0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından

Eşim geç gelecek dye fırına gideyim dedim...kızımın elimden tutmuş yürüyorduk ..bı ses senin kızın mi Allah bağışlasın saol ddim ... önden yürüdü keşke bende o yaşta olsaydım ddi geçip gtti...

Şansa oda fırına girdi ....bende girdim o baya oyalandm kızım durmuyrdu dye .... Çıktm baktım adam yine arkamda gitmemiş beklemiş ....çok korktum aynı yöne yürüyordk hemen yolumu değiştirip ön kapıdan girmek için hızlıca yürüdüm evi öğrenmesin dye ....

Elim ayağım titriyordu eve gelene kadar ...

Çok korktum Allah belasını versin böyleler yüzünden yolda yürümektn korkar oldu insanlar 

3 Cevaplar

0 oy
(3,244 puan) tarafından
Canım belki yolunuz aynıydı. Sakinleş.
(1,118 puan) tarafından
Yok canım benden baya önce fırından çıktı
..bende çıkar çıkmaz orda beklemiş bı baktım arkmda ve sürekli bana bakıyordu....ztn İlk bas o bakışlar beni korkuttu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şerefsizlik işte utanmaz yanında kızın var ona rağmen sarkmak adilik
(1,118 puan) tarafından
Ztn oyle olması insani daha bı korktuyor evli kızım yanımda o hala o durumda Allah ıslah etsin.....o bakışlar öyle pisti ki
tarafından
Pislikler!! Yani evli, bekar farketmiyor hiç bir kıza kadına yapmamalılar ama yapıyorlar işte
(1,118 puan) tarafından
Tabikide serfsiz köpekler bide yaşıda büyüktü 45 50 vardı
0 oy
tarafından
Denk gelmiştir belki canım zaten tedbirini de almışsın devir evet artık çok kötü ya 
(1,118 puan) tarafından
Çok çok kötü ....arkama baka baka nasıl siteye girdim hatırlamıyorum ....sapik sarkıntılk insanlar çok herşey düşündüm o an
tarafından
Onları böyle yapan yine kadınlar. Namusuyla durmuyorlar ki milletin  bir yerlerinde kurt kaynıyor
(1,118 puan) tarafından
E tabiki piss kadınlarda var hemde ne biçim....

Ama ben bı eşofman bı hırka ile gitmiştim kızımla bu kadarda serfsz olmamak lzm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 651 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 572 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Derya10 (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 574 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy