0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba hanimlar ben dogum yapalı 15 gun oldu malesef bebegim 2 gun yasadı 41+5 dogum yaptim. Ve biz bu bebegi cok istiyorduk oncesindede bir dusuk yaptim .  Allah nasip ederse 40 im ciktiktan sonra tekrar hamile kalmak istiyorum acaba en kisa zamanda hamile kalmam mumkun mi . Boyle hemen hamile kalan oldumu . Ve 40 im cikmadan iliski olmaz degil mi . 

22 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
kalanlar cok var cnm neden kaybettin bebegini
tarafından
Iri bebek 3 kl 900  kafasi sıkîşmıs biraz fazla durdu ikinamadim. 2 gun kuvozde kaldi solunum sikintisindan. :(     insallah tez zamanda kalirim
(2,055 puan) tarafından
Neden  sezaryen  olmadın ki şikayet  etseydin hastaneyi hemen  deneme  biraz  rahmin  dinlensin  sende dinlen  kolay  değil  hamilelik  rahminde  dinlenip  toparlanması lazım  canım  yerinde  olsam  3-5 ay dinlenirdim sağlıklı  bir  gebelik  için
(6,369 puan) tarafından
Devlet hastanesi sanırım. Canım olacağı varmış onun dünya da yiyeceği ekmek yokmuş sakın kendini suçlama
-Reklam-
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Biraz büyüsn bence bebeğin sen bilirsin tabikide olur 4o ı cikar çikmaz hamile kalan çok
tarafından
Bebeğimi kaybettim yazmış canım
(6,369 puan) tarafından
Bebeği vefat etmiş
tarafından
Ben bebegimi kaybettim 2 gun yasayabildi sadece o yuzden istiyorum.
(2,790 puan) tarafından
Ay pardon kusra bakma özür dilerim dikkat etmedim olur inşallah rabbim tez zamanda yerini doldurur canım rabbim sabır versin
0 oy
(6,369 puan) tarafından
Canım başın sağ olsun evet ilişki olmaz çünkü rahim kendini toparlaması lazım hemen arkasından hamile kalabilirsin normal dogumsa 
tarafından
Tesekkur ederim. Evet normal doğum oldu.  Insallah hemencecik kalirim
0 oy
tarafından
Başın sagolsun canım Rabbım en kısa zamanda nasip etsin inşallah 
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Neden kaybettin başın sağolsun:(
tarafından
Tesekkur ederim.  Normal dogum yaptim bebegin basi sıkîşmıs solunum sıkıntisi vardi  kendi sanciimi bekledim keske  40 oldugunda suni alsaydim
(2,418 puan) tarafından
Kendini suçlama  sakın olacağı varmış kader bu bende kaybettim 39 haftalıktıktı kader diyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Olur nasibi varsa, bebeğinize ne oldu ya =( 
0 oy
tarafından
40 çıksın rahim kendini toparlasin Allah'ın izniyle tekrar olur canım. Başın sağolsun ☹️
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah sabır versin. Rabbim yine verir ve daha hayırlısını verir
0 oy
(598 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun tez zamanda nasip etsin kırkından sonra hemen kalırsın insallah
0 oy
(636 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla nasip etsin tekrarda o psikoloji varmı sende ya benim bebeğimin kalbi durdu oda 8-9 haftalık hamileydim tekrar gebelik için çok düşündüm çok ağladım o bebeğime yıkıldım ki yüzünü bile görmedim gerçekten hazirmisin buna 
tarafından
öldukten sonra 2 kere gittim gormeye o yuzu aklimdan hala cikmiyor .  Hic bir anneyi evladiyla sinamasin . Cok kotu bir durum.  Her usudugumde bebegim o topragin altinda usuyormudur diye dusunuyorum cunku anneyiz .
(636 puan) tarafından
Bende hep öyle dedim 2 ay sonra hamileydim kürtaj olduğum gün aklıma gelince hala oturup hüngür hüngür ağladım Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah
(636 puan) tarafından
