0 oy
1,501 göst.
Diğer kategorisinde (1,392 puan) tarafından
İc çamaşırı fiyatı o tutmuş ben şok acayip uçuk geldi açıkçası sizcede çok değil mi fiyatlar bu akdar mi fikrimde yok4bin tl

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gecelikler çok pahalı. Normal herşey üçmus 
-Reklam-
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Valla canım herşey aşırı pahalı zaten sütyen tanesi 150-200 donuydu bilmem pijama cart curt eder ya
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Bazı insanlar ne kopartsak kardır modunda. Bence görmemiştik. Amcamın gelini alışverişte epilator aldırmış. Bana çok saçma geldi. Ben nişan alışverişine bile cikmak istemedim, çıksam bile bu derece de saçma şeyler almazdım.
0 oy
tarafından
Görgüsüzlükle şatafat dogru orantıda ilerler. Sadelik ise en nihai mükemmelliktir,imandandır.
0 oy
tarafından
Kaç takim almış gecelik guzleri 300 canm sudyen 300 

Sort o bu atlet derkn iyi tutms 
0 oy
(160 puan) tarafından
kiçi başi altindan zaar
0 oy
tarafından
Herkesin kendi tercihi ama kendi adıma söyle söyleyeyim karşı taraftan ne koparsam kâr diye düşünen çok kişi gördüm. 

Ben hiç iç çamaşırı almamıştım mesela benim vardı zaten annem de almıştı birkaç tane. Yani düğün öncesi bir iki elbise çanta ayakkabı vs alışveriş yapıldı ben daha fazlasını istemedim. Sonuçta ihtiyacım olduğunda alacağım bunu nişanlı iken bı daha hiç kıyafet alamicak gibi abartmaya gerek var mı bilmiyorum
(1,392 puan) tarafından
Herhande buda onlardan
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bilmiyorum iki sene önce 1.5 tutmuştu benim bu piyasaya göre normal olabilir
(1,831 puan) tarafından
Gerçi şimdi düşünüyorum ben sadece iç çamaşırı almadım kıyafet falanda aldık ıvır zıvır bilemiyorum hangi marka aldı acaba çok mu aldı ya da birde öyle bir alışverişe çıkmadık biz kendimiz aldık eşimle
(1,392 puan) tarafından
Canım koayfet çanta ayakkabı bunlar ayrı sadece iç çamaşırı 4000tl
(1,831 puan) tarafından
Piyasayı hiç bilmiyorum hala evlenirken aldıklarımı kullanıyorum 1 yıl önce doğum için aldım lohusa tk iç çamaşırı vs 200 lira tutmuştu nerden almış kim almış kız 4000 liralık ne almış merak ettim
(1,392 puan) tarafından
Vallah bende merak ettim ayıp birşey milletin atlik geçimi resmen ama İst ebizimkiler yüz verdi
(1,831 puan) tarafından
Neyin oluyo senin
0 oy
(811 puan) tarafından
Düğünde battınız o zaman ;)))
(1,392 puan) tarafından
Vallah almaz yapacak yok yani kendi bekarlen alsa zengin olsa neyse
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Marka dahi olsa 4 bin vicdansızlık yani karşi taraf alıyor insan biraz da olsa çekinir sonuçta 4 binin içinde 2 takım yoktur belliki birsürü bişey almış.

Herşey okey pahalı okadar da degil yani ben iç çamaşiri satıyorum 400 e yok en pahalı 250 dir 
(1,392 puan) tarafından
İşte gelin olunca ycse on oluyor fiyat
0 oy
(119,371 puan) tarafından
bana gore cok degil gelin takimlari pahali zaten
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim kuzenim de 3 bin tl ye almsiti çok şaşırdım yani gerçekten bazen abartıyorlar 
(1,392 puan) tarafından
Bencede yaİk günah kendi ceplerinden çıksa b.k alırlar
(2,297 puan) tarafından
Aynen ya .
0 oy
(4,430 puan) tarafından
O parayı verceme donsuz gezerim kız o ne anam ne almış o kadar dicem ama çeyiz dedin mi gelen turistlerin hesap 10 liralık şey 100 lira oluveriyor da gene de cok ya
(1,392 puan) tarafından
Genede çok 15tane paket bişey almış ne aldı donsuzmuydu anlamadım baskais alıyor diye de ayıp denen bişey var
(4,430 puan) tarafından
15btane mi viy çamaşıra mi yatacakmis bence abartı yani bn iki takım aldım gecelikte bı takım bitti gitti kendimin zaten vardı e ceyizde de oluyor evlenince de alınır sonucta düğünden sonra duvar sivalarini yicek galiba ama öyleler daha kıymetli Oluyo bacim
0 oy
(770 puan) tarafından
Saten gecelikler zaten pahalıydı şuan kim bilir kaç olmuştur 
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Yorum yapamadan gecemeyecem victoria secret tan aldi herhaldeee  oyleleri daha kiymetli oluyor 
(1,392 puan) tarafından
Yok kız çarşıdan aldı halbuki biz alsaydık hepsini marka alixaktik ama kafasına göre gidip almış
(1,383 puan) tarafından
Allahtan carsidan almis.. Gormemis yerden mi geldi acaba 4000 nedir ya bir camasir icin gerekeni alirsin da fazlasini niye alior acaba daha sonra kendi para vermesin diye mii

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
3 saat önce Moda kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 150 göst.
28 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (336 puan) tarafından soruldu

380,435 soru

11,390,390 cevap

34,899 kullanıcı

...