0 oy
833 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yeni evimize tasinali 4 ay oldu karşı dairem de çalışan bir bayan var benden yaşça büyük ama hep kapıyı çalıp birşeyler istiyor ya da tabakta birsey veriyor. Bazen duymuyorum kapıyı birdahakine soruyor neden acmadin diye ben de usulünce her zman duymuyorum bazen yatıyorum falan diyip gecistirdim kalbini kırmak istemiyorum. Ama eşim izinde geçen akşam 11 gibi yumurta fırçası için çocuğunu yollamış ertesi gün sabah 9 da kapıya güm güm vuruyor tabağım sizde mi diye sordu eşim ben çocuk uyandı çocuk korktu hatta nasıl uyaracagim ben bu kadını 

20 Cevaplar

+1 oy
(219 puan) tarafından

Ay hiç sevmem o ne öyle ya ha bire geliyo zir zir kapıyı açma sende çalsın çalsın gitsin veya kapının üzerine kağıt yapıştır çocuk uyuyor zile ve kapıyı çalmayın diye :D

(2,687 puan) tarafından
Yaaaaa aynisini yazmaya gelmiştimm :))
(219 puan) tarafından
Senden önce ben davrandım :))
tarafından
Valla en son oyle yapacağım bakalım iyice sabrımı tasirip defol git şu kapıdan demezsem
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
keske basta hic samimi olmasaydin bazen kibarliga gerek duyma direk soyle rahatsiz oluyorum mesafeli olalim de
tarafından
Ya aslında ben mesafeilyim ama o anlamıyor bir türlü
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hiç düşünmem çat çat söyler tavrımı belli ederim 
(2,610 puan) tarafından
O konuya takıldım zaten özellikle sabahın 9 unda tabağın derdi neymiş ki. Çocuk uyunmış yani yazık
tarafından
Dengesiz işte. Misafiri geelcekmis eksikmis tabak bende yoktu yok dedim kapattım kapıyı çocuk feryad etti korkudan
(13,821 puan) tarafından
İşte tam yeri ve zamaniymis burda dicektin cocugum uyuyor oluyor bubsekilde aniden gelmessen iyi olur diye tam yeriymis
tarafından
Uykudan oyle bir kakltik ki üzerimizde pijamalar falan eşim ben çocuk. Saç baş dağınık o an aklıma gelmedi aksmaa kadar kendimi yedim bitirdim
(13,821 puan) tarafından
Bidakine şöyle olmaz öyle
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Güzelde söyle yanlış anlamayın çocuk kapı sesinden çok korkuyor daha sonra uyutmakta çok zorluk çekiyorum falan de yada kapıyı açma soruncada çocuk salliyordum banyodaydim falan filan uydur işte bı müddet sonra gelmez zaten 
tarafından
Dedim benim cocgun gece geç uyuyor gündüz de ben de o da uyuyoruz  uyudugumuz odanın kapısını da kapatıyoruz dedim ondan dolayı duymam için daha sert vuruyor kapıya illa acacakmisim gibi.
(6,512 puan) tarafından
Ayyy utanacagi yerde daha beterini yapıyor
Bı daha öyle vurunca sinirli sinirli aç kapıyı kendi evimizde bile rahat yok çocuk uyuyor işte ne alacaklı gibi vuruyon de kapat suratına
tarafından
Az kaldı zaten yapmama. Diyorum krilirsa kırılsın diyorum sonra da susuyorum  çocuk ağladı eğer o gün geri görseydim diyecektim birdaha bu şekilde yapma diye de görmedim
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Her kapıyı çaldığında yok bende ondan de zaten 2. 3.sefer anlar dahada anlamazsa açık açık söyle sabahın 9unda kapıyı çalmak ne demek Allah korusun ölüm kalım ciddi bisey olur eyvallah ama bu resmen suyunu cikartmis
tarafından
Ya işte evet 4 yıl burada kalacağız kırmak da istemiyorum
(8,908 puan) tarafından
İstersen 14 yıl kal o tarz Bi insana mecbur değilsin sen o evde huzurla oturmak için para ödüyorsun sinir olmak için değil bu ne terbiyesizlik sabahın 9unda kapıyı yumruklamak akşamın 23unde bisey istemek sen kırmadan açık açık söyle esimde bende rahatsız oluyorum diye isterse o kırılsın o kadinin senden başka komşusu mu yokmuş diger komşularla nasıl Bi sorup sorustursana bana pek mantıklı gelmedi sürekli senden bisey istemesi diğerleriyle neden yakın degil
tarafından
Garip bir kadın ya birşey isterken de kendinin 10 yaşında bir oğlu var kızım arkasından ağlıyor gelsin falan dedi ben de eşim istemiyor dedim birdaha demedi aynı şeyi. Kendi çapında yakınlık kurmaya çalışıyor ama ben istemiyorum
(8,908 puan) tarafından
O zaman açık açık konuşup mesafeni koyacaksin başla çaren yok
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Geç değil samimiyeti kesebilir sin 
tarafından
Gördüğüm yerde selam vermemek gibi mi
(6,670 puan) tarafından
Kapını çaldı mi açma hiç esyasi varsa sen de ver merhaba merhaba o kadar 3,4 defa açma bı daha kendi gelmez rahatsız etmez
tarafından
Birdaha deneyim bakalım en son çıldıracağım
0 oy
(316 puan) tarafından
Ayy yumurta fırçasıda istenmez ki Allah yardım etsin valla insan diycek laf da bulamıyor
(7,791 puan) tarafından
He ya bende bi ara yoktu parmağımla sürmüştüm asff zaten hamuru da elde yoguruyon yani git kasikla sür en kötü
tarafından
Yani benim de eksiğim oluyor ama kimseden istemem. Market herşey yakın evimize gidip alabilir bir değil iki değil
0 oy
(483 puan) tarafından
Nezaket  hak edene gösterilir hay.van gibi gece 11 de saat 9 da insan anasını babasını ararken ihtiyat ediyor ben olsam gelme bor daha kapıma bu ne sizle mi uğrascam derim
tarafından
Kesinlikle eşim izinde diye ailem onun aielsi bile aranıyor aramadan mesaj atıyorlar dengesiz birdaha glsin diyeceğim
0 oy
(803 puan) tarafından
Ben sanirim pek kibar olmazdim
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Rahatsız edici gerçekten tavsiyem açık açık konuş rahatsız olurum diye 
0 oy
(1,849 puan) tarafından

