0 oy
257 göst.
Moda kategorisinde (224 puan) tarafından
Kişin evimizin derecesi 22-24 derece arası değişiyor.uyku tulumu almak istiyorum kaç tog almalıyım? Altına ne giydirmeliyim ? Geçen yıl bilmeden almışım 2.5 tog da terliyordu oglum

13 Cevaplar

+1 oy
(1,170 puan) tarafından
en sevdogim sey uyku tulumu 6 aylikken basladik 18 aylik hala kullaniyor buyuk rahatlik ben 1.5 tog almistim evin ısisina gore zibinla yatiriyorum yada eger soguksa o zman da ince bir pijama giydiriyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gece 21-22 oluyor bizim. 1 tog giydiriyorum. Altına çok ince bir alt ama aşırı. Üstünde zıbın atlet. Sadece beline kadar ayakları örtülsün diye birşey atiyorum. 
tarafından
1 tog da usumez mi cnm 22 derece biraz soguk geldi bana
tarafından
Şimdilik sorun olmadı canım. Birde ben çok kalın giydirmiyorum normalde de.
+1 oy
(484 puan) tarafından
Yorni mikro polar tulum bence ben kullanıyorum çok memnunum kalıbı da geniş senelerce giydir bı defa aldım bidaha almıyorum her sene kullanıyorum 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Onun bir resmi vardı nete bak. Çıkar heralde bende kalın almisim kullanamadik hiç duruyor oylece
(224 puan) tarafından
Bakayım tşkler
(224 puan) tarafından
Yanlış anlamadiysam 1 tog değeri gösteriyor .inslh bilen biri yazar
0 oy
(437 puan) tarafından
Ben civilden aldim cocuk sıkılıyor bas bas bağrıyor birde normalde 6 aylık 1 buçuk yaş aldim bol biile olmadı kullanamiyoruz
(224 puan) tarafından
Niye ki acaba çok mu sıcak oluyor diye ? Benimkiler hep üzerini açıyor 1 aydır hastalar :-( o yüzden almk istiyorum
0 oy
(909 puan) tarafından
E bebek almıştım 1.5 toğ. Evim 22 derece oluyor altına atlet birde ince tayt giydiriyorum. Ense bakıyorum sıcaksa örtmüyorum. Ama ayak kısmı açık olduğu için ayağini  örtüyorum
0 oy
tarafından
1.5 tog al 2.5 tog soğuk evler ve yerler için 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bnm evim sıcak 2.5 alıyor um çünkü bebeğim üstünü açıyor sabaha kadar 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
En ince olanını Alcan içine bi uzun kol atlet bi içlik tayt ya da kilotlu çorap yeter evinin ısısı ideal 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizim evde öyle ben 2.5 tog aldım. Kaloriferler yanmaya başladı. İçine zıbın uzun kollu zıbın giydirdim uzun süre. İki gündür ev çok soğuk. Yumuşak gevşek bir külotlu çorap ve yine zıbın giydiriyorum. Terleme sorunu henüz olmadı. Sadece kafası terliyor benim oğlanın . :d
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Tog değeri her zaman gerçekçi olmuyor. Ben didababy kışlık aldım 6 aylıkken şimdi 1 yaşına girecek hala kullanıyorum. Çok sıcak havalarda kullanmadım. Oda 22 civarı olunca pijama üstüne daha sıcaksa body üstüne giydiriyorum. Zam gelmiş bayağı ama ben çok memnunum 
0 oy
tarafından
1.5 alcqn canm . İçine ince pijama takımı giydiriyorm terlemiyoda üşümüyoda 
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Bizim sıcaklık 19-20 derece oluyor üstlerini de açıyorlar 2.5 togg alıyorum terleme olmuyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 220 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 795 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mavi kelebek (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.