0 oy
1,219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ben akraba evliliği yaptım büyük dayımın oğluyla birbirimizi sevdik ve evlendik altlı üstlü oturuyorum kayinvalimgille

Bir tane daha dayım var şimdiye kadar bir kere bile yigenim demedi bana 3 tanede küçük çocuğu var en büyüğü 12 ortancasi 1 yaşında en küçüğüde daha 14 günlük yeni doğdu dayım motor kazası geçirdi durumu çok kötü neyse yengem ve bu 3 çocuk benim evimde kaldı dün gece 

7 aylık hamileyim evim 2 oda oturma odam ve yatak odam var sadece oturma odasında yengem ve çocukları kaldı buz eşimle hiç yatak odasında yatmayiz bulunduğum şehir çok soğuk şuan şarıl şarıl yağmur yağıyor dışarıda hava çok soğuk elim ayağım buz gibi eşim gececi çalışıyor

Dün gece soğukta yattım ateşim çıktı boğazım şişti çok kötü grip oldum hamile olduğum için paroldan başka birşey içemiyorum halada soguktayim 

Bugün sabah 5 te kalktı yengem hastaneye gitti 14 günlük bebeği 1 yaşındaki çocuğu 12 yaşındaki çocuğu üzerime attı gitti inanın sabah ezanından beri 1 dk uyuyamadim gripten gözümden yaş geliyor yarında bırakcak çocuklarını hamileyim ağrım var üstüne hastayım ben 14 günlük çocuğa nasıl bakabilirim daha önce hiç çocuk bakmadım 1 yaşında çocukta ağlıyor annesini istiyor 

Herkes çok düşüncesiz kaynanam file gitmiyor kaldılar başımda gidecek gibide değiller daha kötü oluyorum hep ateşim çok yüksek

Uzun oldu hakkınızı helal edin sizden başka içimi dökcek kimse yok:'(

Kime iyilik yaptıysam hep fazlasını istediler beni bebeğimi düşünen yok

21 Cevaplar

0 oy
(3,362 puan) tarafından
1 yaşındakı çoçuuğunu götür. 12 yaşındakı çoçukla ben yardımlaşa 14 günlük olana bakalım de.

Ya da gribim onlara bulaşacak de.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 130 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Brf.... (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 312 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 379 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu