0 oy
630 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (201 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hiç iyi değilim arkadaşlar Annem iki senedir kanser tedavisi görüyo ve şuan çok kötü bi durumda ben bir buçuk ay önce yanından geldim iki ay yanında kaldım bu süreç içinde sürekli gidip geldim zaten bu arada Annem konya ben Antalya'da yım Annem i yarın kalp ameliyatı na alabilir lermiş ve ölüm riski %70 miş ben çaresiz kaldım iki yaşında oğlum bide 13 yaşında oğlum var artık onları bile gözüm görmez oldu gecem gündüzüm belli değil çok korkuyorum Annem i kaybetmekten ama biliyorum sona geldik ve ben aklımı yitirmekten korkuyorum artık, Yarın ameliyat olup olmuycagi kesinlescek ameliyat tan önce gidip annem i görmelimiyim bilmiyorum onu sonkez görmekten vedalaşmak tan o ameliyattan çıkarmamasından korkuyorum çok çaresizim çok 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Bence gidip görmelisin. 
(201 puan) tarafından
Biliyorum görmeliyim ama ya son bakışım olursa naparım bu yükü nasıl taşırım bilmiyorum
tarafından
İleride de son kez gorup koklayamadigin icin daha çok uzulebilirsin. Helallik isteyip sarilmak cok daha iyi olmali.
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah. Allah büyüktür. Umut kesilmez. Sabrli ol , herşey Allah tan unutma. 
(2,769 puan) tarafından
Alıştık canm Bende yapamam diyordum. Evlendim çocuğum oldu anne oldum. Herşey geçiyor şimdi kız kardeşim evlenicek. Alışıyorsn maalsf
(201 puan) tarafından
Benimde kız kardeşim senin yaşında inşallah bende alışırım çocuklarım var inşallah bu zor günleri atlatırım çok sağol canım benim
(2,769 puan) tarafından
Rabbim sabrlar versin annenin adı ne yarın sohbete gidicem dagitirim cematte yasin
(201 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun Annem in adı AYŞE ANLAŞ
(2,769 puan) tarafından
Amin cümlemizden razi olsun. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah
0 oy
(219 puan) tarafından
Çocukların için ayakta durmak zorundasın biliyorum canını kanını kaybetme korkusu var Allahtan unut kesilmez üzülme git anneni gor ve sonkez gorecekmis gibi vedalaşma geri gelecek yaşayacak umuduyla kal hep 
(201 puan) tarafından
Kalabilirmiyim ayakta bilmiyorum Annem benim herşeyim di bu imtihan çok ağır
(219 puan) tarafından
Güçlü kalmaya çalış uzulme
0 oy
tarafından
İmkanın varsa yanında ol canım Rabbim başından eksik etmesin canım çok üzüldüm anneler çok kıymetli Allah'ım eksiklerini göstermesin 
(201 puan) tarafından
İmkanım var yarın gidicem küçük oğlumu da alıp gitcem ama çok korkuyorum ya bi daha görmezsem onu çok zor çok Rabb'im kimseyi annesiyle sevdikleriyle imtihan etmesin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Rabbim sizlere bağışlasın canım .eğer imkanın varsa yanında ol bence
(201 puan) tarafından
Gidicem yarın sabah yola çıkıcam
0 oy
(770 puan) tarafından
Kim olsa aynı şeyi hisseder ama gdiip görün ki görmedim pişmanlığı olmasın ama illa ölecek gbi umutsuzda olma teknoloji gercektn çok ilerledi inşallah sagsaglim çıkar anneniz bu arada sizin ne kdr annenize ihtiyacınız varsa çocuklarınızın da aynı sekilfe size ihtiyacı var güçlü olmalısınız zor biliyorum ama :(
(201 puan) tarafından
Annem son evre kanser hastası durumu çok kötü ameliyat ona çok ağır, doktor ameliyat a siz karar verin demiş, çocuklarım evet onlar var İyiki var ama ben yok oluyorum sanki
(770 puan) tarafından
Çok normal :( bende çok bağlıyım anneme babama haklısınız Allah size güç kuvvet versin
(6,243 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun son evreye gelene kadar anlaşılmadı mı ne kanseri
(201 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yok anlaşılmadi hiç sinsi sinsi yayılmış heryerine
