0 oy
1,422 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Arkadaşlar dün mutfağını paylastim  kimi arkadas geldi bn burda yemek yapmam çok dağınık yok işte hem dağınık hem kirli arkadaşlar kırli evi neden çekip koyalım bı yandan herkes rahat ettiği gibi kullanir bende öyle rahat ettim  mutfağımda herşey elimin altında olması dağınıklık olablr ama.kirli demek yani başka ya hergun bu evi temizliyorum sıliyorum bugün bile burkuk ayakla zoraki yaptım buda minik bı ev gezisi olsun sizlere <3

image

image

image

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkesin temizliği düzeni kendine ama buraya atmışsın bize de yorum yapmak düşüyor kimse uzaktan temizliğine bakamaz ama sadece dağınıklığı görebilir o yüzden bacım aşırı dağınık ev ne kadar temiz olursan ol bir ev düzensiz ise sanki hep pis gibi gözükür 
-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Evin ve eşyaların çok güzel bayıldım ama evet kalabalık ve bisey bile yan ters ne bilim perde yada mutfak havlun vs düzgün durmayinca iyi durmuyor ben yorum yapmamıştım ama gördüm bende temizlik öncesi sanmıştım 
0 oy
tarafından
Yani ev küçük olunca yapılabilecek bişey olmuyor maalesef 
(253 puan) tarafından
Ayn ya anca
0 oy
(938 puan) tarafından
Kimse sana kirli demedi ki kız dağınık duruyor dedi gerçekten kendi evimde bile eşyalar çok olunca dağınık gözüküyor yaptığımız temizlik belli olmuyor yani bak oturma odanda tıkıs tıkıs duruyor temiz ama kimseyi memnun etmek zorunda değilsin zaten nasıl istiyorsan öyle kullan 
(253 puan) tarafından
Biri pasikli yazmış hayatında bı kere temizlik yapmayan arkadaş hahdhdhdjsjs
(938 puan) tarafından
Zaten bir linç ci tayfa var herkese bı atar gider onlardan dir kesin
(253 puan) tarafından
Ağzının payını aldıktan sonra otemez bida ama hiç cekinmem o insan bn ****** miyim beni asalicak aynısını yaparim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yatak odasini paylasan sendin demek ki . Bazı seyler özel kalmalı çok küçüksün ve cahilsin kafa yapını düzelt..
0 oy
(171 puan) tarafından
Eviniz amerikan mutfak mi kullanışı zor yemek yapıyorsun bütün koku şey salonda gerçi şimdi evimde de mutfağımın kapısını çıkarmak zorunda kaldık evim küçük bulaşık makinesine geliyordu
0 oy
(688 puan) tarafından
Simetri hastası ve temizlik hastası ben gruptan ayrıldı. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ama olmamış bu doğalgaz borusu kamufle edilmeliydi :Ddd

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde 0852 (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
22 Mart 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Anneyimm93 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
10 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Doruk Hatice (665 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...