0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Kızlar oğlum iki gündür hasta sadece ateşi ve kusması var ne versem kusuyor dünde çok kustu dedim eşimi arım gelsin acile gideyim diye eltiminde evi hemen yanımızda o da gördü kustugunu kndi oğlunun kısma ilacını getrmis ametik diye bir damla benim oğlana vermiş bende gormedim kaynanm ver demiş sonra ilacı bana verdi baktım sapasağlam ilac kağıdı üstünde ama sadece son kullanma tarihi kısmı yırtılmış sadece o kısım sanki böyle çekilmiş yırtılmış gibi bide bu damla 12 aydan küçük çocuklara verilmiyor ben son kullanma tarihlerine çok dikkat ederim bunu kndsii de çok iyi biliyor acaba bilerek mi yaptı çünkü oğlu 2 buçuk yaşında onun ilaçları hep eski ilaçlar yani atmıyor asla sizce kndsii mi yirtmis

15 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Onu bilemem ben ama kafanıza göre çocuklara ilaç vermek çok yanlis
(56 puan) tarafından
Ben asla doktorun verdiği ilaçlar hariç vermem ama bana sormadan vermiş sinir bozucu
(13,824 puan) tarafından
Evet bencede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seninki kaç yasnda 

İcirdimi ilacı 
(56 puan) tarafından
10 gün sonra 9.ayi dolduruyor canm
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kafayı yemiş olması lazım onu yaomasi için Allah korusun geciken ilaçta ölümle sakatlikla sonuçlanacağını bilir kasten böyle bişey yapamaz bence 
(56 puan) tarafından
Ama şöyle gördüm ilaci bize bırakmış hani son altta alt ve parti no yazılı ya onu öyle çekip yirtmislar ve sadece yazı olarak skt ve parti kısmı da o parçadan yırtıp tekrar hemen ilacın üstüne yapıştırmış ama tarih kısmı gitmiş yani parçalamış kar o parçayı ikiye bölüp tarih kısmı atılmış yazı kısmı kalmış sizce şüphelenmekte haksız mıyım
(56 puan) tarafından
Bide kaç defa oğlum rahatsız olunca ilaç verdi bana baktım bütün ilaçları şekerlenmis oğluma vermedim bunun için kızdı şekerlenmis birşey olmaz diyordu bende asla aldığım bir ilacı 1 aydan fazla vermedim oğluma atarım hep
(1,125 puan) tarafından
Valla bilemedim canım ama aklı başında insan yapmaz onu ilaç yani bu deli olması lazım onu yapması için yada çok cahil hem ne hakla veriyor ki sen ilaç alamıyor musun yani çok yardım etmek istyrsa gel hastaneye gidelim deseydi gereksiz insanlara gıcık oluyorum ya
0 oy
tarafından
Ya Allah'ım ya Rabbim kimseye mi guvenemeyecegiz şu dünyada, biz de robot değiliz ki, en basitinden bir tuvalet banyo ihtiyacımız var, her saniye bebeğimizin yanında olamıyoruz, hemen mi bir sey tikmak zorundalar çocukların ağzına ya, ne bu merak ne bu istek, benim de uzaktan bir akrabam çikolata yedirmeye çalışıyorken yakaladım 5 aylıkken bebeğime, misafirliğe gelmişlerdi, ben çay dolduruyordum. Şaka gibi ya, bu ne azim arkadaş! Bir de ilaç bu başka bir şeye de benzemez, çok sert bir dille uyarın, hiçbir şey bebeginizden kıymetli değil, kuserlerse kussunler daha hayırlı 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kusma ve ateş varsa enfeksiyon vardır büyük ihtimalle geçmiş olsun kafaya göre ilaç vermeyin acile götürün
0 oy
tarafından
Benden habersiz hic kimse benimm cocuguma ilac veremezz bu her kim olirsa olsun cok buyuk tepki veririimm..
0 oy
(119,249 puan) tarafından
 ver diyen kaynanana sor bi o bilir bence kafaya gore surup verenlere gicik kaparim
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kafaya göre ilaç verilmez ama bilerek de yapılmaz öyle birşey çocuk sonuçta kötülüğünü istemez herhalde 
0 oy
tarafından
Bilerek yapmamıştır canım. Günahını alma bence. Kötüde düşünme. 

Ha tabi senden izinsiz ilaç vermesi doğru degil
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Gerizekalimi o nasil haberin olmadan veriyor ya
0 oy
(561 puan) tarafından
Gecmus olsun canm. Senden habersiz ilaç  vermesi çok saçma bisey çok sinir olurdum daha verme o ilaçtan doktora götür 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
yirtmasini bilmem de once sana sonra doktora danismadan ikisinin de yaptigi cok yanlis
0 oy
(427 puan) tarafından
Bana sormadan birdaha ilac vermeyin diye net olmalısın anlamiyorum bazi kadinlari neden sizi sevsinler diye hep sessiz kalırsınız ki neden bu kadar önemli bir mevzuda sesiniz cikmiyor
0 oy
(281 puan) tarafından
Ametik güzel ilaçtır ama sizin bebeğiniz küçük vermesi yanlış 
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Kaynanan ver demiş demen kafamı karıştırdı eltim normalde senden izinsiz çocuğuna biseyler yapar mı yani ilgilenir mi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 546 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Deniz0607. (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 972 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.