0 oy
1,419 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Arkadaşlar dün mutfağını paylastim  kimi arkadas geldi bn burda yemek yapmam çok dağınık yok işte hem dağınık hem kirli arkadaşlar kırli evi neden çekip koyalım bı yandan herkes rahat ettiği gibi kullanir bende öyle rahat ettim  mutfağımda herşey elimin altında olması dağınıklık olablr ama.kirli demek yani başka ya hergun bu evi temizliyorum sıliyorum bugün bile burkuk ayakla zoraki yaptım buda minik bı ev gezisi olsun sizlere <3

image

image

image

28 Cevaplar

+4 oy
(6,671 puan) tarafından
Ay ne gaza gelip evinizi buraya atıyor sunz bana çok sacma geliyor 
(803 puan) tarafından
Evim güzelse atarim ;)
(6,671 puan) tarafından
Evim guzel diye atmıyorum zaten herkesin şartları bir değil :)
-Reklam-
+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Senin evin senin yuvan senin düzenin kimseyi ilgilendirmez kirlide olabilir dağınıkta insansın sonuçta robot değil bir evi ev yapan içindeki eşyalar değildir sadece huzur ve mutluluktur allah mutluluğunuzu daim etsin :)
(253 puan) tarafından
Saol canm benm:)
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
+1 oy
(5,953 puan) tarafından

Salonun perdeleri bozuk duyor:ermm:

(253 puan) tarafından
Hahah eleştiri jajaja
(5,953 puan) tarafından
Merak ettim dur bakim atim akim olur belkim:))
(3,243 puan) tarafından
Ben senin evini kesin beğenirim özlemciğim. O güzel kahve sunumlarını atan kadının evi dağınık olmaz olamaz☺☺☺
(12,856 puan) tarafından
Bekliyorum özlem atmadan haber verir misin bana da :)
(5,953 puan) tarafından
Kiz gece attim duruyo hala  resim
0 oy
(4,390 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
icimdeki sesi yazmıştım geri sildim;D
(253 puan) tarafından
Git canm :) bı onu koymadım koyim isterseniz hahaha
(4,390 puan) tarafından
güzel evin
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben yorum yapmadim ama dünkü mutfak böyle değildi ellerin dert görmesin ama sanki musluk kısmı hala dağınık gibi ( tavsiye tabi ki karar senin)
(253 puan) tarafından
Kız süngerleri bıraktım bezler bide rahat oldu elimin altı olması sünger :)
(845 puan) tarafından
Bulaşık telini sünger ve bezi için bir düzenleyici tezgaha bırakabilirsin öyle de elinin altında olur
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Huzurlu olsun yeter 
(253 puan) tarafından
Yani öyle canm
0 oy
(329 puan) tarafından

Keşke benimde Tek derdim bu olsa :)))))

0 oy
(1,618 puan) tarafından
Normal bir ev işte. Ev halidir yeri gelir dağınık olur yeri gelir karışık olur ama kirlilik ayrı bir şey 
(253 puan) tarafından
Temizledim koydum tost makinası fln var die birden kirli demisler şaşırdım :)
(1,618 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez ki senin yuvan
(253 puan) tarafından
Morelim bozuldi baya
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Kanepeler çok hoş.mutfakta çok güzel ama biraz kalabalık geldi oda
(253 puan) tarafından
Eski hali daha kalablikti hahaha
(2,297 puan) tarafından
Salon karışık geldi biraz .oncekjki görmedim
(253 puan) tarafından
Salon çok dar olunca canm en ferah böyle çok şekillere soktum olmuyodu :)
(2,297 puan) tarafından
Tv neden orda sanki olmamış. Yinede semin evin seninn kararın da
0 oy
(113 puan) tarafından
Evin ve mobilyalarin cok guzel yalniz biraz esya fazlaligi var sanki yanlis anlama lutfen yoksa hersey cok guzel :)
(253 puan) tarafından
Evet canm babannesinin evi iki daire var biz 2+1 düşündük kira büyük evler baktık birden düğün zamanı borçlar zorladı bizi aileler yardım etmedi bizde buraya girdik ,:)
(113 puan) tarafından
Anladim canim amaan yuvanda huzur olsunda gerisi onemli degil evir cevir keyfine gore duzenle ev senin evin
(253 puan) tarafından
Yok canm kimi farklı konuşunca kafaya takıyorum banyoyu mutfağı yıkamaktan ellerim yara oldu kimyasaldan ya
(113 puan) tarafından
Bazi evlerin seklinden midir nedir ne yaparsan yap belli etmez mesela benim evimde oyle o kadar temizliyorum yerlere yatmadigim kaliyor bitek temizlerken ertesi gun bi bakiyorum sanki hic temizlenmemis belki senin evde boyledir goze bu sekilde geliyodur
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Kirli dememişler kalabalık demişler canım. Böyle daha iyi olmuş gerçekten. Ellerine sağlık 
(253 puan) tarafından
Kirli diyende vardı canm saol :)
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Kombi niye salonda kiz
(253 puan) tarafından
Balkon yok hajaja
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Resimleri görünce sinan bey  evi yapsın diye paylaştın sandım puhaaaaaa
(253 puan) tarafından
Hajajaja
0 oy
(986 puan) tarafından

