0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (1,942 puan) tarafından
Sabah eşimle nereye gidelim diye konuşuyorduk, yalnız çıkmak istiyorum dedi ben de kızdım bizi de çıkar zaten tüm hafta evdeyiz diye. Tam üzerine annem aradı, nasılsınız napıyorsunuz derken eşim birden seslendi anneme kızın bana darılıyor falan diye durumu anlattı. Annem de sağolsun her zamanki gibi çocuk bütün hafta çalışıyor bir gün de gezsin nefes alsın evde seninle mi oturacak vs dedi sinirlendim bıraktım telefonu çıktım kendileri konuştular. O da tabi annemden yüz buldu kalktı giyindi gitti sabahtan beri ortada yok. Ben insan değil miyim benim de hakkım değil mi nefes almak ben de tüm hafta evde bir çocuğa bir işlere koşuyorum üstüne beyefendiyle de ilgileniyorum işten gelince ama bana yazık değil. Hala çok sinirliyim anneme çok kırıldım.

12 Cevaplar

+1 oy
(5,950 puan) tarafından
Sen neden hafta ici evdesin cik gez al cocugunu. Esin oyle yapıyorsa cik gez avm git 

Benim esim 10 gun yolda olur yurtdışına gidiyo gelince hep gezeriz suan evde cikicaz ama  ben o yokkende gezerim oglumu alıp kendini eve baglama cik gez gelmesin esin bak peşine nasil düşecek
(5,406 puan) tarafından
Arkadaşa katılıyorum bu kadar bağımlı olunmamali, çocukla gitmek istemiyorsan birgun de çocuğu birak git
-Reklam-
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Annen niye destekliyor eşini eşin hep ondan yüz buluyor 
(1,942 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor neymiş de sorun edecek bir şey değilmiş arayı yumuşatmak istiyormuş
0 oy
tarafından
Annen kaş yapayım derken göz çıkarmış ya
(1,942 puan) tarafından
Ben de daha beraber gezin falan der diye düşünüyorum bu kadar sıkma adamı diyor bana
tarafından
Bir
Çıkın beraber gezin dese eşin annenden yüz buluyorsun der diye öyle dememiş olabilir. Ben olsaydım eşimi tek yollamazdim velev ki gitti annemi arar yaptığının yanlış olduğunu söylerdim
(1,942 puan) tarafından
Napayım kapının önünde mi yatayım çıktı gitti nasıl durdurcam koca adamı. Annemi de aramam bir daha kendi bilmiyor sanki yanlış olduğunu
0 oy
(3,881 puan) tarafından

Bu kesinlikle bnm annem. Eşime laf bile söyleyemem annem varken. Onun değilde bnm kaynanam gibi:woot:

(1,942 puan) tarafından
Aynısı. Sayesinde sabah gitti bu saat oldu ses seda yok
0 oy
(168 puan) tarafından
Benim annem de para harcamayın gereksiz şeylere diye kocamı gaza getirir. Bişey istemeye çekinir oldum. Yani az çok anlıyorum seni
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Paran var mı cebinde 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir dahaki haftaya sen erken davran çocukları bırak çık,keyfime bak 

Nasıl oluyormuş anlar kocan bey
tarafından
Canım güzel ablam ne derse doğrudur
(14,428 puan) tarafından
Yiiiiaaaaa ♥️ ballll
tarafından
♥️♥️♥️♥️
(14,428 puan) tarafından
Ulannnn aganın kalbi üstüne kalp olurr,hiç
tarafından
Olmaz abla keşke dalak koysaydim:)
0 oy
(7,106 puan) tarafından
O hazırlanırken bende onunla giderdim 
(1,942 puan) tarafından
Babamın evine gidiyorum şimdi :)
(7,106 puan) tarafından
Hahahahah
(1,942 puan) tarafından
Yollarımızı ayırma kararı aldık. Başka sorunlar da vardı bu da taşıran son damla oldu
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Annene kırılma. Damadının gönlünü hoş tutması gerekiyor ki kızına iyi davransın. Tabi eşin de azıcık düşünceli davranıp goturebilirdi sizi de. 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence sorun annen de değil, kocanın zaten gönlü yok annenin demesiyle götürecekse gitme zaten, 
0 oy
(650 puan) tarafından
Sende yalnız çık o zaman anlasın çocuğuda annene ya da kaynana bırak biraz gez dolaş ya da çocuğunu da al çık eşin tek geziyorsa sende minnet etme kendin gez
0 oy
(49,829 puan) tarafından
al bebegini cik gez esinden sonra gir eve 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,012 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 526 göst.
9 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Uykuluanne (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 630 göst.