok sık karariyo doktor dedi göz filmi çek oda burda yok ztn
(59 puan) tarafından
Ya bende oyle dakka bası oluyo cocuk kucagmda düşüp kalırım diye korkuyorum artık
0 oy
(312 puan) tarafından
Benim dogumdan sonra 1 sene başdönmesi ile gecirdim, sonunda dayanamayip gittim doktora Magne B6 verdi bi ay ictim uykularim duzeldi baş dönmeside gitti uzun suren uykusuzluktan yorgunluktan olmuş. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa_00 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...