Temiz eve bayılırım küçük olması eski olması hiç gözüme catpmaz.esyalarin çok hoş.ama fazla dolu, kalabalık yapmış.jeske TV yi karşı duvara konsolun üstüne koysan.orda alakasız durmuş <3.

(253 puan) tarafından
Evet canm bende çok orda olsun istedim ama TV kablo yeri oradaydı çektin mi kotu olur dedik ama hala fikrim karşı yer hahaha belki degistirtirim ikna edersem hahaha
0 oy
(48,681 puan) tarafından
ruhum daraliyo benim kalabalıkta demiştim pis diyemem demem de oturma odanda koktuklari karsiya alnrv altına da o konsolu koy canim☺️ al yine karıştım☺️
(48,681 puan) tarafından
yatak odasında ayna önünde kileri de çekmeceye koy☺️
(253 puan) tarafından
Onu diyem sen deglsn canm başkası o lafı diyen ya
(48,681 puan) tarafından
görmüştüm temizlenmis hali bumu yazmıştı sevdigim baska bir üye oda normalde öyle yazmazdi aslında
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Nolur böyle seylere takılmayın herkesin kendi düzeni bu karısılacak yorum yapılacak bir şey değil Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin gerisi önemli değil 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Huzurla yasa yuvanda benden sadece sana tavsiye eşyaların çok güzel ama dizaynı yanlış camın onune koy masayı tvnin altına büyük koltuğu o çekmece gibi yerij üstüne tvyi koy ev daha ferah olur tabi yine senin kararın 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ecin guzel ama kalabalık ve dizyn  eşememişsin canim mutfağın temiz olmus ellerine sağlık bezleri süngerleri yağdanlık kahve makinesi bunlarida kaldirabilirsen daha temiz ve ferah gösterir dolapların üstünde birsey ler var onları biraz daha yan şekilde köy payı var dışarı çıkıntıları gelmis kötü duruyo oturma odandaki mobilyalar cok guzel  evet lakin yine karışık duruyo tv karşıya al oraya büyük koltuğu çek masayı cam taraftaki köşeye teklileri  kalan boşluğa kayarsan odan daha güzel ve uyumlu görünür düzen olmadimi inanki temizlik kendini göstermiyo 
0 oy
(803 puan) tarafından
Acil salonuna el atmalısın fazlalık eşyaların var odan küçük ferah durmuyor
(253 puan) tarafından
Mesela
0 oy
(219 puan) tarafından
Evin guzelmis fakat oturma odan olmamış kuzum yani daginik durmus mesela tv orda olmamış onu direk karşıya satırsaydin 2 berjeride cam olan yere koysaydin cekyatida tv olan yere yerlestirdeydin güzel olurdu 
(253 puan) tarafından
Bilgisayar var canm yemek masası uymuyo çok denedim farklı alanı daha da olduruyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
22 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimm93 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
10 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Doruk Hatice (659 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 218 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...