0 oy
1,496 göst.
Diğer kategorisinde (1,384 puan) tarafından
İc çamaşırı fiyatı o tutmuş ben şok acayip uçuk geldi açıkçası sizcede çok değil mi fiyatlar bu akdar mi fikrimde yok4bin tl

55 Cevaplar

+2 oy
tarafından
düzenlendi
4 binlik ne almış acaba. Şimdi 3 don 2 sütyen aldım 300 küsur ödedim. Evde hiç mi çamaşırı yokmuş acaba. Bir takım gecelik 2 Takım da iç çamaşırı takımı almıştım ben. Bence bu kadar görmemişlige gerek yok. Evlendikten sonra almak isterse alsın ama çeyiz alışverişinde bu kadar yuklenilmesi doğru değil 
(6,047 puan) tarafından
Eltim zaten hepimize düşman hshdhd.  Şurada yaptıklarını anlatmak için post açsam. Hepsini, adres ister tokatlamak için gidersiniz öyle bir bey.insiz. pisligine aldı işte o kadar para verildi. Tarzın olanı alsaydın yada ihtiyacın olanı. Biz senin kuzenine alışveriş yapmak zorunda değildik
tarafından
Valla kötü olmuş canım
 Rabbim hepimizi iyilerle karşılaştırsın
(6,047 puan) tarafından
Amin canım
(6,205 puan) tarafından
Peki kocası bisey demedi mi;)
(6,047 puan) tarafından
Kocasının haberi bile yoktur. Ayakta uyuyor o
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zaten 1 tane sütyen olmuş 250 300 lira 
(1,384 puan) tarafından
Yok artık markası ne kız bayadir takmıyorum jajajsja
(3,823 puan) tarafından
Penti de 500 lira bir sütyen
+1 oy
(48,529 puan) tarafından
onumuzdeki 20 yil giyecek kadar cok aldi heralde
(48,529 puan) tarafından
hiçte oyle degil sevdos 50 liraya aldim yeni hemde su senin tavsiye ettiğin modelden
(119,156 puan) tarafından
nerden aldin ama bu gelin takimlari hep ucuk fiyata bi gundelik alsa 1 gelinlik icin alsa 1 takimda yedek alsa o fiyat tutar zaten
(48,529 puan) tarafından
ic çamaşırci dan lotus muydu dedigin ondan. ya kapalicarsiya falan git bakiyorlar gelin alisverisi bindiriyorlar fiyati
(119,156 puan) tarafından
hee lotus bak guzel dimi gii haah iste eskisehirfede oyle gelin icin dedinmi 100 liraysa 400 oluveriyo bi anda
(48,529 puan) tarafından
aynen bide evde takmalik penye aldim sungersiz pazardan 40@
0 oy
(8,778 puan) tarafından
4000 iç çamaşır mi pardon ciddi misin yurtdisindan mj almış yoksa hint kumaşı miymis
(1,384 puan) tarafından
Evet 4bin lira bende şok geçirdim.yaaa
(8,778 puan) tarafından
1000 dese anlarım şuan normal fiyatı çünkü mağazalarda internette 750ye gelir kuponları falan 6li gecelik takimi sutyen takimi topuklu terlik en fazla 1000dir 4000 ne almışlar toptan
(192 puan) tarafından
Abartmayın sadece gecelik takımını geçen sene 1300 TL ye aldım .sutyenlerde en az 400 TL vardr
(8,778 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aldığın yere göre değişiyor ben İstanbuldayım mesela semte göre 50 tlyede destekli sutyen takimi var 500 tlyede mesela benim 50 TL fiyatı olan sutyen takımlarının hepsi sapasaglam ama 2 yıl önce çeyizi için aldığım o zamanki fiyati 150 tl sutyen takımlarının hepsi bozuldu üstelik yıkama topu kullandığım halde
(192 puan) tarafından
Sende haklısın bende İstanbul fatih ten almistim doğru var her fiyata valla ben çok takım almadım iki tane mi ne almıştık marka şuan kullanamıyorum daha çok kaliteli ve kullanışlı şeyler alınsa daha iyi olur yoksa hepsi çöp oluyo
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Eğer marka bi yerden 3 4 tane aldıysa herşeyden zaten o kadar tutar canım 
(1,384 puan) tarafından
Yok kız ulustan amrkasi yok 3 4dedigin nasıl yani
(3,721 puan) tarafından
Yani 3-4 tane sütyen 3-4 tane alt çamaşır atlet çorap kilotlu çorap pijama takımı gecelik falan ben 2 sene önce evlendiğinde 500-600 TL ydı gelin takımları
0 oy
(324 puan) tarafından
Canim zaten en ucuz takım 400 liradan başlıyo yani bi don 110 lira :)) bence normal 
(618 puan) tarafından
Yuh ığdır cnm beklerim :))
(618 puan) tarafından
Sütyen 30 oda güzeli 25 baliyor :) ben bir bunlara bile payı diyord um :))
(324 puan) tarafından
Vuu cokda uzaksın canim :)))))
(324 puan) tarafından
Anamm ne 30 u burda en ucuzu 90 lira
(618 puan) tarafından
Gelebilirsiniz buyrun canlar :))
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Herşey pahalı parça sayisi çoksa olabilir yaa
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Suwen Penti falan aldıysa bence normal artık uyguna bişi kalmadı
(1,384 puan) tarafından
Yok kız öyle olsa tamm diyecem ulus ta
0 oy
tarafından
Önceden olsaydı yuh derdim de bime gelen sutyenler bile olmuş 80 lira, normaldir 
(1,384 puan) tarafından
Kız o kdr oldumu yine çok ucuk ya
tarafından
Valla değişiyor ama o fiyatlarda da var.boyle takım falan aldıysa tutması normal o kadar
0 oy
tarafından
Nasıl şok geciriyorsun bir gecelik sabahlık seti ne kadar baktin mi hiç 

