0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar daha önceki pozlarında paylaşmıştım Kayınvalidem de aramda olanları Eşim beni zorla kayınvalidemle konuşmaya zorluyor kadın beni aramadığı halde herkezi arıyorum diyor ama ulasilmiyor  diyor sırf beni etrafına kötü göstertmek için eşimde zorla sen arayıp sen soracaksın o aramasa bile diyor, benim doğumumda çocuğum yoğun bakımdayken benimle tartışımda o kadar laf saydı buna rağmen eşim Sen ne yaptın ki annem sana o lafları saydı olmadığım ortamda bir tartışma olduysa ben buna bir şey diyemem sen arayıp sen soracaksın Annemi buna mecbursun diyor Ne kadar anlatsam değişime kafanda fazla kuruyorsun Sorun  bendeydi gibi davranıyor biktimm artik gerçekten şu kadının gerçek yüzünü bir türlü gösteremedim 

( eşim yanımda değil uzakta çalışıyor doğumda da yanımda yoktu.)

3 Cevaplar

0 oy
(8,594 puan) tarafından
Sürekli annesini eşine şikayet ettiysen hata sende demek ki biktirmissin adami
tarafından
Önceki pozlarımı bir oku istersen benim o kadınla neler yaşadığımı benim bunlara işimi anlatmam çok normal şeyler
(8,594 puan) tarafından
Erkekler bizler gibi değil sürekli şikayet eden kadin isterse annesi olsun takmaz dinlemez karısı olsun takmaz dinlemez bu senin eşine özgü bisey değil geneli böyle sürekli şikayet eden kim olursa olsun kaybeder elbet bazı şeyleri belli derecelerde söyleyeceksin ama bunun Bi ölçüsü var o ölçü kaçtı mı haklı olsan bile haksız duruma düşersin
-Reklam-
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Seninkine benzer bir durum yaşadım. Haklı olan bendim dedim asla aramam bana düzgün davransınlar ararım yoksa aramam dedim. Evleneli 9 ay oldu. Biz hiç konuşmadık. Görümce Instagramdan silmiş numarami silmiş. Arkamdan saçma sapan konuşuyorlarmış. Eşimde senin eşin gibi çok baskı yaptı ara diye. Bizi düşünmeyen insanlari aramam dedim. 
0 oy
tarafından
Bizimde aşırı sorunumuz oldu aramam annesini asla asla asla. Hasta olduğunda bile aramam ben 4 aylık kızımla covit oldum bir kere aramadı ogluna msj atmış beni değil kızımı sormuş. Bende ölse sormam. Eşim geçen dilinin ucuyla annemi atamiyorsun ki dedi. Bir baktım beynini sökecektim. Arsız gibi bunu söyledin mi bana dedim yok ya öyle ağzımdan cıktı tamam kapatalım dedi. Sakın bekleme aramamı dedim. Ararsa açarim işim olmazsa ama ben aramam ne sen ne o beklemesin dedim. Herkes ektiğini biçer. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 487 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 636 göst.
0 oy
3 cevap 226 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,141 göst.

377,309 soru