0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Dün doğum günümdü eşimle birkaç gün önce tartıştık ama önceki gün konuşuyorduk hiçbir şey yoktu ta ki gece 12’ye kadar. Gece 12’den sonra arkası dönük yalnızca doğum günün kutlu olsun dedi ben de sağ ol dedim. Şaka yapıyor sandım neyse yattık uyuduk. Parti sevmem bilir ama hediye alır diye düşündüm. Dün de çalışıyordu akşama kadar bekledim ne aradı ne mesaj attı dedim herhalde hediyeyle gelecek bilerek yapıyor. Akşam eve geldi hediyeyi geçin benimle tek kelime etmedi ya şok oldum. Yine mahsus yapıyor sandım bekledim bekledim yok. İnanılır gibi değil. Sinirden uyuyamadım. Sabah işe gitti mesaj yazdım sen hayırdır diye, bana kırgınmış da. Biz gayet iyi konuşuyorduk ne alaka? Aklım sırrım ermedi. Özel günleri de benden daha fazla önemser bu arada.

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İşine öyle gelmiştir. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kırgınlığı dogumgunundemi aklıma gelmis
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bu erkekleri anlamıyorum bende eşime şimdi kırgınım bunları kaynar kazana atmalı
0 oy
(303 puan) tarafından
12 martta benim doğum günümdü bir beklentim yoktu tabi ama gece 12de işten eve geldi doğum günün kutlu olsun dedi uyudu neyse yarın pasta alır süpriz yapar dedim yok kahvaltı yaptık öğlen yemeği akşam yemeği çayı derken koltuktan kalkmadı. 11 martada nişanlı olan kaynım nişanlısına bir pasta yaptırmıştı düğün pastası + 22 ayar kolye nişanlılar daha. 2 yıl oldu evleneli bir çocukta vericem adama bana o gün dediği laf şu Benden birşey bekleme boş işler bunlar dedi. Kırıldım üzüldüm ağladım hata eltim kadar olamadım dedim. Banamısın demedi. Küstüm konuşmadım 2 gün. Neymiş efendim imkanı yokmuş parası yokmuş bende tamam dedim. Uzatmadım

Allah eltimin çirkin şansından versin anam :))
(18 puan) tarafından
Şaka gibi ya. Bizimkinin parası da var canım mevzu o değil ben anlamadım gece rüyasında beni mi gördü acaba başka açıklaması olamaz o gün eve sevdiğim çikolataları alıp geldi hani öyle iyiydik
(4,089 puan) tarafından
Eşinin düşüncesizliğinden eltini ne de kıza çirkin diyorsun sonra eltiler anlaşamaz oluyor ya :D
(303 puan) tarafından
Doğum gününde pasta + hediye almak zor gelmiş herhalde bence herşeyi bahane etmiş Allah çirkin şansı versin gerçekten normal günlerde mutlu eden adam doğum gününde de mutluluktan havalara uçurması lazımdı sonuçta aynı evin içinde kahrını çeken bir kadın var herşey iki paket çikolata değil. Onunbende alırım kendime :) özel günümde mutlu olmadıktan sonra
(303 puan) tarafından
_Ada_ yok bacım gerçekten çirkin benim yarıma bile gelmiyor yaptığı yamanlığı görsen eli iş tutmaz ama çok sevilir ben kirli evlenirini baştan aşağı temizlerim hamile halimle değersiz ben olurum sanırım büyük gelin olmanın adetlerinden :))
0 oy
(7,038 puan) tarafından
Kırgınlığı bahane etmiş. 
0 oy
tarafından
İşine gelmiş hediye almamak için yapmiş bemce. Erkek işte öküz oluyo 
0 oy
(784 puan) tarafından

Hiç unutmam eşimle çok pis kavgaliydik konusmazdim kendisiyle  konuyuda ben abartmistim benden çıkmıştı olay ona rağmen 

Parti falan sus pus sevmem oda öyle 
Hediyesini pastasını alıp kutlamisti 
Yapmak isteyen yapar gönül almak isteyen alır 
Kırgınms buymus suymus boş 
İşine gelmemiştir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 539 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda1 (60 puan) tarafından soruldu