0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kendimi alıkoyamıyorim bu kuyumdan Varmı sizdede böyle tuhaf huylarıniz 

8 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Yaaa cok garipp 
tarafından
İğrenç  bişey öyle kaşıntı geliyoki bakınca catliycam resmen dokunamayınca illede dokunma hissi geliyo
(1,151 puan) tarafından
Insllh birkarsn alsknlik gibi olmus
tarafından
Hiç sanmıyorum kötü bi his oluyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben de kıyafetimde bi uerde ufak bi delik olsun onu daha da yırtarım hep oynaya oynaya. :D o sekilde asla kalmiyor o delikler hep kocaman oluyor 

tarafından
Aynen canim huy napacaksin:))
tarafından
Benimki cok beter
(806 puan) tarafından
Bende aynı şimdide yaptım pijamam yırtıldı tutup üzerimde tamamen yırttım eşim napiyosun diyo :D
tarafından
Hahahaa aynıymışız:)
(806 puan) tarafından
:) :).           :)
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Bu resmin shop olmasına rağmen yıllar önce gördüm. Göğüste böcek birikintisi diye önüme çıkmıştı eskiden face de. Ve Bu resmî gördüğümden belli yıllardır delikli şeylerden tiksiniyorum aklıma hep bu geliyor. Vallahi az önce eşim isten geldi ayakkabıyla içeri girmiş ayakkabının altına bakiyim çamurlu mu dışarı koyayım dedim. Ayakkabının altı delikli ve içine birsuru taş girmiş boncuklar girmiş aynı böyleydi ve direk bağırarak attım dışarı. Hemen bu resim geldi aklıma. Herşeyden tiksiniyorum bu resmî gördüğümden belli :'(

(2,102 puan) tarafından
Googleye tripofobi yaz görsellere gir aşağılara doğru in
(1,151 puan) tarafından
O el mi dediğin bişey değil ki
(2,102 puan) tarafından
El yüz göğüste hepsi çıkıyor görsellerde valla bidaha acip bakamam hala kasiniyorum
(1,151 puan) tarafından
Link at o zmn
(2,102 puan) tarafından
O linki atmam için o resme girmem lazım.  Yazdigin zaman delikli eller göğüsler görüyorsun
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra çok tuhaf oldum biri ayağını halıya surtunce yaş çamaşırları asinca kızım meme yediğinde göğsüme burnu falan degince tüylerim diken diken oluyor. Ayyy yazarken bile oldu
tarafından
Şu anda kaşınıyorum acayip yukardaki resmi gördüm ya
(806 puan) tarafından
Reklamlarimi :D
(554 puan) tarafından
Aynisi bendede var ve ellerimde cok terler cocuguma polar yada örgü yelek giydirince dokunmak bile zor geliyor emzirirken iskence cekiyorum tulbentle falan tutuyorum çocuğu yoksa dişlerim uyuşuyor tüylerim diken diken oluyor birde ekşi şeyler aklıma gelince oluyor ay düşündükçe aci çekiyorum ya
(806 puan) tarafından
Offf çok kötü ya valla benim doğumdan sonra oldu neden bilmiyorum
0 oy
(5,854 puan) tarafından
Bende sivilcelerimi patlatma huyumdan vaz gecemiyom yaa :((
tarafından
O gene masum benimki reZalet
(5,854 puan) tarafından
Kız yüzüm mahvoldu yaa tırnaklarını kesiyorum tutup da patlatamiyim diye bi dek kabuk oluyor onu soyuyom kednimi dövecem en son durduramiyom:D :(
0 oy
tarafından
Kaldirim cizgilerine basmadan yurumeye calisirdim ama artik gecti :D simdi hamiellikten penguen gibi yurudugum icin :D    fisleri fisleri etmeden evden cikamam. Kapiyi kitledigimden iyice emin olurum. Tam bir obsesifim :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Kız ısırmıyor mu elini onlar :ermm:küçükken beni ısırmıştı ben çok korkuyorum ondan :D:D

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kız alışkanlık ama günahmış diye biliyorum karınca yuvasını dağıtmak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde heygirls (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 581 göst.
27 Aralık 2019 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.