0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3bebekle evde hep ev ev canim çok sıkılıyor dışarı çıkamıyorum bide kış geldi ev işi çocuk iş hergun aynı şeyler ya insan bikiyor ne gelenim var ne gidenin bende dışarı çıkamam eşimde bırakmaz ne bilim çok zor ya

13 Cevaplar

0 oy
(2,295 puan) tarafından
3 bebekle insanın sklmaya vakti olmaz canım ya :))) tabi  arada çıkmak lazım o ayrı da 
tarafından
Vala sıkılıyorum kendimiede zaman ayirmayincada zoruma gidiyor dinlemiyorum bide
(2,295 puan) tarafından
Bebeler  ufak mi
tarafından
En büyüğü 3yas
tarafından
Sıkılmak her zaman boş oturmaktan olan birşey değil ki sürekli aynı rutin de insanı sıkar. Dogamiz gereği yenilik değişiklik istiyoruz. Tek çocukla benim de sıkıldığım oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende sıkıldım :(( 25 günlük bebeğim ve 5 yaşında çocuğum var çıkamıyorum sksksksks 
tarafından
Off ya :((
0 oy
(5,017 puan) tarafından
Canım birşey sorcam 3 çocukla nasıl zor oluyor mu bende 3. Ye hamileyim merak ediyorum bide seninkiler kız mı erkek mi 3 çocuklu olmak nasıl 
tarafından
Çok zor canım hiç bişey yapamıyorsun aynı maraton diyebilirim acikani ayrı işi ayrı emzirmesi ayrı bezi ayrı tuvalete giden ayrı uyutmak ayrı bide divusurkrr ayrıt ayrı laftan anlamazlar ayrı hep ev işi çocuklar zor gündüz ancak yemekleri bakımları mutfak işi akşam bütün isrlerimi yaparım gündüz topladigim her yer aynı ben yemeklerini hazirlana kadar mutfakta herşeyi dağıtırlar anliyacagin çok zor erkek çocuklar benimkiler
0 oy
tarafından
Haftada bir sadece pazara giderim sjhjj
tarafından
Oda iyi canim ben 3ayda bir çıkarım ya hastane yada kendime özel ihticim
0 oy
(219 puan) tarafından
Benim tek kızım var bende sıkılıyorum İzmire yeni taşındık kimseyi de tanımıyorum anliycan bende çok sıkıldım artk
(5,405 puan) tarafından
Sahile yakınmisin arkadsim da çesmede bide cnm kirayami tasndizn
(219 puan) tarafından
Deniz çok yakın ama çeşme uzak buraya sanirsam
Kirada oturuyoruz 5.750 kiramiz hayat çok zor
(5,405 puan) tarafından
Ooov oralar aynı İstanbul gbi valla uçmuş kız nasıl ödüyorsunuz gelirniz yetiyormu bizi ev shbi evden çıkaryor  İstanbul da ev yok 5 6 binden aşağı yok
(219 puan) tarafından
Eşim yüksek maaş alıyor Allahtan geciniyoz bir şekilde Allah herkese yardım etsin
(5,405 puan) tarafından
Aynen cnm Allah'yaridmcimiz olsun
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben cikiyorum cnm 3 bebeyle 
tarafından
Geziyormusun cnm
(7,036 puan) tarafından
Evet dugunede gidiyorum market pazar her yere gidiyorum çok nadir anneme yada kaynanama brakirim oda beli gerekçelerle
0 oy
(3,491 puan) tarafından
3 bebe de bnde var biri ikinci sınıfa gider biri 8 biri de 18 aylık okul dışı hiç dışarı çıkmıyorumama inan hiç sıkılmaya bile vaktim kalmiyor
tarafından
Canim seninkiler büyükler benimkiside bebekler daha oda çok zor oluyor
0 oy
tarafından
Esım dısarı bırakmaz derken 3 çocuk nıye boylesı bencilce yanı cocuklar patlasın mı evde ınsan kafayı yer be bıtane cocugum var cocuktan oncesınde gore heryere gıdıp gelıyorum daha da rahatım cunku ben dursam cocuk durmaz evde yazık gunah nasıl bır anlayıssizlik esındekı ve sendeki nasıl bır sabır cok gereksız o sabır ama soyleyım sana 3 cocuk yazık gunah
tarafından
Vala diyor kıskanıyorum seni komşuya dahi göndermez çocuklar sıkılınca ailesine götürür getirur
tarafından
kıskanmak degıl bu hastalık ne demek o oyle 3 cocukla ya sende kıskanıyorum de cıkarma dısarı kendısı geziyordur emınım kı bırde en buyugu 3 yasındaymıs cocugun cok mu mukemmel kocanda her sene baba yaptın bu adamı Allah askına ya insan naparsa kendıne yapıyor cıdden
tarafından
Vala ben yaptım kendime :(
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Vala bnm eşimde bırakmıyor kızım var bitane çok sklyor ne. Gelenim var ne gidenim ama çıkarıyorum artık sürekli hava güzel cnm gezdryorum parka gotryrium eşim geçen sene çok kızıyordu suandada dyor cikarma ben çıkarıyorum vala 
tarafından
Biz kadınlar hep bı erkek yönetecek bekarken aile evleniyor koca bu kadın esirmi ya
0 oy
tarafından
Yani çoğunlukla evdeyim ama arada arkadaşım geliyor ya da ben ona gidiyorum
tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(119,599 puan) tarafından
bak simdi gene kizcakk bu hatun bana ama mis gibi ev bee uzat ayagini al elmani eline yat ye yaa 
tarafından
Bak canım vala insanın dinlemeye zamanı olması lazım ben küçük bebeği emzirken  ayakta gezerim digerlerin arkasinda:)
0 oy
(912 puan) tarafından
Bana da kaynanam izin veriyor dk başı evde cikincada kıyameti koparıyor koca desen haftada bir eve geliyor 
tarafından
Kaynanandan mi izin alıyorsun
(912 puan) tarafından
Ben izin almıyorum soru da orda benden habersiz çıkamazsın diyor ben çıkıyorum kıyamet kopuyor ama bunaldım ve bıraktım çıkmayı izin almaktan iyi
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Bnde 1 tane var aynı valla ne gelen ne giden var evin işide bitmiyor pişir ye yıka 
tarafından
Aynen canım vala

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 405 göst.
0 oy
29 cevap 387 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy