0 oy
85 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (126 puan) tarafından
Kızlar bolumleriniz nedir ve kaç mezunusunuz son sınavdan kaç aldınız 2023 e hazırlanıyor musunuz ve başladınız mı bana motive lazım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Son sınavdan 68 aldım,hiç calisamamistim.2019 edebiyat mezunuyum.henuz çalışmaya baslamadi.senin bölüm ne
(126 puan) tarafından
Ben sosyal bilgiler ÖABT girmedim hiç hazirlanmadim ilk defa hazırlanan sadece gk gy girdim 63 aldim canım
tarafından
Bende girmedim ÖABTye,ama inşallah önümüzdeki sene gireceğim
(126 puan) tarafından
Evet başlasak anca yetişir
tarafından
Aynen öyle konular çok fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha hiç girmedim seneye mezun olucam inşallah sınıf öğretmenliği başladım bakalım yavaştan bol soru çözümü şeklinde çalışıyorum 
(126 puan) tarafından
İnşallah ilk senende atanirsin :) arkadaşım ilk senesinde atandı sinifci
tarafından
İnşallah canım sende atan hayırlısıyla
0 oy
(504 puan) tarafından
Maliye lisans mezunuyum son sınavdan 68 aldım hiç çalışmadım iki çocukla nasıl çalışabilirim bende onun araştırması içindeyim 
(126 puan) tarafından
Benim okulda bı arkadaş vardı öğretmen kulaklık kulağımdan çıkarmadım demişti bı bebesi varken yemek yaparken vs hep dinleyip aşinalık yaratmış valla bende gebe kalırsam 9 ay yatmalı olcak riskli çünkü o zaman sınava nasıl girerim bilmiyorum :)
(504 puan) tarafından
Atanmış mı peki :)
(126 puan) tarafından
Aynen. Ben ucretliydim o kadrolu
(504 puan) tarafından
Aslında gerçekten istersek başarabiliriz.
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Ben ilk defa başladım çalışmaya felsefe grubu mezunuyum 2023 te bakalım neler bekliyor benj 
(2,253 puan) tarafından
2019 mezunu sen canım
(126 puan) tarafından
Aynen ben 2019 mezunuyum ama evlilik vs derken bu senede gebelik geçirdim geçen sene bu zamanlar gebeydim 5. Ayında bebeğim kaybettim çalışmadım bu seneye niyetim var çok atanan oldu tanıdık dedim onların benden ne farkı var:)
(2,253 puan) tarafından
Ayy Allah rahmeti üzerine olsun çok üzüldüm basın sagolsun :/ öyle tabi neden olmasın. Sen nasıl ilerliyorsun peki çalışmaya başladın mi
(126 puan) tarafından
Yok başlamadım ama plan önemli zaten onu yapabilen başarır nereden başlasam bilmiyorum
(2,253 puan) tarafından
Benjm hocam tarih ve cograya dan başladım be

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Se28 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
9 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
31 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Derince (44 puan) tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...