0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Sürekli yigen belasindn bahsediyorum kusura bakmayın ama eşimin yigeni 2 ay oldu geleli ve teyzesinde kaliyo teyzeside dul tek başına yasiyo o cagirmis yigenini gel benimle kal çalış diye çocukta geldi ve şimdi bakmıyormus esiminde tutturmuş gene ben getircem bende getirme dedim neymiş efendim koydekiler küfür edermis bir çocuğa bakamadilar diye teyzesinin bakmadığı çocuğa ben neden bakayım ama haksizmiyim ben simdi ya

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Annesi olmayanın kimsesi olmaz önüne koyacagin 2 tabak yemek boşver sen bak huzurlu aile ortamı görsün çocuk Allah katiyla mukafatinu verir ozaman sana
tarafından
Kız ergenmi ben sabi sübyan biliyom :D ergense haklı ben çocuk sandim
(344 puan) tarafından
Aynen öyle ama eşim durmuyor işte getircem diyip duruyor
(344 puan) tarafından
19 yaşında erkek çocuk canim
tarafından
Eşinin aklına tukuruyum ozaman karısının yanına 1+1 eve nasıl getirecek k.bakma ama bu genisliktir benim gözümde hele şu devirde hakkını helal et bacım çocuk deyince valla 6 7 yaşlarında sandim
(344 puan) tarafından
Yok canım ya nedemek geçen sene gelmişti evden filan kovdum bazı sorunlar oldu şimdi de teyzesi çağırmış yanımda gel çalış diye çocukta geldi ama bakmıyormus daha
-Reklam-
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Haklısın 19929292 defa söyledik haklısın 
(473 puan) tarafından
Seni kovarken acaba senin amcaoglunun evi olduğunu mu dusunuyor ?
(344 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım
(473 puan) tarafından
Orası benim evim derken , acaba senin evin neresi canım bunu hesaba katmiyor anlamında demiştim.
(344 puan) tarafından
Babamın eviymis benim evim en ufak şeyde hemen kovuyo çünkü
(6,672 puan) tarafından
Gitmiyorum de onu da eve almıyor um de
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Allah su kocanin basina yegeni kadar tas dusursun kafayi yegeniyle bozmus
(344 puan) tarafından
Yemin ederim ya kafayı yemiş yigeni için kendi çocuğundn bile kıymetli ya onun için
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Yine koca ve yigen bayadir senin postlarina denk gelmiyordum öğğ geldi artik 
(344 puan) tarafından
Sana sormadım zaten
0 oy
(119,614 puan) tarafından
haklisin ama su konuda haksizsin arayip anasina babasina istemiyom diyemiyon bahane buluyon hep 
(344 puan) tarafından
Geçen ay aradım söyledim kavga ettik onlarla sonrada eşimle ettik hatta çocuk yüzünden beni evden kovdu
baslarim kavgasina ates olsa kendini yakamaz kocan
(344 puan) tarafından
Eşim arkamda durmuyor ki zaten o benim arkamda dursa böyle olmaz zaten
esinin isteme amaci ne eve maddi katkisimi var bu oglanin
(344 puan) tarafından
Yok be burda çalışıp kazandıgi parayı köye ailesine gondericek
0 oy
tarafından
Yooo haklısın bende olsam asla kabul etmem bu yeğen kaç yaşında 
(344 puan) tarafından
19 yaşında erkek
tarafından
Ergen bir genç annesi babası demiyor mu oğlum gel ne işin var diye yani ben olsam kabul etmem rahat edemez ki insan
(344 puan) tarafından
Öyle şeyleri düşünmüyorlar amcasının evi diyip duruyorlar ancak
tarafından
Eşinle konuş ikna et
(344 puan) tarafından
Çok inatçı eşim ikna olmuyo
0 oy
(3,060 puan) tarafından
İstemediğini söyleyeceksin bende de görümce var annesi babası gelebilirler ama o burda kalıyor nasılsa diye gelmiyorlar eşimlr çok tartıştık göndercekti ama yinede benden değil de kendiliğinden gitsin dedim senin yeğen birde bunda sen sorumlu değilsin ailesi düşünmesi lazım aslında 
(344 puan) tarafından
Ailesinin umrunda değil ki eşimde usteliyo gel diye
(3,060 puan) tarafından
Bu eşler değil mi bizi zora sokan :((( yarın birgün yaşlanınca da kardeşleri yeğenleri baksın madem öyle
(344 puan) tarafından
Vallahi ya yemin ederim bıktırdi artik
0 oy
(473 puan) tarafından
Canım evinizin müsait olmadığını kocan görmüyor mu ? Getirirse de yegeniyle yatsın madem küçücük evde , ustuste ne meraklılar ya bu insanlar millette tebelles olmaya , küçük de değil yani 19 yaşında bir genç adam bu durumdan kendisi rahatsızlık duymalı gelmemeli , kocan zaten bunu teklif bile etmemeli , ayrıca bakıma muhtaç değildir 19 yaşında bir insan , kendi bakımını üstlenebilir.Ne teyzesi ne yengesi onun sorumluluğunu üstlenmek zorunda değil.Sanki el kadar bebe de bakamıyormus teyzesi lafa bak ...
(344 puan) tarafından
Eşim biliyo evin küçük oldugunu ben bişey soyledigim zamn oda senin bir oğlun diyo anca nerden benim oglumsa
(473 puan) tarafından
Tamam da be adam tepemde mi yatirayim koskoca adamı desene ona , evde bize yer yok , hem sen mi dogurmussun ya , neden senin de bir oğlun Muş ? Ev müsait olsa verirsin bir oda kalsın .Mahremiyet duygusu gelişmemis bence canım onlarda .Benim de yegenlerim var , asla gelip de böyle bir şey yapmazlar yani rahat edemezler bilirim.
(344 puan) tarafından
Bunlar çok düşüncesiz insanlar canım ya haramı günahı bilmezler
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kocana de kiiiiiiii bana guvenipte mi gelmis buralara kim cagirdiysa o baksin 
(344 puan) tarafından
Ben bakarım diyo benim evime gelicek diyo
(2,687 puan) tarafından
Birak kiz o baksin yemegini yapsin bulasik camasirini yikasin bakmak oyle sabah gidip aksam eve gelmekle olmuyo
(344 puan) tarafından
Buna göre öyle oluyo
0 oy
(776 puan) tarafından
Kocanın hak ettiği cevap yigenin mi yoksa oğlun mu artık kafam karıştı bu ne yigen aşkı hiç normal degil
(344 puan) tarafından
Adam yigenim diyo başka bişey demiyoki ben bile bazen şüphelinorum artik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 325 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Semos (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Semos (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Semos (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

381,865 soru

11,432,182 cevap

34,997 kullanıcı

...