0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Neden böyle ya neden ayrım eşim en ufak bir annesine bir şeye kızdığında tartıştıklarında Kayınvalidem hemen küser bağırır çağırır ama sıra görümceme gelince ne halt yerse yesin susar üstüne Örter s**** mal der annesine Hiç sesini çıkarmaz korkularını her istediklerini yaptırır ona keza benim küçük erkek kardeşim kimseye yaptıklarına ses çıkarmaz Annem hemen yemek ayırır Aman gece acıkır ama ona şunu ayıralım bunu ayıralım Vaktin de bize hiç soran olmadı Ne halt yersen ye ne yemek ayırmasından bahsediyorsun bunlar niye böyle ya sinir oluyorum ama bize gelince küsüyorlar acımasızca eleştiriyorlar umursamıyorlar Vallahi benim de hiç umurumda değil artık içimi dökmek istedim İkisi de 18 yaş bunların kazık kaderler bence.... Verdiğim örnekler en basiti

2 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aynı bnm eşim ve kızkardeşi 
(134 puan) tarafından
Sanada saygısızlık ediyorum görümce
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
benim esim annesine karsi o kadar saygiliydi ki her isine kosardi evin dazgiriydi yani esim

kaynanamda hep kaynimlara yedirir icirir onun cocuklari icin canini verir

simdi esim akillandi cok sukur 
(134 puan) tarafından
Tamamen aynıyız kaynım görümcem ağızlarından çıkanı kulakları duymaz heleki eşim bi sesini çıkarsın hemen küser ama ben eşimi uyarmıcam yesin kazıkları anlasın kıymete geliyo hemen
(6,827 puan) tarafından
o da zamanla gorur mrk etme gormeseydi emin ol benim esim gormezdi varsa yoksa annem diyen adam kac aydir kus konusmuyor
kaynimda bi kavgada huzur evi gosteriyor ama kiymetli
(6,827 puan) tarafından
ben evlendim evleneneli kadin sanki kocasini elinden almisim gbi oldu yani sana oyle degim bi insanin kocasi yapmaz esimin ona yaptiklarini

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 205 göst.
0 oy
11 cevap 438 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 318 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva1616 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu