0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benm 1 kızım var 1.5 yaşında eşimin annesi falan getir kızımla birlikte buyusunler falan ikide bir diyor ben istemiyorum tersliyorum kızım çok yaramaz eşim çocuk çok sever ona kalsa getir diyor. Durumunuz şükür gecinebiliyoruz getir deceksiniz ama istemiyorum tek çocuk şuan bana yeter 6 7 yıl istemiyorum eşime diyorum zorla kriz bakamayiz diyor gece de çalışırım kimseye muhtaç etmem falan ama ben istemiyorum suanlik çünkü ona bakan benm bide eşimin annesi istiyor eşim kaynanam istediği için bana getirelim diyor kaynanam ben kziina bakarım falanda diyor eşim daha çok istiyor 

Şimdi size demek istediğim öyle her ay ilaca verecem 150 TL  yok uygun fiyata kullanabileceğim ilaç var mı bizim sağlık ocağı ücretsiz ilaç vermiyor reçeteyle yazdırıp uyguna 40 50 TL alabileceğim ilaç var mı 

Doktor bakmıyor hastalara spiral takacaktim yok başka ilçe gittim 2 kez doktor yoktu suanlik ilaçla korunup yazın eşim şehir dışına gidince gidip spiral taktiracam inşallah doktor bu sefer olur 

Uyguna ilaç lütfen yaaa 

6 Cevaplar

+1 oy
(19,274 puan) tarafından
Cerazette kullanıyorum ben
tarafından
Fiyatı ne kadr bide yazdırıyor musun yoksa eczanede öyle ismininsoyelyip mi aliyorsun
(19,274 puan) tarafından
Yok canım direk alıyo eşim en son 97 liraydı
(13,084 puan) tarafından
1 ay yetiyor mu o ilaç ne kadar vs içinde canım
(19,274 puan) tarafından
Evet yetiyo canım 28 gün
(120,490 puan) tarafından
ne 97 si laa temnuzda 115 yada 116 mi neydi sen stokmu yaptin
(120,490 puan) tarafından
agustosta olabilir bak haa hangi aydi unuttum
-Reklam-
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Kaynana bakma ben bakarım felan der 3 güne geri çeker kendini bakamam diye boşver sen istemiyorsan kimseyi dinleme ve aylık iğne buruna bilirsin 
tarafından
İşte kaynanam cidden baksa eyvallah ama evde kızım ağlar bir bakıyor ikide bana diyor niye ağlıyor kızım çok yaramaz   bide aylık iğne 160 TL her ay o kadr veremem butcem yetmiyor
(7,035 puan) tarafından
Bilemedim ki kuzum 3 aylık iğne vurun o zaman
tarafından
3 aylık iğne yok ki sordum burda bana kalkmış 1 aylık tek var
(7,035 puan) tarafından
Hm ozaman tek çare ya sipral yada prezervatif kuzum diğer haplarda uçuk fiyata
0 oy
tarafından
Vallah buna senle eşin karar verin kaynanalar bunada el atıyor sinir olur insan ya ! 

Bence ideal 4 yaş niye dersen benim oğlum 1. Sınıfa başladığında ben doğum yaptım çok zor oldu ilgi açısından 
tarafından
Yaa benm kız kardeşim var annemler bana yakın o yüzden 6 7 yıl istemiyorum o kızım okula gitse kız kardeşim götürüp getirir o konuda rahatım
0 oy
(11,017 puan) tarafından
Bildigim kadarıyla uyguna birsey yok ben 1 ay ilac almak zorunda kaldım hormonlar duzelsin diye dr yazdıgı halde ücretli aldım. Devlet odemiyor hiç bir korunma hapını dediler. 
tarafından
Ayyy keşke odeseler her ay o kadr para verecek imkanım yok olsa alirdim
(11,017 puan) tarafından
Bencede cok pahalı. Ben aldıgımda 150 tl ydi sanırım. 1 kere aldım allah her ay alanlara kolaylık versin
0 oy
tarafından
Yazz kullanıyorum canım 90 tl
0 oy
(14,426 puan) tarafından
Sağlık ocağı en doğru yöntemi gösterir sana

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 385 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hayatsarti2 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
11 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayla4 (22 puan) tarafından soruldu

393,806 soru

11,776,803 cevap

35,795 kullanıcı

...