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Kuzum zor gelir elbette anneye ihtiyacı ne zaman biter ki bir çocugun şu hayatta. Yerınde olsam son vakitlerini yanında geçirirdim keşke bırakmazdım arkamda.Helalleşirdim tatlı davranırdım.Allah şifasını versin.
(201 puan) tarafından
Yanındaydım hep iki ay kaldım 3ayda Bir sürekli gittim iki yaşında oğlum var hastane kabul etmiyo burakıcak kimse yok ama gidicem yinede bir ömür boyu vijdan azabı çekmek istemiyorum helalleşmek asla yapamam Annem durumun bu kadar ciddi olduğunu biomiyo ben ona o bize hep tatlı davranır dık belkide beni üzen en çok bu oldu k keşke biraz bencil kötü bir anne olsaydı bu kadar üzülmezdim belki
(8,276 puan) tarafından
Helallık derken yani ayrılırken hep helallık al kendisinden ne mutlu sana onun kapanmayan ameli olacaksınız insallah dereceleri yükselecek anne babalarımızın biz onlar için hayır ettıkce dua ettikce.İnsallah mucizelere gebedir zaman.
(201 puan) tarafından
Rabb'im biliyo annemden Okadar razıyızki evlatları olarak Rabb'im de Annem den razı olsun inşallah Annem okadar iyi yürekli biri ki hasta olana kadar namaz kılmadığı dua etmediği günü bilmem benim tek korkum onsuz kalmaktan
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Ve git gör olur mu sana ihtiyacı var 
(201 puan) tarafından
Bütün kardeşlerim yanında bi ben yokum ama napıyim çok korkuyorum son kez gözlerine bakmaktan onla vedalaşmaktan
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşaallah tez zamanda 
(201 puan) tarafından
Amin amin amin Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun insallah. Ne olursa olsun git gör. Destekte olursun anneciğine. 
(201 puan) tarafından
Gitmek değil ki bi daha görememekten korkuyorum o benim tek arkadaşım tek dostum du sadece Anne dsgildiki bana
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Git gör bacım hem ona güç vermiş olursun. Dua edelim bu gece yarın güzel haberler al inşallah canım benim çok üzgünüm gözleirm doldu okurken allah şifa versin anneciğine şafi isminin hürmetine. 
(201 puan) tarafından
Gitmek değil sorun gidip son dafa mı görüyorum düşüncesi beni korkutuyo inan artık ağlamaktan içim dışıma çıkıcak bu ne zor bi imtihandı Rabb'im kimseyi sevdikleriyle sınamasın inşallah.Dualarınıza Annem ide katarsanız çok mutlu olurum Allah razı olsun
(1,849 puan) tarafından
Rabbim siizi ayırmssın bir mucize versin anneni size bağışlasın inşallah canım benim ya :(
0 oy
(17,659 puan) tarafından
:( çok zor bi durum Allah anneni size bağışlasın diyecek bişey bulamadım anneler ölümsüz olsa keşke
(201 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun..Keşke ölümsüz olsa Anneler keşke
0 oy
tarafından
Canım geçmiş olsun. Bende sana bizim hikayeyi anlatayım 34 haftalık hamileyim annem kronik lösemi hastası aynı zamanda tükürük bezinde timoru vardı. Tümör boğaza öyle yayılmış ki şah damarın yarısını içine almış. Annem birbderi bir kemik kalmış eridikce eriyor. %95 masada kalır dedikleri annemin ameliyatına hiçbir doktor yanaşmadı. Ta  kı şifasi elinden gelecek olan doktorla karşılaşana kadar..... doktor genç biri ben yaparım dedi ve yaptı. Son kez görmeye gelen teyzem annemin o halini görünce  oturdu ağladı ablam ölüyor diye. Ben öyle kötüyüm ki tam anne olacağım zamanda annemi mi kaybedecem diye. Ameliyati 10 saat sürdü. Ameliyattan çıkan doktor bölgeyi açtığımızda durum o kadar kötüydü ki operasyonu yarıda bırakacaktik ama Allah güç verdi bitirdik dedi. Ameliyattan sonra cok zorlu bir süreçten geçen annem 10 gün önce oğluma yün döşek yastık yapmış getirmiş bana. Ablam ölüyor diye ağlayan sapasağlam teyzem ameliyattan 5 ay sonra yumurtalık kanserinden vefat etti. 