Kapıya büyük harflerle not as lütfen kapıyı ve zili çalmayın bebek uyuyor :))) 

(1,165 puan) tarafından
Bende bu yorumu yazacaktım. Hem araya mesafe koymuş olur bence not yazmak çok mantikli
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Bir iki açma bırakır ben 1 senelik evliyim evlenirken herkese dedim benim kocam vardiyalı calisiyo gündüz bile olsa gelecek olursanız arayın haber edin dedim çünkü kapıyı caliyolar açmıyorum kimseye komşular başta geldiler açmadım bi daha da gelmediler benim eşim vardiyalı calisiyo gecesi var gündüzü var uyurken gelirler geceye gitti der akşam oturmaya gelirler eşim razı olmaz olmuyo da zaten 
tarafından
Kesinlikle benimki de vardiyalı çalışıyor biliyor kendisi de böyle olduğunu ama tavrımi net bir şekilde belli edeceğim artik benim ve ailemin huzurundan önemli değil
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bitane de bende vardı yeni taşındım sürekli kapı çalmalar falan sonra eşiyle ilgili bişey duydum kadına direk söyledim eşim zaten sınırlı benim konuştuğunu görmeyim duymayım dedi kadına söyledim eşim selam dahi verme dedi dedim tamam dedi aylarca konuşamadı sonra taşınacağı zaman yine başladı anlamıyordu kadın çok şükür taşındı gitti kurtuldum 
tarafından
Ben de diyeceğim eşim kapı çalınca sinirleniyor o günkü yaptığınız da hiç hoş değildi boyle muhabbetlere girmemizi istemiyor diyeceğim
0 oy
tarafından
Kiz benmde vardi oyle hatta benden bir iki yas buyuktu surekli bseyler isterdi falan ben uzak durdkca o bsey isterdi neyse bigun yumrta istedm ama ozamana kdr hic oyle bsey istememistim bana nedese begenrsin 

