0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (1,262 puan) tarafından

Arkadaşlar gorumcenizle tartışma olsa duruma böyle bişey koysa eşiniz tavrı ne olurdu yada siz naparsinzi bu arada saygı filan haddi aşacak asla bişey denedim tek dediğim kaynanam niye sadece bizde kalıyor sizde de kalsın bu zoruna gitti

image

14 Cevaplar

0 oy
(118,487 puan) tarafından
sende bisi paylas kapak yap ben boyle cvp verme yerine bisi paylasanlara gicik kaparim
(1,262 puan) tarafından
Canım ben baktım o biliyor ya şimdi ona yazcam durumuma bakmıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Resmen sana Laf sokmuş Ben olsam tepki vermem eşime de sadece bunu yazmış derim Ama eşim tepki gösterir Yani bir Görümcem yok ama bir Görümcem olsaydı eminim ki bu paylaşımın cevabını eşim kendisi verirdi
(1,262 puan) tarafından
Maalesef canım eşimde ses etmedi o yüzden daha çok sinirim bozuldu
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Amann kardeş ne diye bu kadar takıyosun eşini frlan karıstırıp kendine huzursuzluk arama.Kaynana da baksan ölmezsın yatalak vs değilse.Yarın bi gün o insanları bulamazsınız.Onlarda imtihan sevap point kazanmaya bak napcan iddia ediyosun.
0 oy
(6,507 puan) tarafından
Hiç üzerime alınmamış  gibi yapardım 

Hattta ona inat 

Bı kahve fotosu koyardım sjsjsj
(1,262 puan) tarafından
Haha bu iyiymiş canım
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Sadece durumunu ona açıp birsey paylas sende ama iyi otursun 
(7,018 puan) tarafından
Kiz sende acip bakma
(2,562 puan) tarafından
Okundu bilgisini kapatıp bakiyodur öyle yapınca sen baktini goremessin bide sen de eğer bakarsan öyle yap da bak okundu bilgisini kapatta bak oda senin baktini goremez
(7,018 puan) tarafından
Huuu o zaman duruma bakip bakmamis gibimi oluyor
(2,562 puan) tarafından
Evet canim bakıyor ama sen baktini goremiyosun aynı şekil sende birinin kine bakacağın da okundu bilgisini kaapatip bakarsan oda senin baktini göremiyor
(7,018 puan) tarafından
Çok iyiymis tesekkürler deneyecegim :)))
0 oy
tarafından
Hiçbir şey yapmazdım,böyle durum üzerinden laf sokmalı paylaşımlar bana çok ergence geliyor 
0 oy
(973 puan) tarafından
Kayınvalideye bağlı bu durum siz neden görümcemnizde kalmasını istediniz ansamiyormisiniz ben söylemem böyle birşey gelsin kalsın bende bir ömür severim ve çokta iyi bir kadın kocama gelince kocam durumlara bakmaz böyle birşeye de cevap vermem bana göre değil ne söyleyeceksem direkt söylerim 
0 oy
(5,914 puan) tarafından

Yap bir kahve  yaz altına

Ben ciddi olursam kalp kırarım  o yüzden gülüp geçiyorum..

8-)

0 oy
(4,991 puan) tarafından
Vayyy vaayyy nekadar oturmuş içine 

Ana tek benim anam  değil yavrum bende bir nefes alayım demişsin bu lafa bu söz ağır olmuş 
(1,262 puan) tarafından
Demi ama ne var bunda
0 oy
(803 puan) tarafından

Bir görümce olarak hic umursamazdim :)

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bişey paylaşıp onun gibi küçülme derim . Hı bi kahve koyarsan da gereken cevabı almış olur. Yaşlılara bakmak zor evet sevabı o kadar çok ki inan o yaşlının hürmetine belki evinde ki belâlar sıkıntılar defoluyordur. Bugün ki sohbet konumuz buydu yaşlılar anne baba ..
(2,562 puan) tarafından
Sen çarşaflı misin cnm
(4,889 puan) tarafından
Yok canm. Feraceliyim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Liseli ergen değiliz çok şükür. Görümcem ya sineye çer, yada çok sorun olursa yüz yüze konuşur, eşim de aramıza girmez
0 oy
(415 puan) tarafından
Bu tarz laf sokmalar hiç bana göre değil çok şey yapıyorsa yüzüne der konu biter yani insanlar biriyle kuserken bile bunu gösteriş içinde yapıyorlar ne bileyim garip haller 
0 oy
(9,247 puan) tarafından

image

al bunu paylas ona
(1,262 puan) tarafından
Tamam canım valla çok iyi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 510 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.