Ve o genç doktor yaptığı ameliyatla adından söz ettiriyor herkes onu o ameliyatla anıyor. 

Allah bitti demeden bitmez hiçbir şey. Neler hissettiğini anlayabiliyorum. Her dertten daha büyük herşeyden haberdar Allah var. Dua edebilirsin ancak.  
(201 puan) tarafından
Düne göre aynıyım canım anjiyo olucaktı Annem doktor imkansız demiş hastanın durumu iyi değil demiş yani elimiz kolumuz bağlı canım anamın ölümünü bekliyoruz sanki
tarafından
Başka doktorlar gördü mü
(201 puan) tarafından
15 doktor toplanıp konuşmuş sürekli birşeyler cekiyolar Allah razı olsun doktorlardan eminimki ellerinden geleni yapıyolar ama okadar ilerlemişki illet hastalık bırakmıyo Annem in yakasını,dua edin Neolur şuan ihtiyacımız olan tek şey dua
tarafından
Rabbim başınızdan eksik etmesin mucizeler den biri de o olsun.. Allah ele ayağa düşürmesin. Üzüldüm.
(201 puan) tarafından
Amin amin amin Allah razı olsun canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yuzde 95 yasamaz drdıklero dedem ameliyat tan sag cıktı allah korusun anneni
(201 puan) tarafından
İnşallah canım benim ama Annem kanser hastası ve son evre heryerini sarmış 4aydir yatalak hiç yürüyemiyo yinede Rabb'im büyük dedemiz gibi Annem de çıkar iyi olur inşallah
0 oy
tarafından
rabbim annene şifa senin de gönlüne ferahlık versin inşallah.kotu dusunme.ama git gör anneni.sonkez göreceğim diye düşünme.insallah hersey iyi olur ama pişman olmamak için yine de git.destegini hissetsin,moral olsun.
(201 puan) tarafından
İki yıl boyunca sürekli gittim hep yanındaydım ama ilk defa bu kadar korkuyorum gitmek değil sorun ya bu gidişim onu son görüşüm olursa çok korkuyorum onsuz kalmaktan Duan için Allah razı olsun Rabbim inşallah benide kardeşlerimide bitanecik çiçeğim Annem ide fareha kavuştursun
0 oy
(6,243 puan) tarafından
Kesinlikle gitmelisin canım dünya fani ölüm ani demişler. Allah şifa versin. Benim babaannem içinde ameliyata almamız lazım ama ölüm riski %90 dediler. Ameliyata girse de girmesede ölecek dediler ama ölmedi canım Allah ne dilerse o olur. Sen güçlü herşeyin hayırlısı. Hepimiz bir gün sevdiklerimizin acısını yaşayacağız Allah hayırlı ölümler versin inşallah.
(201 puan) tarafından
Annem ede aynısını diyolar bu imtihan okadar ağırki daha 54 yaşında benim çiçeğim onu bidaha goremiycek olmak o korku nefesimi kesiyo
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.tabimi git gör yaninda kal kalabildiğin kadar sonra çok üzülürsün 
(201 puan) tarafından
Gittim kaldım yanında zaten hastanede küçük oğlum olduğu için beni almıyolar anca gizli gizli girebildim yarın gidicem yine onu görmek o bakışı görmek beni daha beter ediyo

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 377 göst.
0 oy
14 cevap 271 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 591 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,137 cevap

34,777 kullanıcı

...