Kocam baskasna bsey vermeme kiziyo k.bakma veremem dedi tabi ben şok hayatmda ilkdefa bsey istedydim o kadndn utandm sanki hep istyomusm gbi halbuki hep kapiya gelip isteyen istedgnde alan oydu ben arama mesafemi koydum laf atsa bjle hic cevap vermyodm 

Snra is geregi tasndk zaten ordn 
(1,248 puan) tarafından
Anam ben bile şaşırdım
tarafından
Oyyy oda ayrı bir dert
0 oy
(48,643 puan) tarafından
ee kir bir zahmet hic sevmiyorum böyle yüz göz olmayı 
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Ayyy bende buraya yeni taşındım bende de var böyle komşu

Asla utanma arlanma.yok

Gece saat 1 de arar kahveyi koy geliyorum der 

Benden haftalık aldıklarını not alsam pazarlık listesi olur  

Yüzüne söyledim işine gelmedi 

Artık bende vermiyorum hiç bişey

Buraya yazarsam roman olur 

Aklın almaz.neler ister 

Yuhhh dersin 
tarafından
En sevmediğim şey ya ben evimde çocuk ben eşim oturmayı seviyorum öyle misafir hep olmaz ki gece yarısı bide
0 oy
(12,956 puan) tarafından
Valla canım açık açık söyle biz komşuluk ilişkilerine açık değiliz vakitli vakitsiz kapımızın çalışmasından hoşlanmıyoruz diye 
tarafından
Aynen cnm diyeceğim az kaldı
0 oy
(537 puan) tarafından
E çoktan uyarman gerekirdi geç bile kalmissin benim kapıma olur olmaz vurma de
tarafından
Az kaldı sabrımı zorluyor bakalim
0 oy
(253 puan) tarafından
Canm kalbin çok temiz yardım etmek istiyosn kırmak istemiosn ama bazı insanlar kırılmadan anlamiyo bı iki kere bazı şeyleri yok tepki ver yanlış bişi değil ki canm sürekli sürekli gelmesi bırak çocuğunu uyandiriyo sonuçta korkuyo ağlıyor birdaki gelişinde zile basmazsan sevinriim çocuğum korkuyo uyuyo geçen çok korktu ağladı fln de hala israrla devam ederse açma kapını canm kimi insan cidden inadına yapar besle kargayı oysun gözünü bu yüzden kimseyle binada yakında canm cicim olmam bende senin gibiyim incitmeye korkarım bu yüzden mesafeliyim :)
tarafından
Valla cnm kırılmasın istiyorum ama tadını kaçırdı artık. O an aklıma gelmedi birşey demek sonradan kendimi yedim resmen
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Benim evimde bir çocuk var benim kapımı gece 11 de ya da sabah 9 da kendi kapınız gibi çalmayın her zaman kapı açmak için uygun olmayabilirim eşim evde oluyor bazen ve bu davranıştan rahatsız oluyor lütfen mesafemizi koruyalım de net bir şekilde
tarafından
Gerçekten diyeceğim artık çünkü beni strese sokuyor eşim de tersleyecek o olacak artik kendi eşi il dışında çalışıyor o gelince hiç gelmiyor kapıyı kocası gidince bizim kapıda hemen
(1,128 puan) tarafından
Böyle insanlar uyarmadan anlamıyorlar uyarın bence

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 492 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 580 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Elif2021 (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 795 göst.
0 oy