0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından

Eşim ile iki gün istanbula gittik hastane isim vardı kalalım dedik gitmedimiz yer bırakmadık oğlumu anneme bıraktık mejburduk uçak ile gidip geldik 

image

image

image

image

Eşim ile polis evinde kaldık değerlendirelim dedik bogle imkanınız var iken denize karşıydı çok beğendim 

5 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Oh gezin gezin yarasın canım ♥️
(340 puan) tarafından
Gitmisken gezdik çok eğlendik ama bitti geldik oğlumu çok özlemişim sarıldım ilk isim gezerken en çok aklımda oğlum vardı baya zor oldu hastalık olmasa 1saat bile ayrılmadım ☺️
(1,125 puan) tarafından
Ozlenmez mi ya kuzum uyusun diye dua ediyorum gece uyudu uyurken bile özlüyorum rabbim acılarını göstermesin inşallah evlat çok başka bişey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsıniz canım fırsatları değerlendirmek lazım  :) 
(340 puan) tarafından
Coksukur degerlendirdik sadece 6saat uyumusuz 2 günde ☺️ ha birde ben yolculuk esnasında heryerde uyudum ulaşımda bile ,
tarafından
E tamam işte ne güzel hem uykusuz kalmamışsin hemde bol bol gezmissin ☺️
(340 puan) tarafından
Evet
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Zaten İstanbul'da yaşamayanlar İstanbul'un tadını daha güzel çıkarıyor... Ben yıllarca Gebze'de yaşadım. İstanbul'un tadını doya doya aldım. Sonra eşim orada bi okul atandı. Allahımmmmmm işkence gibiydi. İstanbul'da yaşamak iğrenç bir şey . Gezmek için süper bir yer ama yaşamak mı nooooooo 
(340 puan) tarafından
Ulaşım sıkıntısı var en zoru o Kayseri'ye ozledim en çok ulaşım zor oldu için gezmek için güzel bir yer
(2,746 puan) tarafından
Aaaaaa Kayserili misin ? Bende Kayseri'ye gelin geldim. Ama şu an bende atandığım için farklı bir şehirdeyiz. Sanırım buradan sonra Kayseri'ye tayin alıcaz ama hiç istemiyorum:((
(340 puan) tarafından
Bende Kayseri'ye gelin geldim  şansa bak adın ne kız eşimin görevi burda bizde tahin yık gece behcisi EMG de çıksa gitmek isterim buralardan bende. Daha küçük bir yere ☺️☺️
(2,746 puan) tarafından
Adımı burada kullanmıyorum :))) ama evet oraya gelin gittim. Kayseri çok güzel ama çok büyük ve kalabalık. Bir de ben akrabalarla yakın olmak istemiyorum. :(  O yüzden gitmek istemiyorum Kayseri'ye
(340 puan) tarafından
Benim gibisin küçük şehir az insan olsun istiyorsun bende öğle istiyorum nigdeliyim aslen orası küçük herşeyi güzel piknik yapicagin alan yakın ve çok gezilecek yer var ulaşım çok kokay
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Maşallah canım iyi yapmışsınız vala 
(340 puan) tarafından
Tsekkur ederim canım benim
0 oy
(803 puan) tarafından

Eşimle birgun bende gezmek için gideceğiz sizde iyi yapmışsınız ne güzel olmuş ikinci bahar gibi:)

(340 puan) tarafından
Kardeşim hastaneye mi gittiniz balayinami diyor sürekli birşey yiyorsunuz dedi
(803 puan) tarafından
İkisi bir arada deseydiniz :)
(340 puan) tarafından
Dedim  güldü maşallah dedi banada şunu dedi deniz kıyısında yerin olcak orda yasican en güzeli o

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 1,072 göst.
0 oy
15 cevap 1,220 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 574 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 774 göst.
28 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,841 cevap

34,825 kullanıcı

...