0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kahvaltiyi minigimle birlikte yapiyoruz ama 3 tane disina cikamiyorum. menemen az bise omlet oda az arada krep yaparim 1 taneyi aralikli yedirebilirim ancak yumurtayi haslama yaparsam da 1 yumurta yer bnde ona ayak uyduruyorum ama hergun hergun cok skldim baska neler yapsam sevdirebilirim bide az yiyor sizinkilerin yemesi nasil 18 aylik bu arada

5 Cevaplar

0 oy
(7,661 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kuymak dene bebekler genelde sever

(13,824 puan) tarafından
Aa gerçekten mi☺️merkezde akrabalar var sen nerde oturdun annem babam ikisi de duzceli
(7,661 puan) tarafından
Kalıcı konutların yanında dünya bankası var ya orada oturduk :D bak foto ekliyorum bu okula gittim ilkokul ortaokul üst sağ caprazdaki binada oturduk hey gidi günler:D
(13,824 puan) tarafından
Baya da oturmussun annem babam köyü nden merkezde akrabalar var severim orayi
(7,661 puan) tarafından
Babam polis oraya tayin çıkmıştı işte ama çok seviyorum Düzceyi burnumda tütüyor :)
(13,824 puan) tarafından
Bende severim bekarken hep giderdim ah ah
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından

Pankek yapabilirsin yarın sabah için mesela o zaman :)

(1,170 puan) tarafından
kuzum bi ara cok seviyordu sonra sevmez oldu ama bn sade pankek yapmıyordum baya ici saglamdi haftada en az 1 kere yapardim sık yiyince skldi sanirim
(763 puan) tarafından
Bende bal kabaklı yaparım meyveli yaparım  baktım sıkılmış sadesini yaparım evet canım sıkılıyolar
(1,170 puan) tarafından
seninki kac aylik canim ve yaptiginda mesela kac tane yer yaninda da birseyler yedirir misin
0 oy
tarafından
Kaç aylık ki?patates kızartması,patatesli yumurta,sucuklu yumurta falan yapıyorum 
(1,170 puan) tarafından
ay bos mu yiyor ekmekle falan mi canim biraz detayli anlatir misin mesela yanina baska seyler falan da yer mi
tarafından
Çorba dışında hiçbir şeyi ekmekle yemiyor canım.yani ekmegi ya kendi başına yiyor yada çorbanın içinde.sucuklu yumurta yapıyorum,yanına peynir,zeytin, salatalık koyuyorum.genelde peynirle zeytini yemiyor ama yine de koyuyorum yediği kârdır diye.salatalikla yumurtasını bitiriyor ama,sonra da yerse sade ekmek yiyor
(1,170 puan) tarafından
bnimki sade yunurta yerse midesi bulaniyor hatta cogu kez çıkarıyor bile o yuzden ekmekle yedirmeye calisiyorum yumurtanin yarisini yedirebilirsem ona da dua ediyorum artik
tarafından
Haşlama mı yapıyorsun canım,hiç omlet gibi denedin mi belki oyle sever
(1,170 puan) tarafından
omlet olandan oyle midesi bulaniyor canim haslamayi cok sever allahtan 1 taneyi yediririm ama omlet tarzi yapsam pek sevmiyor iste
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Yumurta ve dogal sucuk seviyor 
(1,170 puan) tarafından
hergun mu yapiyosun peki ayni seyi
(6,669 puan) tarafından
Arada değiştiriyor um tabi
(1,170 puan) tarafından
iste bnde ne yapsam diyorum hergun hergun skldim aklima da bisey gelmiyor ki
0 oy
(365 puan) tarafından
2yasinda poğaça yapıyorum şimdi  seviyor sabah görünce mutlu olur onun dışında omlet krep patates kızartması pişi falan yapıyorum 
(1,170 puan) tarafından
ne kadar yer canim bi yaptigin seyi miktar olarak bide yanında falan birseyler de yedirir misin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 300 göst.
28 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 597 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Adasun (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
4 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde .•°•.❤Y❤Ç❤Y❤.•°•. (132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 105 göst.
25 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...