0 oy
1,236 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebeğimiz olacak 31 haftalık oldum ve bebeğimin kıyafetlerin den beşiğinen deterjanından tut herşeyini ailem aldı kendisi bi halt yemedi şimdi bana 1 pijama takımı bide birkaç eksiği kaldı o kadar bi halt yemiş gibi daha neyi kaldı diyor bunların sülalede onun bunun eskisi kullanılır giyilir ben mecbur değilim adam pintilikten geberecek bide üstüne üstün surat 5 karış bebek bezinşde annem aldı haberi yok birde diyor ne eksiği kaldı annemgil geliyor 4 gün kalıyor evde yiyecek birşey yok annem alıyo ediyor utanmıyoda bide eline sağlık diyor kafayı yicem evlenince kafayı yedi herşey beleşten napıcam bilmiyorum 

30 Cevaplar

+7 oy
(6,202 puan) tarafından
Ailene aldırmayacaksin 

Ona da eşşek gibi masraf ettireceksin
(6,202 puan) tarafından
Jenxjdxndns
Gel ben senin yanaklarından öpem anlasak ☺️☺️☺️❤️

Eee yani bakıyor ki herseyi yapan eden var daha neye masraf etsin kurnaz
tarafından
nıye evlısın bu tiple aılen bunla yaşamana nasıl musade edıyor iskele babası
tarafından
Başta çok kavga ederdik gel bırak dediler simdi yansıtmamaya çalışıyorum bakalım nereye kadar
(7,121 puan) tarafından
Amerikalı ağzına pekmez olurum şifa niyetine
tarafından
++++ sana begonvil..
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Evlendiğinden beri böyleyse çocuk için bekleseydin keşke madem. Lanet okuduğun adam çocuğunun babası. 
tarafından
Valla geleceği görseydim böyle hata yapmazdım
0 oy
tarafından
Bakmayacaksa ne demeye yaptı o çocuğu 
tarafından
Valla bende anlamıyorum
0 oy
tarafından
Ailen yapmasın kuzum,alışmış hazjra konmaya yapsada gösterme ailen kendi evinde tutsun bebeğe aldıklarını sana aldıklarını o da alsın baba sonuçta onun çocuğu 
tarafından
Canım bunlara kalsan elalemin eskilerini getirecekler ailem ilk torunum giydirmem diyor
tarafından
Heh bu dediklerini tam olarak kocana söyleyecekler tutacaklar kolundan 1 annen alıyorsa 2 kocan alacak...

