0 oy
1,435 göst.
Diğer kategorisinde (7,322 puan) tarafından

Heeeyyyoooooo milletttttt bbbeeeennnnnn gggeeeelllldddiiiiimmmmmm:D

Evet düğünde yaşadığınız komik yada rezil bi anınız oldumu :angel:gecenin sohbeti olsunduuu

Benim düğünüm olmadı onun için pas geçiyorum :ermm:

Evettt dökülün bakemmm:woot:

57 Cevaplar

0 oy
(48,735 puan) tarafından
kina gecesi darbe oldu o kotuydu dugun gunude gelin cicegini aticam derken cok kibar düştüm ☺️ nisanda taki kurdelesini zor buldular dugunse sıkı sıkı tembihleyip hazirladim yine kirk saat bekledik☺️
(7,322 puan) tarafından
Kibar dusmeyeni de ne bilim :D
(48,735 puan) tarafından
hic caktirmadim bilegim burkuldu tam dusmedim ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Düğünum bayanliy di oynamaya kalkarken düştüm Allahtan kimse görmedi 

Gelin çıkarken kaynatamlarin evine geldim içeri girerken kaynatam değilde eşimin halasının eşi koluma grdi merdivenlerden çıkarken ben düştüm adamda üstüme düştü bacağım morarmış ti 
(7,322 puan) tarafından
Ayyy kiz ne düşmüş sun oylee geçmiş olsun:D
(2,620 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ☺️
0 oy
(582 puan) tarafından
Düğün değil ama evlenmeden ve kız isteme olmadan önce eşimin ailesi ve benim ailemin tanışma yemeği olmuştu, bize gelmişlerdi. Benim koca nasıl stres olup kendini sıkıp heyecanlandıysa artık, tanışmada baktı aileler iyi anlaşıyor, bu da iyice rahatlamış gevşemiş, yemeği de yiyince rehavet çökmüş, babam ve rahmetli kayınpederimin arasında otururken içi geçip uyumuş, babam da bir hastalığı mı var diye sormuştu :)))
(7,322 puan) tarafından
Hahahah :D ay adam stresten ne hale gelmiş
(582 puan) tarafından
Düğünde de benimkinin arkadaşları garsonları tembihlemişler, damada giden bütün meyve suları alkollü olacak diye, bir de ayrıca içirmişler bunu, düğünde ortada yoktu, sağda solda geziniyordu bön bön :)) düğünde bir de kayıt yapan dronelardan bir tanesi düşmüştü
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Benimde olmadı passs dyirumm:))
0 oy
(6,254 puan) tarafından
Gurbete gelin gidiyom diye boyuna ağlıyodum ben düğünde çok pişmanım hiç tadını cikartmadim 
(7,322 puan) tarafından
:((((((((((((((((((((
0 oy
tarafından
Kocam düğünün sonunda sarhoş oldu :D kimse anlamasın diye düğün sonu fotolarında herifi sırtlanmışım resmen. Tüm fotolarda karı koca değil asker arkadaşı gibiyiz :D
(7,322 puan) tarafından
Hahahah :D
(582 puan) tarafından
Benimki de aynıydı, sarhoş etmişler, bön bön geziniyordu :)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Düğün kasetinin sonunda olmuş bizim pert olmuş arabaya binmisim eşimde binmiş bindigiyle indiği bir oluyor garibim gidemiyorum öteden bin dedim çekirge gibi hoplaya hoplaya gitmiş baya gülmüş millet bn videoyu izleyince gördüm:)
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Benim kina gecemde telefonum çalındı

düğün de kaza yaptık kimseye bir şey olmadı ama her o yoldan geçtikçe gülüyoruz bunlar yetmez mi :angel:

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Komik değil sinir bozucu oldu hep 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Benim düğünüm olmadı ama çok eğlenceli 2 olay yaşandı ilki nikahtan sonra babamın yatiyla zeytinburnundan avcılara deniz turu yapılacaktı ben eşim babaannem babam amcam eşi 2 halam 2 gorumcem Süt kardeşim ve eşi topluca yattayiz neyse oynuyoruz sen sakrak sonra denizin tam ortasında babam birden yatı durdurdu eşime dönüp ulan essoluessek sen misin benim kızımı alıp giden diyip amcamla beraber eşimi ellerinden ayaklarından tutarak denize atmaya çalışırken eşimin haayir imdat diye çığlık çığlığa bağırması ve sonunda denize değil yatın tam ortasına atarak herkesin eşimi Bi güzel pataklaması :))))

