0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ya sürekli bocek var  alman hamam böceği gibi ve çok pis oluyorlarmis çok korkuyorum ve çocukları istirdiginda çocuk felci oluyomus başına gelen varmi ne yapmam lazım ilaç aldım hiç fayde etmedi 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cami pencereyi açık gördümu hemen giriyorlar nefret ediyorum kaç defa gördüm eşim aldı attı birde uçuyor bunlar 
(219 puan) tarafından
Hadi ya uçtuğunu gormedim ama gece ışığı kapatınca çıkıyorlar ortaya
-Reklam-
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Benim komşumun evinde vardı kadın baya bir çekti bu böceklerden en sonunda abartmani komple ilaclattirdik ilaclattirma şirketine şuanda hiç kalmadı evinde
(219 puan) tarafından
Çok illet bisey bunlar ya
(1,728 puan) tarafından
Aynen her yerden çıkıyorlar
0 oy
(540 puan) tarafından
Canım böyle durumlarda apartman olarak ilaçlama yapılıyor toplantı da falan belirtirseniz tüm toplu ilaçlama yapılır benim de evimde vardı eski Ankara'da bunlardan anlaşılıyordu bı şirketle tüm evlere ve binaya yapılıyordun senin tek kendi evine yapmanla belki azalır ama bitmez ha tabi kendine ayrı bir evin müstakil olarak değilse 
(219 puan) tarafından
Yok apartman mustakil değil herkesle anlaşmak gerek biri çıkar benim evde yok der onun evdekilerde çıkar bana en son çare taşınmak olacak sanirsam bide bunlar kış günü çıkıyormu yoksa sadece yaz aylarindami cikiyo benim başıma ilkkez geldiği için soruyorum yeni taşındım buraya
(540 puan) tarafından
Kışın çok yoktu yazın çoktu bizde kız yatak odasında yorgan yastık koyduğum dolap vardı ordan çıktı ağladım ben
(219 puan) tarafından
Of düşünmek bile istemiyorum Hele yatak odamda uyuyamam bileee
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Öldürdükçe daha çok çıkıyo bunlar, sen rait tablet al, çocukların göremeyeceği, tezgah altı, dolap üstü gibi yerlere koy. Bide vebidraker al sulandır ve sık her yere kokusu yok, balkon kapı kenarlarına vs de sık bi daha çıkmaz 
(219 puan) tarafından
Ay inşallah canım vala görmek istemiyorum artk ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,853 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 352 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 182 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,402 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 411 göst.

382,882 soru

11,461,460 cevap

35,049 kullanıcı

...