0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Ya gerçekten sıkıldım artık. Çocuk ağlar kucağıma alırım biri bir yandan bana gel parka gidel biri gelir telefon vereyim çocuk bana sarılıp ağlamak rahatlamak istiyor ama hep aynı sorun. Gel bana ben alayım öbürü tamam deden baksın ya ben annesiyim derdini acısını bana anlatacak ya sinir oluyorum. Oda götürüyorum dikkati Dağılsin diye hırsını yenmeye çalışıyor ağlıyor odaya geliyor durmuyor bana ver götüreyim ya ben annesiyim annesi diye bağırmak istiyorum. Resmen benden kıskanıyorlar.  Çocuğu şimdi aldı parka gitti. Bir şey deyince küsuyorlar.  Bir daha gelmeyecem hadi kalk bacima gidek orda kalmak diye laf sokuyorlar. Allah'ım bana sabır versin ya 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,246 puan) tarafından
Hoşlanmıyosan bu durumdan kendi kendini yemek yerine onlara tavır koy mesafe koy ve verme çocuğu zorla mı çekip alıyolar elinden. 
-Reklam-
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Ne güzel işte ağlamasın diye avutmaya çalışıyorlar çıkarmış ne güzel parka baksana sen keyfine ya 
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Belkide amaçlari sadece çocuğu oyalamaktir. Ilgilenmeseler daha mi iyi olacak. Birak onlar ilgilensin sende biraz nefes al. 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kız bacım telefon ve abur cubur hariç bırak oyalasınlar ilgilensinler. Evet annesi sensin bu çocuk 7/24 yılın 12 ayı orda büyümüyorsa annesinin kim olduğunu da bilir. Sende o arada kafanı dinle kendinle ilgilen bişeyler yap. Onlarda ninesi dedesi. Sıfır ilgi olsalar daha mı iyi. Ne güzel parka götürmüşler işte. Her dede nine yapmaz bunu başı kaldırmaz. Hiç mi dinlenme ihtiyacı duymuyorsunuz. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
O zaman sen de söyle bir kere kirilsinlar bı daha kırılmak zorunda kalmazkar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 165 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 444 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.