0 oy
475 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar lütfen linclemeyin Allah aşkına emapti yapın 2 yıldır eşimden boşanmaya çalışıyorum uzadıkça uzuyor dava hayatıma biri girdi çok iyi bana değer veriyor aramızda yüzük taktik karşı taraf bunu duymuş mahkemede kullanacak dava açıldıktan sonra dahi etkiler mi kızımın velayetini istiyor onu alabilir mi çok korkuyorum

10 Cevaplar

0 oy
(15,600 puan) tarafından
Etkileyebilir evet bosansaydiniz bı sonra yüzük taksaydiniz davalar uzar zaten 
(1 puan) tarafından
Sizce velayeti alabilir mi
(15,600 puan) tarafından
Bilemiyorum orasını
(393 puan) tarafından
Evet kesin alır senin yaptığın evlilik içinde bi ilişki malesef
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Benim bildiğim bosunma davası actiginiz  icin ve ayrı evlerde yasadiginizi kanitlarsaniz  problem olmuyor  kizinizida alamaz zaten mahkeme hersekilde anneye veriyor yeterki bakma Gücünüz olsun
(1 puan) tarafından
2 yıldır aynı hakim bakıyor davamıza ayrı olduğumuzu biliyor ama koz olarak bu durumu kullanacak çocuğumu alır diye korkuyorum
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Normalde velayeti alamaz eğer kadın iffetsiz yada cocuga şiddet uygularsa ancak o zaman alabilir... fakat evlilik devam ederken birliktelik yasamaniz bu karşı tarafın isine yarar tazminat hakkı için anca dişli Bi avukat bulmanız lazim
(1 puan) tarafından
Dava açtıktan 2 yıl sonra hayatıma biri girdi şans verdim benim suçum ne arkadaşım Allah bana yardım etsin velayeti alicam diyor
(8,777 puan) tarafından
Bunun için yargılayamam sizi belki sans nasip bu sekilde karsiniza cikmistir fakat evlilik devam ederken keşke yakın olmasaydiniz yakın olmak için boşanmayi bekleseydiniz eğer karşı taraf pislikse bunu koz olarak kullanabilir
0 oy
(76 puan) tarafından
Evet etkiliyor hala evlisiniz sonuçta 

Elinde kanit yoksa hi ihtimal
(1 puan) tarafından
Telefon kayıtlarını istemis
0 oy
(192 puan) tarafından
Eleştiri yapmak benim haddime değil ama TV de o kadar kötü şeyler görüyoruz ki söylemek istedim kızınız için öncelikle mantıklı kararlar verin hiçbir şey kızınızın hayatından önemli değil.
0 oy
(389 puan) tarafından
Cnm yanlış anlamazsan bsey soylicem.sen evlendin adam senin helalin olur belki ama kızin için uygunmu kimseye güven olmuyo bu devirde.yarin oburgun büyüyecek Allah nasip ederse lütfen yanlış anlama devir çok kötü insan korkuyo.
0 oy
(383 puan) tarafından
Kız herkes boşanma derdinde ortalığı çalkalama 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Etkileyebilir. Umarım etkilemez. Karşı taraf boşanma kararını hayatınızda ki kişiye bağlarsa sıkıntı olabilir.
0 oy
(329 puan) tarafından
8 ay ayrı evde yaşamış olmanız bile boşanma sebebidir ki 2 senedir davanız var ve ayrı yaşıyorsunuz bunlar göz önüne alındığında hiçbirşey yapamaz kızıda alamaz ama sende hal ve hareketlerine dikkat et takip ediliyorsundur illaki dikkat et kızını etkileyecek en ufak bir görüntü vermemen lazım 
(1 puan) tarafından
Telefon kayıtlarımi istemişler kardesim
(329 puan) tarafından
O kolay değil onu almak ben aldatıldığımı ıspatlamak için istemiştim avukat çok ciddi bir şey olmadığı sürece yani bu tarz şeylerde özel hayata müdahale edemiyorlarmış canım
(1 puan) tarafından
Çok ciddi şeyden kastı ne aceba karsı tarafın avukatı mahkemede çocuğun velayetini de öne sürerek telofon kayıtlarımi istemis
(329 puan) tarafından
Cinayet gibi mesela
(1 puan) tarafından
İnşallah canım ama bı tanıdığımız adam karısını evliyken aldatiyordu mahkeme onun telefon kayıtlarını istemisti
0 oy
(389 puan) tarafından
Bide anladığım kadarıyla hala kocanizin nikahı altındasını.yaptiginiz nekadar doğru.tanisir tanismazmi yüzük taktı iz beliki bayadir birlikteydiniz.nasil hemen guvendiniz.kader böyleymiş belki canım ama bı kardeş tavsiyesiyle söylüyorum kimseye güvenme.bosandiktan sonra bı kafanı toparlassydin kendine gelseydin çok zor bı surectesin hemen karar vermeseydin.saglikli olmaz bu durumda.biraz daha tanımaya calis en azından.evlenip bosanmussa gerçekten niye boşanmış ne sebeple çevresinden öğren.onun ağzından tamamen doğruları çıkar dye bekleme.erkekler çok yalancı valla 
(1 puan) tarafından
Ailemde beni istemediği için bı yerden de sevgi görünce onun etkisi oldu kardeşim tek korkum evladım
(389 puan) tarafından
Lütfen kendine çok dikkat et.kadinlar nekadar ayaklarına sağlam bassada hep zayıf bı yönleri vardır.evladinida rabbim sana bağışlasın.insallh rabbim sana hayır kapılarını acsin.cok iyi anlıyorum seni.yaziklar olsun ailenede günahın onların ve kocanın boynuna olsun.insallh çok mutlu olursun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 386 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 387 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 475 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.