0 oy
1,052 göst.
Diğer kategorisinde (9,220 puan) tarafından
Kızlar bugün uzuun bi aradan sonra kaşımı aldırmaya gittim, baya uzamıstı. Girdim içeriye kolay gelsin abla dedm kızımla annem de vardı birlikte gittik. 

Neyse bayadır gelemedim çok uzadı kaşlarım dedim depremden sonra hiç bişey yapmak istemiyprdum diye boyle konusuyorum. O pek bişey demedi suratı düşuk gibiydi neyse dedim belki bişeye canı sıkkındır. Sonra aldı kaşımı işim bitti kalktım o sırada kızım pelus küçuk bi oyuncak tavuk vardı bak anne diye elini attı. Evet kızım oyuncakmıs dedim gelen çocuklar oynuyor heralde dedim, kadın da "evet izin alıp oynuyorlar genelde" dedi. Ben çok bozuldum hiç bişey demedim. Oyuncağı da görseniz eski kirli bişey. Netten baktım türksel hediye ediyormuş heralde küçuk bi peluş tavuk..

Kadına yaklaşık 15 senedir gidiyorum ondan başka hiç kimseye gitmedim daha, böyle demesi inanılmaz zoruma gitti. annem parayı ödüyordu bende kızımı alıp hiç bisey demeden çıktım.

Yani abartmış mıyım sizce yoksa haklı mıyım alınmakta? Hani bi telefon cüzdan para vs bişey olsa zaten kızımın asla dokunmasına musade etmem. Uyduruk bi oyuncak icin 15 yıllık müşterisine böyle demesi normal mi bilemedim..

14 Cevaplar

+6 oy
(13,866 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Neyin tribini atıyorki sana. Ben olsam birak kizim mikrop yuvasi gibi baksana derdim. Madem o laf sokuyor sende soksaydin. 
(9,220 puan) tarafından
Ah keske deseydim çok haklısn. Bak yemin ederim kahverengi oyuncak resmen siyah olmuş. Pis eski bişeydi yani. Aklıma gelseydi derdim bırak kızım pis diye. Tutuldum kaldım öyle şaşırdm çünku
(369 puan) tarafından
Dimi koyvercen bidahada gitmiycwn işte
-Reklam-
+2 oy
(3,582 puan) tarafından
Normal değil müşteri memnuniyeti diye bir durum var güler yüzlü hoşgörülü esnaf olacak ki iş yapsın böyle davranırsa kimse de gitmez kusura bakmasın bir daha gitmezdim ben
(9,220 puan) tarafından
Yok dedim heralde ben çok alınganlık yaptım. Sonra dedim kızlara bi sorayım bakalm abartmış mıyım. 3 kuruşluk oyuncak ya, benim kızımn evde oyuncağı dolu
Gerçekten güler yüz çok önemli, ordan sonra başka bi dukkana uğradk öyle guler yuzle karsıladılar ki insanın sürekli gidesi gelir
(3,582 puan) tarafından
Kuaförler kadınlar için önemlidir gidince orda stres atarız biyikla kaşla birlikte stresimizide aldiririz asık suratlı olunca bitse de gitsek diye gerim gerim geriliriz
(9,220 puan) tarafından
Çok haklısn aynen de oyle oldum bugun
Zaten ilk başta suratına pek takılmamıstım dedim bişeye canı sıkkındır belki ama lafı da sokunca sinir oldum
+2 oy
(1,559 puan) tarafından
Sende çocuğunu çekemedinmi elinden çekip leş gibi zaten birak deseydin oda bozuldsaydi
(9,220 puan) tarafından
Aynısını üstte bi arkadaş da yazmış ah keşke deseydim aklıma gelmedi ki, donup kaldım oyle cok sasırdm
0 oy
(109 puan) tarafından
Ya insan hali biseye sinirlenir eder boşver sen birbirinizi tanıyorsunuz ediyorsunuz morali bozuk bı güne denk gelmiş olabilirsin öyle büyütülecek bir şey değil 
(9,220 puan) tarafından
Evet belki samimiyete dayanarak öyle bişey dedi ama bilmiyorum kırıldım
0 oy
tarafından
Bir daha gitmeyin sizde 
(9,220 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum ama abarttım mı acaba diye düşunuyorum
tarafından
Yo sonuçta müşterisiniz sizin memnun olmanız lazım böyle kaba davranan birine gitmezdim ben
(9,220 puan) tarafından
Haklısın canım gerçekten tavrı inanılmaz kabaydı
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani abartmissin gibi geldi bana.

O dediğin gibi canı sıkkın olabilir belki normaldir ters birşey dememiş sonuçta yüzü asıkmış sadece.

Diğer dediği de normal geldi.yani tabiki izin alıp oynarlar istedikleri gibi herseyleri kurcalayamazlar ki
(9,220 puan) tarafından
Canım inan oyuncağı gorsen yuzune bakmazsın. Ama çocuk işte ne anlatabilirsin ki. Üstte bi arkadaş yazmış alma eline kızım pis deseydin diye keşke oyle deseydim
Asık suratlılığına lafım yok canı sıkkın olabilir
Ama 3 yasında ki cocuğuma da kıytırık bi oyuncak için laf sokulması zoruma gitti
(1,140 puan) tarafından
Laf sokma gibi gelmedi bana.belki hani devamlı gidiyorsunuz belki başka çocuklu kadınlar da gittiğinde çocuklar herşeye izinsiz el atiyordur o da o sebeple çocuklara öyle diyordur.
İzinsiz zaten ister kıytırık olsun ister olmasın izinsiz ellememeleri gerekir
(9,220 puan) tarafından
Ilk defa cocuğumu göturdum normalde o babasıyla dışarda dururdu ya da arabada fln beklerdi ama ne bileyim iste
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Sen alinganlik yapmamissin kendisi sert cikmis.
(9,220 puan) tarafından
Öyle oldu bnde anlamadm
0 oy
(119,321 puan) tarafından
vallaha haklisin laa dibine kadar hemde
peri bacalariiii
(9,220 puan) tarafından
Gectiğim yollardan gecmissind8r belk8 sevda burya geldiğinde :D
neden bulismadik
(9,220 puan) tarafından
Ahh bilseydim koşarak gelirdim ;)
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Eğer daha önce böyle bisey yapmadiysa takma kafana muhtemelen cani biseye sikkindi insanlık hali bazen hepimizin kötü günleri kötü anları olur sende heralde ona denk geldin 
(9,220 puan) tarafından
Ay bilmiyorum yagmur uc kurusluk oyuncak için laf etmesi sinirimi bozdu.
Normalde böyle değildir pek denk gelmedim
(8,926 puan) tarafından
Daha önce olmamis böyle bisey 1 defalık olmuş muhtemelen kötü gününe denk geldin calisanda olsak sonuçta insanız hepimiz robot gibi herseye gulemeyiz yada sürekli mutlu mesut taklidi yapamayiz bence denk geldin bidaha olursa tepkini ver boşuna dert etme kendine
(9,220 puan) tarafından
Aynen benimle ilgili bisey dese yine zoruma gitmezdi de heralde cocuğuma diyince öyle oldu :)
(8,926 puan) tarafından
1 defalık olan bisey için takma kafana çocuk olunca işin içinde insan ak dese bile bazen kara anlayabiliyor:)))
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben olsam takılmam 
(9,220 puan) tarafından
Bilemedim ben mi alınganlık yapmışım
Bana değil de çocuğuma laf demesi koydu
0 oy
(712 puan) tarafından
Ay bazıları da sinirlenip sinirlenip nereye patlayacağını şaşırıyor deli mi ne. Sende birdaha gidecek olursan yine bak tavırlarına bugüne mahsus bişey mi yoksa sana karşı bişeyi mi var diye. 
(9,220 puan) tarafından
Valla aynen de öyle oldu biseye sinirlenmis gelip bana cattı. Ki ben bana surat yapmasına vs takılmadm cocuğuma laf soylemesine sinir oldum
(712 puan) tarafından
Evt ya yavrucak ne suçu var. Bazı insanlar da ayarsız oluyor..
0 oy
(5,338 puan) tarafından
İnsanın çocuğuna bişey denilmesi ne kadar sinir bozucu demi bizim en kıymetlimizin  başkaları için değersiz olması bizi çıldırtıyor. Bende tahammül edemiyorum böyle şeylere 
(9,220 puan) tarafından
Aynen oyle bana olan surat asıklığı fln umrumda bile olmadı ama kızıma karsı oyle diyince tutuldum kaldm
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Çok ama çok ayıp etmiş.
(17,761 puan) tarafından
:D boşver sil gitsin
(9,220 puan) tarafından
Niğde de yine deprem olmuş ayşegul hissettiniz mi? 5.3
(17,761 puan) tarafından
Yok ama burda herkes dışarı çıkmış ya ben hissetmedm
(9,220 puan) tarafından
Şaka gibi. Bitmiyor depremler :(
(17,761 puan) tarafından
:( korkunççç
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Daha önce gittiklerinde nasıldı tavrı?

Öncesinde bir sorun yoksa belki gerçekten canı bir şeye sıkıldı ve sert çıkıştı gereksiz yere. Bilemedim özge sen daha iyi tanıyorsun kadını az değil 15 yıl gitmişsi
(9,220 puan) tarafından
Dha önce normal sayılırdı da hıc bu kadar kendimi ezilmis hissetmemistim
Uyduruk bi oyuncak icin
(12,513 puan) tarafından
Sen niye ezilesin kendisi ezmiş kendini. Öyle düşünme. Boşver gitmezsin bir daha üzme kendini ❤️

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 347 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 655 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 607 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 684 göst.