0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (390 puan) tarafından
Kizlar hiç içmedim midemi bulandırıyordu doğum yapalı 3 ay oldu vuxudumda morluklar çıkmaya başladı neden olur sizce

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana vermedi doktroun icmedim
(390 puan) tarafından
Güzel :)
-Reklam-
0 oy
(506 puan) tarafından
Bende içmedim 7 ay oldu bi sorun yok
(390 puan) tarafından
İyiymis
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Kabız yapıyor diye içmedim dikişlerim vardı, şuan bir sorun yok o morluklar başka sebepten olmuştur doktora git 
(390 puan) tarafından
Aynen gideceğim canım
0 oy
tarafından
Coo cok iyi beslenmen lazim ama bir kac ay alsan iyi olur baska markadan al o mideni bulandiriyosa
(390 puan) tarafından
İki tane denedim ikisi de öyle yapti
0 oy
(461 puan) tarafından
Evde yığınla ilaç var ama ben içmedim anemi hastalığı olduğu halde kan değerleri güzel 
(390 puan) tarafından
Maşallah sana
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben 5 ay içtim yeni bıraktım ama benim değerim çok düşüktü bence hastaneye gidip kan verebilirsin
(390 puan) tarafından
Vermedim açıkçası:)
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Kan yapan yiyecekler tüketebilirsin.. bana doktorum pekmez li şerbet iç demişti. Birde Ciğer ve kirmizi et. Cok çok düşüktu kan degerlerim. 
(390 puan) tarafından
Onlari yiyorum inşallah bir sorun olmaz
0 oy
tarafından
Ben de kan ilacı içmedim ama pekmez içiyorum ben kesinlikle pekmez iç En azından vücudun kan yapar
(390 puan) tarafından
Hiç sevmem
0 oy
(573 puan) tarafından
Pekte bişey olmuyor aslında :) doğumda hazır kan bulunmasını istedi doktorum kan değerim çok düşük olduğu için en etkili kan ilacını yazdı hatta 100 lü ama kullanmaya, fırsat bulamadım hele ilk bebek olunca her şey elime ayağıma dolandı haliyle ilaçları kullanmayı unuttum şimdi 8 aylık bebeğim geçen ay kan verdim gayet iyiydi kan değerlerim tabi ki doktorunuz kullanın dediyse kullanın siz :) morluklar içinde bir kan verip baktırabilirsiniz :) 
(390 puan) tarafından
Öyle yapacağım Canim teşekkür ederim
0 oy
(770 puan) tarafından
İç diyeb olmadı gerçi ben sağlık ocağına gtmedm ama doktorlar demedi
0 oy
(446 puan) tarafından
Canim benimde vücudumda var ama kanszlikta degil b12 eksikliginden doktor dedi bende kan ilaci kullanmadim test verdim b12 hep dusuk bende ondan mor hala gidip ilac alip içmedim gidecegim ama nasil 
(390 puan) tarafından
Benimde b 12 duusk ondan demek ki
0 oy
(5,954 puan) tarafından
İcmedim degerlerim iyiydi bol pekmez yedim 
(390 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(449 puan) tarafından
Bende içmedim 6 ay oldu doktorum çok kizdi. Çabuk yoruluyorum saçlarım çok dökülüyor tekrar başlatti
(390 puan) tarafından
Bende de var o bir de geçmeyen bir bas ağrım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende içmedim . doğumdan 4 ay sonra kan verdim tüm değerlerim normaldi .bende bacağımda falan morluk var diye endişelendim kan verdim ama her şey temizdi 
(390 puan) tarafından
Ne güzel
(390 puan) tarafından
Ne güzel maşallah size
0 oy
tarafından
32 haftalık hamileyim düşük çıktı demir 

Kan ilaci verdiler içmiyorum çünkü ne zaman icsem vücudum ağırlaşıyor kusuyorum çok kötü rahatsız oluyorum. 

Pekmez, siyah kuru üzüm ye kırmızı et ye veya yeşil mercimek de iyi olur demir açısından güçlü şeyler tüket. 
0 oy
(396 puan) tarafından

Kucuk sise seklindeydi ama en fazla 10 gun icebildim. 2. Dogumda hic verilmedi. ;)

0 oy
(912 puan) tarafından
Bende içmedim 5 ay oldu hiç bir sorun yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (522 puan) tarafından soruldu

378,337 soru

11,324,192 cevap

34,775 kullanıcı

...