Ben en uyguna 100 TL'ye sütyen aldım kota marka ceyizlikler daha kaliteli ve pahalı oluyor takım yani 

Bunun pijaması var atleti var fantazi setleri var 

Ha tuylu terliği de unutmayalım 

Son olarak  4000 TL bence çok ideal damadın yarım maasi bir yarım maaş harcayamiyorsa evlenmesin hiç 
(7,226 puan) tarafından
Kız Zelal herşey çok pahalı ben zora sokmayim diye o kadar almistim yazdıklarımı sadece o bile öyle tuttu.
(11,217 puan) tarafından
Pekı onlar gıyılıomu Allah askına kım onları ömur boyu gıyıp kullanıo tamamen alınması zorunluluk halıne getrılmıs bos masraf.
tarafından
Valla beş yıllık evliyim ben olsa giyerim giyiliyor bence gerçi benim yok ama olmalı her kadinin
(7,226 puan) tarafından
Ben aldiklarimin hepsini giyiyorum ama ☺️
tarafından
Yani bırakın da neye ihtiyacının olup olmadigina gelin hanım karar versin Türkiye'nin acı gerçeği Nişan alışverişinde aldın aldın çoğu erkek malesef pek bir şey almıyor eşlerine ya da durumları olmuyor almaya
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Markasız bile olsa aşırı normal 4000₺ dediğimiz rakam 400₺ gibi oldu artık 
0 oy
(507 puan) tarafından
İç çamaşırları pahalı zaten canım gecelelik vs içindeyse normal
0 oy
(3,230 puan) tarafından
O kadar normal bir fiyat ki günlük iki üç parca iç çamaşırı aldım 750 tl ödedim 
0 oy
tarafından
Cnm fazla parça varsa ondan olabilir ama az aldıysa parça olarak pahalı ama parçası çoksa uygundur 
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla canım normal zaten bir sutyen 250 olmuş az bile tutmuş valla hersey çok pahalı şükret valla az tutmuş :))) 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Kaç tane almış belki ek olarak gecelik vs almıştır ama çok tutmus

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Nie bu gerdek hiç bitmiyecek mi ;/ banada çok sacma geliyor 35 parca gecelik takımı jartiyer sankı ondan sonra iç camasırı almak yasak
0 oy
(3,333 puan) tarafından
2.5 yil önce iki tane gecelik takimina (4 lü setlerden )bin lira verdiklerini düşünürsem, şuanki ekonomide normal bence
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Cusssss o gelinin totosu totoysa benimki neyy:D:woot:

0 oy
(113 puan) tarafından
Bence gayet normal bir takım zaten en az 400 TL olmuş 100 tleye kalitesiz bir takım bile alamiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 210 göst.
29 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
28 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...