0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Saçlarımı topluyorum topuz yapıyorum arkama geçiyor yolamayinca ağlıyor başıma örtü alsam da faydasız ne yapacak bilmiyorsun ama iyice sinirboldum bı çözüm bulamadım bu işe 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,271 puan) tarafından

Tek değilsin :D 

image

(1,108 puan) tarafından
Oh ne güzel  :))
(1,271 puan) tarafından
Hemde ne güzel anne kurban onu yaradana yaramaz sıpam benim
-Reklam-
0 oy
(15,610 puan) tarafından

Ya yerim.onu oyun haline getirmiş belli ki :D

(1,108 puan) tarafından
Anneme diyom annem inanmiyo ne bilsin o saçı diyo :()
0 oy
tarafından
Yine iyi benim yeni başlamışsa. Benim ki 7 aylık olcak,  4 ayından beri acımıyo saçımı yoluyo cimcime sjsjsj.
tarafından
Hiç sorma sjsjsj   bi şekilde vazgeçirmem lazım, nasıl olcak hiç bilmiyorum :D
tarafından
Valla bulursan bana da söyle. Zamanla unutur diye kendimi avutuyorum
tarafından
Kız esma sen hele sorduğun soruların cevaplarını ver kizzzz
tarafından
Yaa inşallah unutur çünküok alışkanlık haline getirdi hırçınlaşmaya başlayacak diye korkuyorum bide kendini sıkıyor :) yüzüm gözüm çizik içinde sksksksjsjsjs
tarafından
Bizim bebeler psikopatt sjsjsj
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Benimki de o dönemde çekiyordu 3 ay falan sürdü sanırım her geldiğinde farklı bişeye yönlendirdim öyle atlattık
0 oy
tarafından
Geçen bebek saçlarım elinde kaldı oğlumun abartısız bi 6 7 tane vardı ve onu yapması  1 salise bile sürmüyor 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Evdeyken saçımı açmaya korkar oldu seviyorum ayağına yolu benim sıpa 12aylık 3-4 aylıkken başlamıştı bazen ben kasinıyorum o ayrı :D  büyüdükçe unutuyorlar zaten
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Dua et sacini cekiyor benimki ısırmak istiyo musade etmediğim zaman sinirleniyor elini ısırıyor sinirlenip isirdigi zaman bir acıtıyorki baya da 4 alt 4 ust var saglam yakalıyor isirirken☺☺
0 oy
tarafından
Ayy benimkide kopartmaya calisiyor eline saçım geliyor gene çekiyor yazma taksam ağlıyor yazmayı çekiyor daha 9 aylik ://
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Benim ki de 11 aylık aynı dertten muzdarip im:(
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Biraz tepkisiz kalmaya calis canım çünkü sen ne kdr tepki göstersen canin acıdıgini göstersen onun o kdr hoşuna gider oyun sanıyor...... çektiği zmn ses çıkarma çekip gitsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
0 oy
0 cevap 18 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3Prensesannesii. (13 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,945 cevap

34,776 kullanıcı

...