2.si fotoğraf çekiminden sonra ben artık yorgun bitkin halde eve girer girmez gelinligimi bile çıkarmadan koltuğa sizmisim eşim kaldırmaya çalışıyor makyajını sil diye ama kolumu kaldıracak halim yok yarım saat sonra kapı çaldı veee sürpriz bütün apartman hayırlı olsun gelin kizimiz diye paldır küldür içeri daldilar içimden ettiğim küfürlerle 5 yıllık günah hakkımı doldurmusumdur :)))) Haa bide sabahın 9.00unda kaynanamin eşimi arayıp ilk geceniz nasıl geçti diye sorması o.komik değil tam cinnetlikti gerçi:))))
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Salaklar muzigi indirmemis internetten acmislar media mark reklami cikip cikip durdu ayyyy sinirim bozuldu bak yine bide bakmadan almam diyo tövbee :))
0 oy
(770 puan) tarafından
Korona da açık alan olmadı şartıyla düğünlere izin verilmişti. Benm konuştuğum salonda biz üstü açtık fln dedi basim yapıldı anadolu yakasından avrupa yakasına 3 araba misafir geldi salon dar ve  polis bastı.  Ablam olmasa onca insan ceza yiyecekti.  Alır ablamın arkadaşı diye es geçildi herkes evine döndü bnm için çok üzücü unutlmayan bir kına oldu ve içine de kaldı 
0 oy
(763 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Düğünümde çiçek atmaya kürsüye çıkarken garsonun ayağı kayıp bana çelme takmıştı ve ben herkesin içinde düşmüştüm ve eşim kaldırmıştı hiç bişey olmamış gibi devam ettik hiç gelin odasına bile çıkmadım insanlar noldu noldu demesin diye ertesi gün dört tane ağrı kesici almıştım ağrıdan duramayıp yan tarafıma düşmüştüm düğünüm Ağustos’ta oldu ve yağmur yağmış tenteyi açmışlar ama yere su dökülmüş garsonlar üstünden silmiş oraya garsonda sağolsun tam ordan geçip kramponlar kızak gibi kayınca bana uçtu adam
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Gelin alıcı da beni çok ağlattılar sanki cenaze evi gibiydi sonra kayınvaldemlerin evine gittik dini nikahı kıydık oradaki misafirlerle öpüştük sarıldık o kadar çok terlemiştim o kadar çok sıcaktı ki gelinliği çıkarıp duş almıştım :D sonra da kuaföre gitmiştik :D

0 oy
(301 puan) tarafından
Eşim hediyelik kına tepsisini çocuklara  dağıtıp havaya firlatmisti komiklik olsun diye oda ablamın omzuna gelmişti baya gülmüştü herkes bide benden yaş ca büyük kuzenim gelmişti hoş geldin diye tolaşmistik kına bitene kina bitene kdr benle tripliydi
0 oy
(5,536 puan) tarafından
Olmaz mı 

Salondan geldik dış çekime gittik her yerim dağılmış sağdıcımda hiç umrunda değil insan bı düzeltir neyse kameraman sürekli gelinin boyu sizden uzun dedi halbuki aynı boydayiz ve duvağım felan dağılmış neyse sonra eve geldik ben gelinliğimi kocamdan önce çıkarttım çıkaran da yine sağdıcım :D yüz görümlüğü de gitti hiç aklıma gelmediydi benim bana sonradan niye çıkarttın diyolar o zaman niye demediniz dedim artık :D
0 oy
(7,036 puan) tarafından

Düğünde değil ama kınamda sandalyeye otururken eteğim kalkmıştı bacaklarımın yarışı dışarda kalmıştı ve kamerada çıkmış o yüzden kinami kimseye göstermiyorum utanıyorum sonradan gelip duzeltmislerdi ay çok utanç vericiydi 

Ve yine kınamda testi kırılınca çocuklar üzerine ususmus kinalihima basmislardi kurtulana kadar anlık çatladı ahahhaah eşim itumus bana gülüyordu 
0 oy
(11,399 puan) tarafından

Kuaförden çıktım eşim makyajımı abartı buldu ona sinirlendim baba evine koydu beni sandalyeleri önümden bi cekisim var kamera çekmiş bunu :D

Kinaligimin fermuarı patladı 2 3 kere diktik ancak tuttu ama kına bitene kadar öldüm öldüm dirildim :D

0 oy
(618 puan) tarafından
Komik değilde üzücü benim çeyiz arabamda eşyalarım düşmüştü çok zarar yok ama güzelim setlere birşey olacak diye cnm çıktı :)
0 oy
(161 puan) tarafından
Ayyyy komik değil de gıcık, nikahta kocamın ayağına bascaktım kayınvalidem kulağıma eğilip basma oğlumun ayağına acır dedi ayyyyyyyyyy gerizekalı maymun 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 497 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.
0 oy
34 cevap 317 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 501 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu