+1 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (1,230 puan) tarafından
Bugün eşim izinli idi ise gitmedi bizde köye ailemin yanına gitmeye karar verdik benimde ev interneti arızalı idi başvuru yapmıştım gelip yapmaları için bugün gelcekler ama ne zman belli deildi eşimde anahtari koyalım babam adam gelince başında dursun onarttirsin dedi tamam dedim küçük bebeğim ve üç yaşında oğlum var oturma odasında yatıyoz koltuğu açıp eşimde battaniye yi katla ortalik dağınık olmasın dedi battaniyemi katladim ortalikta atilik bişeyim yok akşam geldik eşime battaniye katlı değildi yatağıni toplamamis dağınık ti köyden gldik annem erzak verdi onlari yerleştiriyorum dağınık olsa saniyede yalan olsa dediklerim odayı yatağı nasıl topliyim eşime içeri gir bak toplumu dedim neymiş cocuk kraker yemiş kraker parçasi varmıs o olabilir yanide siz olsanız ne yapardınız 

6 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ya öyle bir kir de yokmuş niye takılmış ki koca adam 
(1,230 puan) tarafından
Hadi toz olur evde koltuk arkası falan iki çocukla onu bile kirli bırakmam her gün yatağım toplu olur ortalık da bişey atılı olmaz topludur toz dese neyse yani adam geldinde ayiplicak atilik. Biseyim yok bebek beşiği oğlumun oyuncak sepeti öteki oğlum bez kremleri falan toplu hep kutuda yani
(6,672 puan) tarafından
İşte huzursuzluk cikaricaklar ya
-Reklam-
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Ne haddine ya bunun lafını yapmak. 
(1,230 puan) tarafından
İşte eşime demiş gazliyo
0 oy
tarafından
Çocuklu ev ister dağınık olur ister kraker parçası ur. Böyle şeyleri laf etmek ayıp bence
(1,230 puan) tarafından
Bencede eşime deyipte gazlamaya gerek yok yani
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aile evine gitmişsin ya nereden maraza çıkaracağını şaşırmış boşver duyma bile ciddiye alma 
(1,230 puan) tarafından
İlla bir yerden birşey çıkarmayi seviyolar
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Orası senin evin ister yatağın dağınık durur kimsenin karışmaya hakkı yok 
(1,230 puan) tarafından
İşte çocuk lu ev bide oldu kadar yapmaya çalışıyorum evi düzenli ev Benim evim illa bir yerden laf çıkarıyorlar
0 oy
tarafından
Esin mi sana diyoki battaniyeyi kaldır kayinpederin mi
(1,230 puan) tarafından
Eşim dedi topla diye hani adamlar glcekya o demesede bn topliyim yatagimi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 363 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 704 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 202 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde YENGEC (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,061 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,380 puan) tarafından soruldu

385,630 soru

11,530,107 cevap

35,200 kullanıcı

...