0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 7 aylik market yakın ekmek almaya gidecem uyuyor şu zamana kadar tek bırakıp gitmedim gidip gelmem 5 dk sürer bsy olur mu acaba siz gidiyo msnz oyle

31 Cevaplar

0 oy
(3,831 puan) tarafından
canim birakilir mi bebek , uyaninca gider alirsin 2 dakikada
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Asla gitmem asla kızımın okulu çok çok yakın 3 dakikalık oglusu yanımda götürüyorum Allah korusun herşey göz açıp kapayıncaya kadardır 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Asla bırakmam. Allah korusun uyanır ağlar bir şey olur bırakma bence uyanınca kucağına al gidip gelin maden yakın 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Tabiki bırakma anlık olur herşey on beş aylık valla hiç bırakmadım bırakamam aklım kalır ya bişey olursa diye çok mu önemli ekmek getirden vs söyle öyleyse 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben bazen çocuklar uyuyunca aşağı inip kızımı servise bindiriyorum  yada servisten alıyorum ama markete gitmedim yani bi aksilik çıksa kötü olur markette sıra olsa falan uyansa ağlasa sakinleyemezde kendi kendine 
(278 puan) tarafından
Evet haklısın vazgeçtim uyanmasını bekliycem
(4,426 puan) tarafından
En iyisi cañim
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Olmaz olmaz sen bırakınca olacağı tutar ben korkarım bir kere dışarıya beraber çıkacaktık girişte merdiven var önce bebek arabasını aşağıya koyup geleyim bebeği alayım dedim kapı kapandı anahtarım dış kapıyı açmadı oğlum içerde kaldı ben dışarda aklımı kaçırıyordum ben asla bırakmam bence sende bırakma gerekirse uyandır sar sarmala götür ama tek bırakma 
(7,121 puan) tarafından
Ayyy benim kızım da arkamdan kapattı kapımı o içerde ben dışarda aklım cikmisti sesi kesilmisti bayıldı sandım çilingir bin kere aradım açtık kapiyi meğerse çantamı dökmüş kağıt yirtiyor 2 yaşındaydı
(12,759 puan) tarafından
Daire anahtarım vardı dış kapıda kaldım bütün katlarında zillerine basa basa komşulara durumu anlatıp açtırdım
(7,121 puan) tarafından
Kız yok ben komşuya ip gorteriyordum beni ittirmesiyle kapıyı apatmwsi bir oldu
(48,493 puan) tarafından
arkadasimin ogluda arkadasimi banyoya kilitlenmişti Allah tan telefonu yanındaymista esini aramış adam uzun yola gidiyo iyi ki yakindaymis
(7,121 puan) tarafından
Aaaaaaaa çok fena bu çocuklar ya
0 oy
(462 puan) tarafından
4 aylık sıpam onuda alıp gidiyorum arka sokakta market
0 oy
(966 puan) tarafından
Komşum bırakır giderdi tek başına sağlık ocağına çocuklarını okula götürürdü.bebek kapıya kadar bazen bir saat boyunca ağlardı.yapmayin yataktan düşse deprem olsa.elektrik kaynaklı yangın çıksa.kiliste kadın iki çocuğunu öyle eve kitletip pazar gidip gelinceye kadar çocuklar yangında ölmüştü unutmam asla.
(278 puan) tarafından
Ay Allah korusun haklısnız ya nolur nolmaz
tarafından
Nasıl vicdani el veriyor
tarafından
Balkonda göz gore göre yandilar demi anne ömrü boyunca unutmyck o pişmanlığı
0 oy
(219 puan) tarafından
Benim 5 dk yi bulmuyordu ama ben gidiyordum 2 dk anca suruyodu ve benim bebeğim uyuduğu zaman 2 saat aralıksız uyur ona güvenecekten cikardim
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hayatta bırakmam ben evin içindeyken 10 defa gider bakarım nefes aliyormu ağzı kapanmismi diye 
0 oy
(168 puan) tarafından
Biz soba yakıyoruz ben uyuttuktan sonra çıkıp kovalarımı dolduruyorum ama bizim burası köy yeri orayı bilemem
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Suan bende dusunuyorum ama cesarette edemiyorum yeni uyudu uyur aslinda mutfagi icerileri filan kilitleyip gitsem diyorum 2 bucuk yasinda
0 oy
(383 puan) tarafından
Bunun cevabini cidden kendin veremiyomusun..pes insanlar gun gectikce beni şaşırtıyor
0 oy
(160 puan) tarafından
30 aylik bi kez olsun birakmadim.hep uyanmasini beklerdim birakma bence
0 oy
(796 puan) tarafından
Cnm asla birakma kizini ne olur ne olmaz  ALLAH korusun depremi var yangini var kalsin al kucagina git 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ben gidiyorum kimsem yok napayim hatta 1 değil 2 tane bende. Ama evden görüyorum gideceğim yeri o kadar yakın.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
gitmedin dimi doner duser falan tehlikeli yaa
0 oy
(7,354 puan) tarafından
Uyansın beraber gıdın bence 
0 oy
tarafından
3aylik bebeğim var uyutuyorum iki çocuklara bakala kadar gidip geliyor hala uyuyor ve uyandırmak bile işlerimi görüm yemek yaparım kendisi uyanır bebeğimin uyku saatini biliyor ve yakın bakal hzilica gidip geliyor ama diğer çocuklarımı bırakamam çünkü onlar büyük yürüyor mesala bide hemen yatar hemen kalkarlar güvenmem onlara hele yureyen yada emekliye cocuksa çünkü her yere gidebilir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Asla bırakmam. Üst kattaki de uyurken veya mama sandalyesine koyup çöp atmaya iniyo 3 dk lık yol var çöpe. Ya o sırada deprem olur bişey olur kusar bogulur öfff sakın bırakma aayy

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bsranr222 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bsranr222 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 174 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.