0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (10,931 puan) tarafından
Şimdi durumu anlatayım akıl verin.

Kızımı okuldan aldım bir konu anlattı bu gun olmuş daha. Sınıftaki bir oglan cocugu kızıma seni doverim demiş(kızıma neden dedi noldu diyorum vallaha birsey olmadı yanından gecerken dedi diyor aöa bence illaki birsey oldu benim kız farkında degil yoksa cocukta bir problem olmalı bunu bosu bosuna demesi için) kızımda ben seni doverim demiş (bence burada kızımda hatalı yürüyüp gitseydin ya dedim) cocuk kızıma vurmaya kalkmış kızımda vurmaya kalkınca iktirmiş boyle yana dogru. Sonra oglan kızımı dondürüp yere fırlatmış. Kızım kalkmış cocuk gene üstüne yürümüş yumruk atmaya kalakmış. Kızımda yumruk atmasın diye ellerini sallamış. Yuzune gelmesin diye. O arada da eli cocugun omzuna gelmiş. Kızım bu arada aglıyormuş. Ögretmrn görmüş. Cagırmış. Noldu demiş. İkiside anlatmaya calısınca cıkın dısarı kendiniz halledin sonra da özürdileyin birbirinizden diyip sınıftan cıkarmış. Boyle konuları ne yazıkkı veliler hallediyor arasında. Arasam mı kararasız kaldım. Kızımda hatasız degil ki. Ama cocugun üstü bası kir olmuş resmen o derece düşmüş. Bilemedim

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zıt bir şekilde gitmeyin arayın bilgilendirin ama haberiniz olsun sizin çocuğunuz nasıl iyi mi merak ettim gibisinden bazıları direk zıt gidiyor senin çocuğun dövmüş diye çocuk bu illaki bişey olmuştur aralarında ama öğretmenin tutumu hiç ulaştırıcı değilmiş bu durumda uğraşmamak için dinlememek için çocukları dışarı göndermiş sizi bilgilendirmeli bu konuda 
(10,931 puan) tarafından
Bemcede bu derece üstü oerişan olana kadar bilgilendirmeliydi
tarafından
En azından bugün olumsuz bir durum yaşadılar diyip aramalıydı okulda çocuklar öğretmenlere emanettir
(10,931 puan) tarafından
Kesnlikle buna katılıyorum
tarafından
Bu konuda öğretmenle konuşun bize bildirin madem siz bir orta yol bulmuyorsanız diye
-Reklam-
0 oy
(938 puan) tarafından
Arayıp güzel bir dille konusabilirsin bence canım
(10,931 puan) tarafından
Zaten arayıp kavga edecek degilim gülüm. Arayıp boyle bir olay olmuş cocuklar arasında diye konusulur da bilemedim benimkide pürü pak degil yani
(775 puan) tarafından
Seninkinin ne suçu var ben onu anlamadım silkelen kendine gel kızın kendini savunmaya çalışmış sen onu bastırmaya çalışıyorsun ileride bizim gibi 30 yaşına gelince kendini savunması gerektigini anlar yoksa
(10,931 puan) tarafından
Kızım neden oyle dedi saba diyince hatırlamıyorum filan dedi ilk kafasını cevirip. Tanıyorum cocugumu cunku. Yani benimkide birsey yapmış olma ihtimali yüksek
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Öğretmende hata bence çocuk onlar daha hadi yine kavga etselerdi dışarda kendisi olayı anlayıp barışmalarını sağlaması lazımdı 
(10,931 puan) tarafından
Bilmiyorum cıkın demiş
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Veliyi arama canim muhattap olmayin kimseyle. Suan yakin cevremde 1 ve 2ye gidenler var tecrubemden dolayi soyluyorum :) ogretmenle muhattap ol direk yada sinif annesiyle onlar yapsin gerekeni
(10,931 puan) tarafından
Canım ogretmen bir konu da veliler arasında cozun dedi toplantıda
(10,039 puan) tarafından
Iste bu cok sacma ya velilerin kendi arasinda bisey yapmamasi lazim
(10,931 puan) tarafından
Oyle dedi ogretmenimiz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ara kız oğluna mukayyet ol de 
(10,931 puan) tarafından
Yok zıtlasmam da oda uyarsın cocugunu
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Burda hata ogretmenin senin ve diğer velinin degik çocuk onlar elbet kavga edebilirler ama şiddet girmiş işin içine buna ogretmenin müdahale etmesi gerekir hem senle hemde o veliye görüşmesi gerekir sen veliyi arasan nolcak he he tmm diyecek yada çocuk onlar bisey olmaz barışirlar der o zaman sınır olduğunla kalacan
(10,931 puan) tarafından
Oyle de dusunıyorum ama ogretmen veliler kendi halletsin dedi toplantıda
(8,926 puan) tarafından
Sikayet et o öğretmeni ne demek veliler arasında halletsin sınıfta olan olay öğretmenin sorumlulugundadir velinin değil kanun var izan var ya çocuklar ilerde birbirlerine tehlikeli boyutta zarar verirse o zamanda mi veliler halletcekmis hadi be ordan bende öğretmenim hayatımda böyle saçma bisey duymadim hatta imkanin varsa sınıfıni değiştir o öğretmenden Bi *** olmaz
(10,931 puan) tarafından
Vallahi billahi dedi. Benim sasırdıgım nokta isr bu cocuklar 2. Sınıf daha nasıl cıkıp dısarıda kendileri halledecek.
(8,926 puan) tarafından
Onun demesiyle olmuyor bu işler milli eğitime sikayet et o zaman görür anyayi konyayi ya o cocuklar disardw birbirlerine zarar verseydi bunu öğretmenin halletmesi gerek kanun açıktır
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Öğretmeniniz sorunlu galiba canım ne demek cıkın aranızda halledin insan gibi dinle çıkışta ikisininde ailesine anlt olayı olsun bitsin yani 
(10,931 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum. Yada en azından su veliyi arayın diyip bana bir mesaj atsa cok iyi olacaktı
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Veliyi değilde öğretmene yada ne bileyim büyük çocuğum yok okulda kim ilgileniyorsa onu arardım yada giderdim kendi aranızda halledin diyo halledilecek bişey gibi olmamış ki kavga bu öğretmeni ikisinede kızıp özür diletseydi
(10,931 puan) tarafından
Anlamamış ogretmen sanırım. Durum cok karısık siz halledin aranızda demiş sozde cocuklara
(6,441 puan) tarafından
Tuhaf geldi ama ailesini arayabilirsin sakince karşılıklı kavga gerçi boşverede bilirsin
(10,931 puan) tarafından
Arada siddet var aileler duymalı
(6,441 puan) tarafından
Ara o zaman uyarsın çocuğunu sende uyarmışsın zaten
(10,931 puan) tarafından
Halleetik nım
0 oy
(803 puan) tarafından
Kesinlikle veli ile haletmeyeniz öğretmeni bunu haletmeli yoksa ilerde aynı problem olunca size gelecek
(10,931 puan) tarafından
Ogretmenimiz dedigim gibi usttede. Toplabtıda veliler kendi arasında cozsun boyle durumları dedi
(803 puan) tarafından
Hangi okul kiz o bursada :)
0 oy
(119,326 puan) tarafından
oyle ogrenci aileleri arasinda cozsun olmaz ogretmen cozmeli bemce ozge
(10,931 puan) tarafından
Hallettik canm.
0 oy
tarafından
Veliye mesaj at 
(10,931 puan) tarafından
Hallettij kuzum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 146 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
4 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,931 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...