Mecburrr,böyle yapmaya devam ederlerse nasıl olsa bunlar ben almayınca alıyor der hiç biseye elini atmaz
tarafından
Kaç konuştular aynı bide erkeklik taslar hala
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ailen almicak işte paşa paşa alacak bırak aç kalsın utanmaz 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Aılen neden yapıo peki. Oylesine bir corap verılmez o ne ya iç güvey gibi bide beslesinler oldu
tarafından
Bana dayanamıyorlar birde ilk torunları
(11,217 puan) tarafından
Alısmıs işte
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Alalh islah etsin oyle okuzu
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Böyle bir adamdan niye çocuk yaptın demeyeceğim nasibi varmış demekki ama bence eşini al karşına konuş çocuğun masraflarını üstlenmesi gerektiğini söyle düzeltmeye çalış ayrıl demesi kolay yapması zor ama hep böyle olursa kıçına tekmeyi vurmak zorunda kalacaksın benden demesi 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Siz ailece bu adamı besliyorsunuz gibi bişey olmuş. Bide yüzsüz yüzsüz başkasının çocuğunu sorar gibi ne eksik mi kaldı diyor. Ailen yardım edeceğine bi tepki koymalı. İnan bu işin sonu hiç hayra alamet olmaz. Artık onların görevi gibi görür, yapmadıkları zaman senin üstüne biner. 
tarafından
Bnm ailemi insan yerine koymuyor ki anca hergün annemi ara der sanki bi hayırlarını gördüm
0 oy
(462 puan) tarafından
Ne is yapıyor esiniz. Tam tersi onun hevesli olması lazımdı ilk çocuk 
tarafından
Bina görevlisi canım kira yok doğalgaz yok diğerleri var
(462 puan) tarafından
Arkadaslarin dediği gibi ailen bi süre yardımı kessin. Seni ve torunlarini düşündükleri için içlerinden geliyor ama esin de böyle kolaya alışmış birde kişiliği böyleyse daha da ekmeğine yağ sürülmüş. Sonuçta sana ve bebeğinize bakmakla yükümlü. Insallah hersey güzel olur düzelir araniz
tarafından
Ben çalışıyodum evlenmeden önce evlendiğimden beri kafamın etini yedi çalışmıyorum diye baka baka öldü ya suçlu hiasettiriyo kendimi
0 oy
(96 puan) tarafından
Ohaaa Allah çarpsın ben aynı demek ki bu cibiliyetsizler yalnız değilmiş aynı bacım aynı kolyemi yüzüğümü bozdurdum 14 ayar bide gittim bebemin herşeyi aldım ailem aldı bide herşeyini geçmiş pişmiş kelle gibi sırıtıyor karşıma evde gram bişi yok hep annem alır 
tarafından
Bende haberi yokken annemin düğünde aldığı küpeyi sattım öyle aldım
(96 puan) tarafından
Böyle uzun Sürmez ama  ben doğumdan sonra ise girince bosanicam muhtemelen öyle görünüyor
0 oy
(770 puan) tarafından
Kalk git ailenin yanına o zaman bide ona mı bakacaklar ay sinir oldm benmkide biraz cimrilik yapmaya çalışıyordu valla ağzına ettm smdi yapamıyor evlenmick cocukda yapmicak kıyamıyorsa parasina
tarafından
Valla ben desem kavga çıkartıyor birde para içinmi evlendin diyor bana alyanstan başka tek altın takmış değiller ona ragmen ses etmedim tepeme bindi
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Valla sizin sanırım hamilelik hormonlarindan dolayı baya bi kocaya bileylenmissiniz geçer inşallah da başkalarından gelen leri giydirmem diyerek onyargili olmayın bende derdim durumum olmasina rağmen okadar çabuk büyüyor lar ki bebekler olmuş zıbın 50 TL sonuçta başkasından gelenlerde kıyafet yani bebek nekadar giyiyor ki aileniz lede konuşun bu durumu eşiniz baya yayılmış yani öyle gözüküyor değişir diye düşünmeyin değişmiyor hatta nasılsa yapıyor lar alıyor lar diye de daha rahata eriyor sorumluluk olmuyor adamlarda 
tarafından
Canım bunlar alabilecek kapasitedeler sadece pintilik var ilk torunlarına almışlar almışlar bnmki 4 üncü diye öbürününkini vereceklerdi bnm aleminde ilk torunu olduğu için müsade etmediler biz giydirmeyiz diye aldılar Allah razı olsun
0 oy
(803 puan) tarafından
Sanirim bu çocuk evlendiginden beri böyle keşke 5 6 ay bebegi oteleseydinde bir huyunu suyuna bakiverseydin 
0 oy
(859 puan) tarafından
Sorumluluk alamayacaksa niye evlenmis bacim sor bi
0 oy
(679 puan) tarafından
Kocan kaç yaşında kiz
tarafından
29 ben 23
(679 puan) tarafından
Cimriyle hayat geçmez Allah yardımcın olsun düzelir inşallah
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Alacaksın kredi kartını harcayacak sin bu kaar
tarafından
Kredi kartı yokki olsada alamam para veren cinstende değil
(1,314 puan) tarafından
Valla alacaksın o zaman maaş karını telefonunu alıp kendi hesabına hop EFT yapacaksın bakmak zorunda size
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Canım benim eşimde cimri hele yeni evliyken daha da cimriydi para istiyordum yada başka birşey almıyordu sürekli kavga ediyorduk bende zorbalık yapıp gidip cebindekini kurusuna kadar hepsini alıyordum şuan gene cimri ama eskisi kadar değil, para vermeyince gidip cebinden alıyorum valla 
0 oy
(747 puan) tarafından
Suc sende. Ailene guvenmis nede olsa ailesi aliyor diye dusunuyor. Birak herseyini alsın. Vurdumduymaz erjeklerden nefretbediyorum.
0 oy
(2,352 puan) tarafından
ailen sana ve bebeğine baktıktan sonra kocana gerek yok o zaman canım yazık o bebeğe ailen herşeyi aldığı için alışmış kocan 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 582 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 955 göst.
0 oy
10 cevap 457 göst.
21 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yasemin_01 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 466 göst.
28 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,320 soru

11,323,344 cevap

34,775 kullanıcı

...