0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Delıkankı kadın askerlık, erkek ıse hamılelık donemınde +. Sızın esler ne durumda. Degıstu mı aynı mı... 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sagolsun cok üstüme düşer 

Usutsem gece yarisi kalkıp corba nane limon yapar

İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum dun gece saat 12 uyumaya calisirken karnim agriyordu

Araştırdı tabi meyvelerden meyve suları yapin falan yaziyodu hiic yapmam dedim yat ddm lavaboya gidiyorum dedi kalkmis elma portakal ve kayisi ile meyve suyu hazırlamış 

Allah razı olsun cok düşünür bu arada o askerdeyken yolunu gozledim bende;)
(18 puan) tarafından
Helal olsun tebrik ederim eşinizi. Sizide tebrık ederım tabi. İnşallah hep böyle devam eder
tarafından
Amin canim
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Valla son 2 hafta öncesine kadar çok iyiydi. İncitmedi bile. Normalde hamile degilken de çok iyiydi bana karşı. Ama şu son 2 haftadır içine şeytan kaçtı sanki. Çok şükür bu 1 haftadır düzeldi. Doğum yaklaşınca sanırım oda doğum psikolojisine girdi benimle beraber. Yoksa normalde çok iyidir bana karşı beni ezdirmez her konuda yardımcı olur. Ev işlerinde felan hiç ben yapmam ben ellemem demez. Hamile degilken bile işten gelirdim beraber yemek yapardık inşallah su 2 hafta olan hali tekrar başlamaz çünkü katlanacak gücüm yok ben kendime ağır geliyorum artık bide onu cekemem
(2,575 puan) tarafından
Benimkide borctan. Gırtlağına kadar borçta. Ama ben onun kuyusunu kazmadm hiç hep destek oldum. Ailemde dahil. Hiç aman bizene demediler hep destek oldular bunu kendide biliyor. Bazen diyor kendi annemin yapmadığı anneliği senin annen yapıyor. Ama bazen gözü dönüyor. Ne yaptığını bilmiyor. Bana beşik almam alirsan kafanda kırarım o beşiği dedi akşam geldi beşiğin parasının fazlasını verdi ama neye yarar. Normalde günde 2 kere ararım napiyon diye sırf o günden sonra aramıyorum şimdi kendi arıyor sen heni niye aramiyon diyo haketmiyorsun sen benim sana olan duskunlugumu diyorum. Ses çıkarmıyor. Kendi ailesi bile arkasında değilken kaza yaptığı dönemde ilk evlendigimiz zaman çok büyük kaza yaptı ölümden döndü annesi hava soğuk hastaneye gelemem dedi 1 aylık evliydim hastane kapısının önünde yattım. Alkolle mücadele ettim annesi bu adam olmaz dedi ben olacak dedim. Oldu bak şimdi içmiyor uğraşmıyor öyle işlerle. Bana her zaman diyor anam bile bu adam olmaz derken sen cabaladin beni adam ettin. Bunlarida çok iyi biliyor. 3 günlük evliydim herkes gezerdi ben eşimin içkili geldiğini onu banyo yaptırdığımi o halde bilirim.
(2,575 puan) tarafından
Ama.cok şükür beni annesine hiç ezdirmedi hiç. En güzel yönü oydu. Eğer ezdirseydi ben bu kadar ona tahammül etmezdim hep arkamda. Asla dilege kimse laf söyleyemez der. Soyletmezde. Benim karıma kimse karışmasın başında 1 koca var ikinciye gerek yok der. Ama gel Gorki arada deliliği tutuyor
(18 puan) tarafından
Olsun canım benım yıne bunada şükür. Ama kaynanana cok tavoldum terbiyesiz ya. Allah sana sabır versın. Insallah hersey yoluna girer. Sabret nolur bebegımıız ıcın
(2,575 puan) tarafından
Sabrediyoruz bakalım nereye kadar edeceksek. Benim eşim iyi olsun ben kaynanayla baş ederim. Altta kalmam. Ama eşim arada böyle olunca bende kimseyle uğraşacak derman kalmıyor
(18 puan) tarafından
Olsun eşimizin dilini ancak biz anlarız. Adam edersek sadece bşz ederız. Benım esımde benden once uyusturucu kullandı babası bırakıp gıttı ablası öldü. Benden once olanlar bunlar. Ben adam ettım duzelttım numunelık yaptım. Kaynanam tesekkurler neler neler aglamalar. Sımdı de seytan karıyla konusmuyorum cunku paragöz menfaatci dedıkoducu biri en son ablamla kardesımı ve esını kovunca kustum konusmadım bı daha.
Beterın beterı var be dılek. Bunlar hakkından bız gelırız. Ama ben takmıyorum dun sadece yanlız kaldım sınırden bide bebekte durtuyo. Agladım oyle bı sınır attım ama suan iyiyim. Sende iyi ol...
0 oy
tarafından
Ahhaa Allah beni eşimin eline düşürmesin bunu yuzunede soyluyrum.

