0 oy
137 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,094 puan) tarafından
36.4 günlük hamileyim pazartesi randevum var 37 haftalık olacam gün verecek sezeryan için qma 39 da uygun görüyorum demiati gecen kontrolde acaba ne zaman yapim pazartesi alttan muyane edebilirmi tüylerim hemen cikiyor ve cıktımi çok kaşınıyor sezeryana denk gelmesini istemiyorum o kasıntının bi taraftanda erken dogumda yapabilirim suyum sınırda çünkü

5 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Doğumun ne zaman olacağı belli olmaz bnce hep temiz durmalısın 
-Reklam-
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Surkeli temiz tut canım benm doğum bu sonuçta erken olablr belli olamz
0 oy
(345 puan) tarafından
Canım bu aralar sürekli temiz tut çünkü heran herşey olabilir bende o zamanlar agdaya gidiyordum hatta dedim yarın agdaya gideyim ne olur ne olmaz dedim sancılarım vardı çünkü eşimde dedi bence duş al temizlen ne olur ne olmaz dedi ve sabah 6 da suyum gelmisti hastaneye gittik yanii hiç belli olmuyor kaşıntı olsun ne olacak tüylerinin uzun olmasından iyidir 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Her zaman yani doğum bu bana 38+3e gün vermişti 37+0 da suyum geldi yeni temizlenmiş tüm çok da korktgum bir sydi öyle yakalanmak
0 oy
(6,915 puan) tarafından
Bak benim doktorda 39u görmek isteriz derdi hep 35+5 ye sancim çıktı ciğer gelistiri yapildik her ihtimale karşı 36+5te sancım artmıştı banada ani kasılmalar giriyordu ağrı sancı bişey hissetmiyodum ama suyumda azalmıştı alttan muayene edelim bi dedi acilmam başlamış çocuk iyi gorunuyo haftaya tekrar gel yat dinlen o zamana kadar dedi 37+5 ye gittim yine alttan baktı 2 3 cm kadar açılma olmuş sancım normal dogum sancısı gibi dedi bende hala bişey yoktu valla ben o ara eşim gece de calisiyodu vardiyaliydi kaynanamgilde kaliyodum nolur nolmaz diye 2 günde bi kendi evime gidip duş alıyodum temizleniyodum 

ogun akşam 37+5 ye evime gittim duş aldım temizlendim hastaneye gittim net 70 80 e kadar cikiyodu acil sezeryana alindim sen her an hazırlıklı ol bence 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
0 oy
5 cevap 78 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meleniko (688 puan) tarafından soruldu