0 oy
1,500 göst.
Diğer kategorisinde (1,392 puan) tarafından
İc çamaşırı fiyatı o tutmuş ben şok acayip uçuk geldi açıkçası sizcede çok değil mi fiyatlar bu akdar mi fikrimde yok4bin tl

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazla geldi bana. Yani iyi birşey isterse normal ama orta sınıfta alabilirdi hani almış olmak için. Ben eşime dedim asla böyle bir teklifle gelmesin annen bana giyeceğim şeyi görmesine gerek yok ben alışveriş falan yapmam. 
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım gayet normal hele yeni gelin için bu dönemdeki fiyatlar çok çok normal.

2 3 ayda bir gecelik takımları falan alıyorum en az 500 550 tutuyor ki evlenmeden önce aldıklarımı haddi hesabı yok

Bir sabahlıklı takım olmuş 450 500 fantazi giyim desen en ucuzu 150 200 o da en ucuzu yani 
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Bizimki de geçen sene beş bine iç çamaşırı almıştı ama nişan atıldı iç çamaşırları hep öyle kaldı hepsi de israf bence 
0 oy
(431 puan) tarafından
Ulustan demişsin ankaradasın sanırım ben 3 yıl önce nişan alışverişine gittiğimde çıkrıkçılar yokuşunda bi mağazaya girdik 2 takım beğendim meğer fiyatı 500 müş 1000 tuttu ikisi hemen geri bıraktım o zaman 600 se şimdi öyle bişey aldıysa takım 1000 olmuştur malesef 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Fazla bişey aldığını sanmam.Piyasanın durumu malum. Bizim gelirimiz aynı oranda artmadığı için aşırı buluyoruz, fiyatlara alışamadık. 
0 oy
tarafından
Valla günahını almış gibi olacam ama bizim gelin kadar alışveriş yapanını görmedim duymadımda 4 bin sadece makyaja kıyafete 50 bin verdik iç çamaşır dahil nişan elbisesine 3 bin verdik ayakkabılarına 2500 verdik düşünün yani 
(1,392 puan) tarafından
Neresi canım doğuda filan mı abartri cidden vallah şuan pantolon abkiyormus ikibinlira sade o
(1,248 puan) tarafından
Ayyy sok oldum şuan
0 oy
tarafından
Milletin g.tü başı nasıl kıymetli:D Ben evlenirken nişan alışverişini bile kabul etmemiştim, nisanda giydiğim kıyafete kadar kendim almıştım. Hele iç çamaşırı falan aldırmak çok komik gelmişti. Yani tamam her şey çok pahalı da 4 bin de abarti olmuş biraz
(1,392 puan) tarafından
Kesinlikle ya erkek alıyor diye bncede ayıp valla gelinden gelmeden soğudum resmen
tarafından
Neyse ya durun bakalım sogumayın hemen :) belki de düşündüğünüz gibi değildir:))
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çok yaa fazla almış demek ki
(1,392 puan) tarafından
Evet almiss
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Evet hersey pahalı tamam da çok çok marka Bi yerden aldı galiba galiba yoksa sutyen hadi 100 olsa bacım yine çok 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Arkadaşımın eltisi 9 bin harcamış herşeyi içinde gayet normal bu dönemde 4 bin 400 gibi bişey artık ama bana saçma geliyo bu kadar neden alıyolar 
0 oy
(7,741 puan) tarafından

İlk evlendigimde 2 takim alt ust sutyen alcaktim bi magazaya girdim 1 alana 1 bedavaymis cokta ucuz geldi benim o okudugum fiyat megersem toka fiyatiymis  kasaya gittim 1000 lira abuui dedim kactim ordan:) matkaysa tutabilir 

0 oy
(15,246 puan) tarafından
Fazla ama en azından bir takım almıştır. 3 4 de çamaşır aldı mı zaten belki de o fiyat tutar. Malesef herşey çok pahalı. Allah düğün yapana kolaylık versin. 
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Gecelik suyten vs 2017 de nişanlısının 1000 lira tutmustu 

Pierce cardin idi eğer marka aldıysa tutmuştur 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ne aldığına bağlı bu isi yapan biri olarak paket icerigine bakmak önemli 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
4 sene önce Nisan alışveriş 4000 tuttu 
(1,392 puan) tarafından
Nisan alisverisi değil yani öyle ama sade çamaşır fiyat diğerlerini demiyorum
(1,248 puan) tarafından
Aaa nasik vermiş
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kızın ne aldina bağlı valla
0 oy
(415 puan) tarafından
Ya çoğu kişi çok abartı bulmusta bence normal bir tam yakıt gecelik takımı alsa iki sütyen bir bir kaç slip alsa zaten o para ediyor   yok anlamiyorum hiç mi dışarı çıkıp birşey almiyorsunuz en dandik LC . De bile 100 lira sütyen 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
O alışverişi evlendikten sonra yapan ben gruptan ayrıldı :) ah korona
0 oy
(462 puan) tarafından
Bacım kusurs bakmada seni mi dert aldı 4 bin tl vermeleri :)') ya da seninde bir bağlantısımı var . Para varmış vermişler sen yakın zamanda bi pentiye falan baktın mı sütyen ne kadar olmuş , sanki bir tane sütyenle nışan alışverişi bitiyor :)
0 oy
tarafından
Kız oha geçen hafta markasiz 4sudyen 12 iç çamaşırı 200 e aldım baya da güzel 4binle dolabını yenilerdim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 331 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 150 göst.
28 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sinem_A (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 213 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...