Hasta olmam kolay kolay grip bile 

Sadece 1 kere ateşim çıktı öksürük bana döndü öksürme niye dikkat etmiyn bak kim bakacak sana şimdi birini çağıralım gibi on laf

Sonra hastaneye götürür ama boş benim için.

Esime hep derim sen iyi gün dostusun kötü gün degil
(18 puan) tarafından
Allah cidden senı onun elıne dusurmesın. O olsaydı sen bakardın ama. Ah bu eşler ne kadar benciller. Baskaları olsa bakarlar ama. Yazık gunah. Allah sanada hep saglık şifa versin
tarafından
Amin cnm kendisi hasta olunca sabaha kadar başında beklerim ne gerekiyorsa yaparim.ama maalesef eşim tam tersi
(18 puan) tarafından
Bence bi kezdd sen tam tersını yap bak bakalım degerını bılıyo mu bılmuyo mu...
tarafından
Ben yapamam cnm kendime söz geçirmiyorum maalesef denedim kackez başka olaylarda bile yok huylu huyundan vazgeçmiyor
(18 puan) tarafından
Allah sabır versin o zaman gülüm ne dıyım
0 oy
tarafından
Adam melek oldu melek oğlum 10 aylık ve hala aynı saolsun eskiden çok sınırlı asabi herşeye kızan adam gitti canım kocacim geldi :)
(18 puan) tarafından
Maşallah inşallah hep böyle devam eder canım :)))
tarafından
Ne güzel cnm
tarafından
Ben yaptım ben sabırla sakinlikle ben dermişim ") kız adama önceden sakın yaklassaymistim daha erken olacakmisti amma deneyip gordukk
0 oy
tarafından

Vaslla benim esimi ovmek gibi olmasin ama cok kiymet verir tek tek yazmayim simdi:kissing:

(18 puan) tarafından
Hajaja tamam canım :-)
0 oy
(249 puan) tarafından
Yardım ediyordu yine ediyor bence başta nasıl alıştırırsak öyle devam ediyor 
0 oy
tarafından
Buna yorum yaoamiycam çünkü  benimkinin sagi solu hic belli değil 
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Eskiden de çok mutluydum şuan Nirvana dayım :D<3

0 oy
(2,654 puan) tarafından
Eşimden Allah milyon kez razı olsun elinden gelse sırtında taşırdı maşallah kocama :) 
0 oy
(365 puan) tarafından
Üstüme çok düşer  temizliği bile tek yaptırmaz yemek yapar herşeyi yapar yorulmayayim diye ama bunlar yetmiyor öyle şeyler yaşattığı ne hamilelik yaşadım ne başka bisey seytana uydum kumar vs oynadı  ama ben herşeyimi kaybettim hala Aklim.almiyor nasıl yaptı onun dışında çok ilgiliydi ailesine birgün ezdirmedi birşey alacaksam  sorsam hangi rengi diye  ikilemde kalma ikisinide al diye zorlardı başım ıslak yattigimda sabah bi uyanirdim havlu sarmış pazarlari alarmimi kapatirdi uyuyayim da kahvaltıyı o hazırlasın diye aileme hep çok saygılıydı  çok severdi ama yaptığı şeyi kabullenemedim arabamızı altinlarimizi  1 ayda satmis ne emeklerle biriktirip çalışıp aldık borcalrini ödedik sonra şeytana uydum demesi çok basit geldi boşanma sürecindeyiz ve hamileyim her güzel şeyin bir sonu olduğuna inanıyorum  
(18 puan) tarafından
Ah kuzum benim allahım yardımcın olsun inşallah uzulmemeye calıs

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 426 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,084 göst.
23 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 531 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,836 cevap

34,767 kullanıcı

...