Ayy canım ya göğüsüm sızladı okurken çok zor biliyorum ben detayliya girdim kollarını gördüm öylece duruyordu o ultrason gözümün önünden gitmiyor değil yüzünü gorucem çok çok zor Rabbim sabrını versin yerini sağlıklı evlatla doldursun
tarafından
Evet benim yasim daha 20 kendimiz cucuguz ama iste annelik duygusu .  Bende daha once dusuk yaptim  . Zamaninda dogan cocugun acisi daha agirmis . Gozun gordukten sonra vermek istemiyormussun . Allah sabir versin. Elin boş çıkmak cok kotuymus. Bebekleriyle cikanlari gorunce insan nasil kotu oluyo.  Olacagi varmis diye kendimi teselli ediyorum.
(636 puan) tarafından
Aynen öyle öbür dünyada kavuştursun bizi Allah sabret canım dua et bol bol ama ihmal sonucu olmuş yavrum kesme sezaryen isteseydin
0 oy
(68 puan) tarafından
Çok özür dilerim mesajını anlamamışım 40 in çıksın vücut müsait benim arkadaşım 40i çıktığında 3 haftalık hamileydi
tarafından
O nasil oluyor kiz 40 çıkmadan mi şey olmuş
(68 puan) tarafından
Olmuş gibi:)
0 oy
(588 puan) tarafından
Doktor ihmali vs var bu durumda. Bunun peşine dusmelisiniz çok üzüldüm basınız sağolsun.. kolay değil 9 ay taşıyıp ardından kaybetmek. Ama bence bu soruyu burdan değilde doktorunuza sorun tekrar bir sağlık sorunu yaşamayın ne siz ne bebeğiniz... Kontrol altında hamile kalmanız ve sürekli takip edilmeniz sizin için şuan en iyisi.
0 oy
(330 puan) tarafından
Öncelikle başınız sağolsun rabbim sabır versin doktorunuz bebek iri riskleri vardır deyip sezeryan önermedi mi benim de bebeğim iri olunca doktor direk sezeryan demişti ondan soruyorum yanlış anlamayın lütfen çok çok üzüldüm gerçekten Allah aynı şeyleri bi daha yaşatmasın size 
tarafından
Hayir demedi benimde ilk gebeligim oldugu icin tecrubesizim sormamisim kendim dogurabilirmiyim diye .  Keske sorsaydim sezeryan olsaydim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben 40 çıkar çıkmaz kaldım canım ama 40 çıkmadan olmuyir cinsiyeti beli olduktn sonra bebek düşerse dahi lohosa sayılıyorsun 
tarafından
Anladim canim . Ben simdi emzirmedigim icin sutune hamile kalirsin dedi . Yani hamile kalma ihtimali yuksekmis . Bu dogrumudur sizce
(7,036 puan) tarafından
Benim ebemde sütun %50 koruması var demişti kuzum o konuda bişi diyemicem benim 40 çıkar çıkmaz kaldim canım zaten lohosalik dönemimde adet görüyorum o senin yapina bağlı olan birşey canım rabbim hakkınızda hayırlısını eylesin
0 oy
(1,320 puan) tarafından
İlk bebeğim düşük ikinci ikizlerime 2 ay sonra hamile kaldım ikizlerimin biri anne karnında öldü ikizi 29 aylık doğumdan sonra 4 ay sonra bir daha hamile kaldım oda 13 aylık şimdi :)
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Başınız sağ olsun ☹️Rabbim tez vakit kucağını doldursun insallah kirkin çıksın biraz dinlen rahim toparlansin Rabbim sabır versin 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bı müddet bekle vücutta kendini toparlasn
0 oy
(1,918 puan) tarafından
O hastanede kim varsa hepsini sikayet et kolaymi 9 ay tasiyip kaybetmek ben 1 ay sonra hamile kaldim fakat kurtaj oldum dogum yapmadim 
0 oy
(941 puan) tarafından
Başın saolsun cnm insallah en kısa zmn olur yine
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Canım benim önce bedensel ve ruhsal toparla kendini bunu gerçekten istiyorumusun onu ölç çok üzüldüm resmen bile bile yapmışlar bunu bebeğine 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 141 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar6565. (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
0 oy
15 cevap 317 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,395 cevap

34,874 kullanıcı

...