0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ya sürekli bocek var  alman hamam böceği gibi ve çok pis oluyorlarmis çok korkuyorum ve çocukları istirdiginda çocuk felci oluyomus başına gelen varmi ne yapmam lazım ilaç aldım hiç fayde etmedi 

24 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Evin profesyonel bir ilaçlamaya ihtiyacı var canım bir şirket ile görüş her yeri en ince noktasına kadar ilaclasinlar sende arkasından dip köşe kere var bere yok temizle sonra da çocukların ulaşamayacağı yerlere böcek ilaçları koy su tablet şeklinde olanlardan ancak öyle temizlenir canım özellikle yuvalarının bulunup ilaçlanması lazım bide i kadar inatçı ve ureyisli bir böcek ki bu böcek hunharca yaşayıp hunharca ürüyorlar 
(219 puan) tarafından
Artk öyle yapacaz ya yemek yiyemez oldum her yerde çok tiksiniyorum
(4,426 puan) tarafından
Böcekten bende çok huylanırım =/
-Reklam-
0 oy
(15,212 puan) tarafından

Bizim evde de hamam böceği var. Dün burdan bir arkadaş tavsiye etti bir zehir. Bak sana da koyayım buraya resmini. Bugün alcam ben de uygulayacağım. Hfataya bocek ilaçlama şirketi cagiracaktim. Bunu deniycem önce. İnşallah faydasi olur. 

image

(1,403 puan) tarafından
Benim kendi evimde de vardi ayni ilactan aldim 3 ay kadar asla görmedim 3 ay sonunda 1 tane gordum bu sefer komple ilaclattim evi bocek ilaclama şirketine. Gercekten çok etkili bi ilac bu
(219 puan) tarafından
Uygun da fiyati demek gerekir
(15,212 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Alt kattamı oturuyorsun malesef alt katlarda genelde oluyor .3güne bir tuvalet ve lavabo altlarını ilaçlıyorum benim evde de var
(219 puan) tarafından
Yok ya en üst kattayim bide nerden geliyorlar nasi çıkıyorlar şaşıyorum
0 oy
(1,100 puan) tarafından
EXDEL kullandım kokusuz size zararı yok güvenle kullanabilirsin suya karıştırıp kullanıyorsun anına yok eder
(219 puan) tarafından
Ay inşallah ya görmekten tiksindim artik
0 oy
tarafından
Ay benm evde de çok var ama bilmiyorm ki duvar aralarında üremişler olur olmadık yerlerden çıkmaya çalışıyorlar dhaa geçen Bi baktım Bi tane klozet yanında ters dönmüş ama minikte deil linkleri geçtim onları sürekli görüyorum ama bildiğin baş parmağım kadar büyük oluyorlar bende ne yapacagmı bilemiyorum artk 
(219 puan) tarafından
Benim dediğim alman  hamam böceği onlar öyle büyük olmuyor ama çok hızlı kaciyorlar
0 oy
tarafından
Borik asit yap böceklere bire bir 
(219 puan) tarafından
Borik asit ne ki
0 oy
(18 puan) tarafından
Böceklerin çıktığı yere at kestanesi koy canım at kestanesinin böcekleri kovduğu söyleniyor 
(219 puan) tarafından
Nerdem bulucam at kestanesini satan yerler varmidir
(18 puan) tarafından
Aktarlar da falan vardır herhalde benim bi tanıdığım demişti at kestanesi ile böceklerin kaçtığını bende tam bilmiyorum ama istersen bi araştır
(219 puan) tarafından
Tamam arastiririm çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Borik asit bunları öldürüyor 
(219 puan) tarafından
Bi arkadaş daha yazmış etkiliyse alirim mutlaka
tarafından
2 patates haşla sıcakken ez borik asiti ekle eldiven ile yoğur minik top haline getir köşeye diplere at onlar yemek için gelince ölecek hepsi ama dikkat et çocukların eline geçmesin
(219 puan) tarafından
Özellikle mutfağimda var tezgahin altına korum o şekilde çocuk bakmaz bile oralara acmaz
tarafından
Aynen öyle yap
0 oy
(192 puan) tarafından
Bizde de vardı bu yaz bikac ay ailemdeydim döndüm daha görmedim inşallah çıkmaz ya baya tiksiniyorum .
(219 puan) tarafından
Ben yeni taşındım bu eve 3 gün sonra görmeye başladım yumurtlamis felan hep sildim aldığım ilaçtan sıktım ama yok banamisin demiyo
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Kız bunun almanı türkü de mi var. Bir ilac vardı vallaha adını bilmiyorum. Biz onu zirrat ilaçları satan bir yerden aldık. Sıvıhalde. Suya 1 kapak karıstırıp sıkıyorsun. Bie daha hiç olmadı kac sene gecti 1 tane görmedim
(219 puan) tarafından
Ay bilmiyorum tek ise yarasından ben bulurum o ilacı
0 oy
(872 puan) tarafından
Borik asit al canım. Onu eldivenle haşlanmış yumurta sarısıyla ve haşlanmış patatesle karıştır. Top top yapıp çocuklar ve evcil hayvanlar yetisemicek yerlere köy. Kuruduktan sonra yenile. Bunları yok edecek.
(219 puan) tarafından
2 kişi daha yazmış bu borik asiti alırım kesin
(872 puan) tarafından
Valla benim evimi karıncalar basıyor iki senedir. Delirecek üzere oluyorum. Ama borik arıt onları yok ediyor. 1 katta oturuyoruz ve herkeste varmış bu karıncalar. Bizimkileri öldürüyoruz komşulardan geliyor.
(219 puan) tarafından
İnşallah ise yarar ya hasta olacaz diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Cnm bunun kesin çözümü tarım ilacı satan yerden böcek ilacı alacaksın. Onu suyla karıştırıp sikiyorsun köşelere etrafa. Bocek mocek kalmiyor
(219 puan) tarafından
Tamam teşekkürler cvp için
0 oy
(396 puan) tarafından
Bu bocek karanlikta ortaya cikiyordu genelde mutfakta goruyordum minik minik dolaniyolardi eczaneden.bi ilac almstik kucuk tup krem kivaminda iyi gelmsti senelerdir yok gormuyorum.
(219 puan) tarafından
Ay evet gece çıkıyor gündüz hiç gormedim gece olunca su içmeye felan kalkinca birden kacisiyolar çok pisler ama ya bilmem Bi virüs tasiyolarmis dokunduğu yerler hep virüs yapıyorlarmış çok araştırdım
(396 puan) tarafından
Cook sukur sag salim atlattik. Isirma vs olmadi. Bende bunun adini petek bocegi diye duymustum.
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Bu bizde de var ya 
(219 puan) tarafından
Ee sen neler yaptın ilaç felan denedin mi
(3,012 puan) tarafından
Deniyoruz ama yine çıkıyor
0 oy
(197 puan) tarafından
https://ty.gl/cri1o29179

Ben çözümü bu ilaçta buldum evim hamam böceğinden gecilmiyordu ve küçük bebegim vardı emekliyordu. İlacın bebeğe yada bize zararı olmadı.
(219 puan) tarafından
Çokta uygunmus alırım hemen
0 oy
(2,702 puan) tarafından
Bizim evdede var. İlaçlama şirketi çağırdık ilaçlama yaptılar o kadar çokmuşki ölülerini görünce çok kötü oldum. Ama yine cıktı sonra tablet aldım. Çıkan yerlere doğru koydum Allaha şükür o günden sonra görmedim. Gerçi bizim apartmanın genelinde varmış. Umarım çıkmazlar bir daha bende cok korkar tiksinirim 
(219 puan) tarafından
Apartmanın genelinde varsa apartmanı ilaclatmaniz lazım yoksa gene geliyomus lavabonun içine bile yuva yapıyorlarmış ya
0 oy
(14 puan) tarafından
Ben kadar korkan tiksinen yoktur sana 4 adm da nasl  kurtlcganı anlatıyorum 

1.trendyoldan satıcı bayer ilaç firmasi olan c_otrine ilacı al ve tarifine göre sulandrp hazrla

2.Evini dip köşe  dolap baza güzelce temizle

3.Temizlikten sonra ilacı süpürgelik dolap altları kapı eşıkleri balkonlar çelik kapı eşgi güzelce ilaçla

Banyo duş gideri mutfak lavabo gideri banyo lavabosu bunları lavabo acıcıyla temizle ve bu ilactan burayada dök yogun şekilde ve bu gdrleri asla açk bırakma  ilaçladgn yerleri silme 

4.Benim evimde çkmstı bu igrenç şeydn pskolojim bozuldu uyuyamadm araştrdm bunu buldum bu ilacn kokusu yok  bebekli eve uygun her temizlkten sonra halâ kullanyrum
(219 puan) tarafından
Ay Hadi inşallah ya gitsin bir an önce
0 oy
(266 puan) tarafından
Şırınga şeklinde jeller oluyor.. taşındığımız evde taşındığımız günden beri savaşıyorduk bu böceklerle... işin kötü yanı çok yumurtluyorlarmış...kaç kere ilaçladık ilaçlattık fayda etmedi.belki 20 belki 30 gün neler çektik... En son jel alıp yaptık çok şükür bitti...   
(219 puan) tarafından
Benim özellikle mutfağımda var oraya yapsam bitticek çok eski mutfak dolaplari şişmiş içine yuva yapmış yani mutfak dolalabini komple atacak ev sahibi yenisi alacak o kadar iğrenç bir mutfak dolabi var ki
(266 puan) tarafından
Bizimde ev yeni aslında ama kullanan kişi çok pis kullanmıştı.. inanki rüyalarımıza giriyordu ve bizde çok fazla vardı ve yatak odası hariç heryerdeydi.... çok şükür jelle bitti... çünkü jeli yiyen böcekler  direk ölmüyor diğer böceklerin yanına giderek onları da zehirliyorlar öyle ölüyorlar
(266 puan) tarafından
Ama kısa sürede bir anda etki beklememek lazım.. yavaş yavaş bitiyor
0 oy
(692 puan) tarafından
Canım sana hamam böceği ilacı geli öneririm ben faydasını çok gördüm 2 günde defolup öldüler bidahada gelmediler kokusuz hemde evi pislenmez her yere damlatiyosun onlar birbirlerine bulaatirip oluyorlar 
(219 puan) tarafından
Adı ne ilacin
(692 puan) tarafından
Hit jel böcek ilaci
(219 puan) tarafından
Teşekkürler canim
0 oy
tarafından
Ay benim önceki evde vardi naptiysam kurtulamadim evi tasidik.. 
(219 puan) tarafından
Heralde bende öyle yapacam dur bakalim arkadaşların yazdıklarıni alayim tek tek deniycem baktım hala devam bende tasinirim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,776 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 180 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

379,929 soru

11,373,296 cevap

34,855 kullanıcı

...