0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doktorumuz oğlumun değerlerine baktı d vitaminini kestik ama kan ilacına devam edin dedi dişlerini acayip karartıyor onun yerine üzüm pekmezi yedirsem ama aç karnına mı tok karnına mı vereyim? 

9 Cevaplar

+1 oy
(119,338 puan) tarafından
olmaz oyle sey dr kan ilaci dediyse kan ilaci ver
tarafından
Ama karartıyor :/ çok kötü oldu dişleri
(119,338 puan) tarafından
onlar sut disi dokulcej nasilsa
-Reklam-
+1 oy
(920 puan) tarafından
Pekmez türevi şeylerden verdiğimiz illardaki miktarda demir alabilmemiz için bir su bardağı civarında içilmesi gerekiyormuş ve bu bizim için bile imkansız. Bir kaşık şeyle olacak iş değil yani neneden dededen kalma bilgiler maalesef çoğumuzun gözünü boyuyr,bilimden şaşmamak gerek
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Üzüm pekmezi degl keciboynuzu özü vet 

Kan ilacı kullanmıyorum hep keçiboynuzu veriyorum
(6,251 puan) tarafından
Ezcanede almıştım ben

Ama geçen koparatifte vardı onuda beğendim aldim
tarafından
Bende kooperatiften alırım çok sağol
tarafından
A 101 de bimde de eczanede de var
(13,027 puan) tarafından
Ben çocuklarıma kooperatifinkini kullanıyorum Tadını da seviyorlar
(6,251 puan) tarafından
A101 inki su gibiydi ama güneşin dediği gibi koparatifinkini oğlum baya sevdu
0 oy
tarafından
Sabahları aç karınla ver canım benim kızımın da öyle oldu dişleri çok üzülüyorum öyle görünce o kadar hep fircaladim temizledim ilaçtan sonra ama ne yap et yine de leke kalıyor 
tarafından
Evet bizdede acayip leke kaldı ama canları sağolsun süt dişleri dökülecekv
tarafından
Dökülecek ama arka dişleri ne olacak onlara da atmış geçen gün baktim da bir tanesi kararmış hafif
(486 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/Cq8XzzXsnez/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Keçiboynuzu vererekte yanlış yapıyorsunuz pekmez vererekte siz bilirsiniz kendi bebeğiniz beni ilgilendirmez ben sadece gördüğümü göstermek için yazdım
tarafından
Bende ınstagram yok ama ben zaten ilaçlarını bitirdim çok şükür bizim geçti şuan keçiboynuzu veriyorum yine kansızlık için değil
(486 puan) tarafından
O zaman ayrı tabi ben kan ilaçı yerine kullanıyorsunuz zannetmiştim instgram olmadan da açılır link ya açar her türlü
0 oy
(486 puan) tarafından

Yanlış yaparsınız eğer pekmez verirseniz

Girin bakın kansızlıkla ilgili 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oglumda 15 Aylik kansizlik var ferrozinc  kullaniyoruz  d 3 vitaminide devamediyoruz
tarafından
Ferrozinc bizim dişlerimizi kararttı
(1,271 puan) tarafından
Bizimkide yavaş yavas karariyo malesef ama pekmezle kansizlik gecmiyo malesef siyah uzum sari uzum surekli yediriyorum ama degisen bisey yok
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Ben kızıma çok kısa bir süre kan damlası verdim Erzurum dan tortum pekmezi getirttim kansızlığa birebir kızım 23 aylık hala veriyorum onu bulamazsan da keçiboynuzu özü verebilirsin eczanelerde satılıyor ve sabahları aç karnına vermen gerekiyor şifa olsun inşallah 
tarafından
Teşekkürler öyle yapayım
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Karartmayanlar var. Her gün bir su bardağı içirmen lazım ancak denk geliyor kan damlasındaki özü çünkü 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Günde bir litre pekmez içebilirse çocuğun ver canım 
tarafından
Bir litre mi:/
(2,223 puan) tarafından
Yani işin ironisi o verdiğimiz kan damlasinin içindeki demir miktarini karşılamak için nerdeyse bir litre pekmez içmek lazimmis

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 184 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep25 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 523 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,546 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...