0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
Kızlar 37+4 günlük hamileyim çatı muauenem geldi doktorum erkek beni çatala cıkarıp bide ışık tutup bakarakmı yapıcak yoksa bakmadan mı yapıcak? Şimdiden kusura bkmayın gerildim nasıl yapacak

13 Cevaplar

0 oy
(8,328 puan) tarafından
Canım merak etme bakarak yapmıyolar bı sadece parmagını koymak ıcın bakıyolar o kadar ıncelemıyolar.
(3,136 puan) tarafından
Ayy bir de parmaklıyorlar  mi
(8,328 puan) tarafından
Dakıkalarca parmaklanmıyosun kız bı kac sanıye kasmazsan daha kısa
(2,119 puan) tarafından
New mom :D:D
(3,136 puan) tarafından
Ayy düşünmesi bile kötü.
Ya sonuçta doktor görevi o ama yine de insan bi tuhaf oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Benimde doktorum erkek suracikta bekliyim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kadın doktorlar bakmadan yapıyo ama erkek doktorları bilmiyorum onu deniyip görüceksin
(10,411 puan) tarafından
Tatlım sen iyimisin ben öyle bişeymi yazdım bi kendine gel istersen hayret bişeysin  kavga etmek istersen açıkça yaz öylerini bulursun iflahın kesilir
(9,232 puan) tarafından
Asıl siz kendinize gelin burda kavga etmek isticek en son kişi bnm :)) kadın doktorlar bakmıo ama erkek doktorları bilemiorm demişsnz. Bu da o anlama gelio. Kadn doktorlar bakmadsn yapıosa erkek doktorlar hiç bakmaz yani..
tarafından
Arkadaş kadin doktora gitmiştir o yüzden kadin doktor bakmıyor erkeği bilemiyorum yazmıştır bende aynisini yazacaktim
(9,232 puan) tarafından
Doğrudur ama kadın bakmıosa erkek nie bakarak yapsn ki diorum bnde :) kotu bişey dmedm ama arkadaş yanlş anladı sanırm..
(10,411 puan) tarafından
Bi tekrar okurmusun erkek doktor bakar yazmışmıyım oku gel  olurmu
0 oy
tarafından
Nasıl yaparsa yapsın temiz oldugun sürece sorun yok neden uyanıyorsun akşama kadar neler görüyor doktorla germe kendini canım hamilelik sürecinde bunlar olağan şeyler bir daha görmeyeceksin doktoru zaten :) 
0 oy
(406 puan) tarafından
Işık falan yok canım çatala çıkıyosun alttan elle muayene ediyo beni muayene eden doktorda erkekti evet çok utandım ama sana bakmıyo bile üstünde örtü var zaten adam umursamadı ki
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ben 38.haftaya kadar hıc alttan elle muayene edilmedim en korktugum utandıgım oydu.Sonra normal dogum yapamadım bı sebebten sezeryana aldılar ıyı kurtuldum alttan muayeneden dedım ama seseryan sonrası yogun bakımda nerdeyse 1 saatte bır gelıp hem karnıma bastılar hem de alttan kanamayı bosalttılar berbattı.Utanma duygun sıfıra iniyo inan.
(3,024 puan) tarafından
Neden oyle yaptilar ben sezeryanda hic oyle olmadim kendi halime biraktilar beni
(8,328 puan) tarafından
Cunku ben help sendromuyla dogum yaptım canım kanamanın temızlenmesı gerekıyomus.Ha belkı de tıp fakultesınde denek yapılmısımdır bılemıyorum ama bı ara 5 dakkada 3 kısı gelmıstı o ısı yapmaya.psıkolojım acayıp bozulmustu.
(3,024 puan) tarafından
Help sendromu nedir?
(8,328 puan) tarafından
Gebelık zehırlenmesı nın daha agırı
0 oy
(335 puan) tarafından
Adam işini yapacak. Düşünmeyin. Onlar için normal bir durum. 

İnsan Bira z utanıyor ama... Çok da düşünmemek lazım. Muayene sonuçta. Olacak ve bitecek. O anda da doğumu, bebişi düşünün. Takmamaya çalışın. 

Acı kısmı kişiden kişiye değişiyor. Kendinizi kasmamaya çalışın. 
0 oy
(335 puan) tarafından
Doktor işini yapacak. Düşünmeyin. Onlar için normal bir durum. 

İnsan Bira z utanıyor ama... Çok da düşünmemek lazım. Muayene sonuçta. Olacak ve bitecek. O anda da doğumu, bebişi düşünün. Takmamaya çalışın. 

Acı kısmı kişiden kişiye değişiyor. Kendinizi kasmamaya çalışın. 
0 oy
(535 puan) tarafından
Devlette doktorum beni ebeye yönlendirmişti 
0 oy
tarafından
Doktorun erkegi kadını olur mu canım? Parmagiyla açılman var mi diye kontrol edecek. Sonucta doğumunu da o doktor yaptıracak yani, cati muayenesinden ne olacak ki.
0 oy
tarafından
Bende utanıyordum başıma ağrılar giriyordu ama alışıyor buna da galiba insan. 
0 oy
tarafından
Kadın Dr gibi yaock ekstra ayricaligi yok
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim doktorum hiç bakmadın sonuna kadar  ama doğuma gitmeden bir gün önce nişanım geldi kendi doktorum olduğu için gittim kanamam vardı sancım vardı o zaman bakmak zorunda kaldı sorunu öğrenmek için canım 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 866 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 708 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 537 göst.
+1 oy
44 cevap 1,497 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu