+1 oy
496 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ay eşimgil tarafından bir adam gizlice içki sokmuştu düğün salonuna, arka koltukta zukkumlanmış Zil zurna sarhoş :D dur birazcık oynayam demiş Tam benim karşıma çıktı oynayacaktı ki adam düşmesin mi? Bende öldü sandım ciddi, sonra kalkmaya çalışıyor düşüyor kalkmaya çalışıyor düşüyor davulcuda garibim kendine öyle oyun yapıyor sanıyor, düğün videomda bile o adam en çok yer alıyor hahaha bide soranlara Gelinin akrabası demiş Görümcenin kocası yalancı meğerseki utancından bizim taraftan diyememiş, dedim köynemyi giyin :D

21 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Konvayda her arabyla Binişimde kafamı vuruyodm kamerada hep çekmiş saolsn :) 
tarafından
Hahhaaha ben öyle hiç yaşamadım ama gelinliğim eşimin üstüne çıkıyordu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Komik an yok ama eltimin kızı 2 yaşında merdivenden düşmüştü iki basamaklı merdiven büyük değil ama kafası birazcık yarılmıştı dans esnasinda
tarafından
Yaaaaa kuzum ya talihsiz kaza işte, eşimin ağzına 1 dilim pastayı sokmayı çalıştığımı bilirim düğünde ne çektirdim adama ya :)
0 oy
tarafından
Düğün olmadı nikah oldu kıyıldı gelini tebrik edebilirsiniz dedi memur kafamı bir çevirdim babam bakıyor sakın öpme öpme dedim eşime asker arkadaşı gibi tebrik ettik bir birimizi :D
tarafından
Hahahahahahahaa benim babişim düğünüme gelemedi Eniştemle 6 milyar para yollamış düğünde tak diye işte eşimin cebine onu koymuşlardı, bu yönden içim buruk
tarafından
Allah babişine sağlık sıhhat versin uzun ömürlü olsun üzülme
tarafından
Amin kuzum, Oda çok üzüldü babamın sayesinde bir çırpıda koltuk takımlarının borcunu falan öyle kapatmıştık, eşim polis ya biz düğünden önce almadık koltukları düğünden sonra aldık Eşimin düğün izni 5 gündü mecbur öyle oldu, o kadar masraf etti ki babam, hatta herkesi şok etmişti bir çırpıda gelinin babası o kadar para taktı diye, ama adam üzüldüğü için elinde ne kadar varsa yollamış tabi isterlerse Trilyon yollasın gelemediği için hep utandı ve buruk
tarafından
Haklısın oda ayrı bir üzüntü yaşamıştır
0 oy
tarafından

nikah yaptik bir sarki verdim calinsin die calindi ama ardindan calinacak sarki yerine mezdeke sarkisi caldi :D ledbihlerle adam ne dedi ne konustu hatirlamiyorum:D

tarafından
Ben olsam üstlerine uçardim
tarafından
nikah memeruyla oturduk kalkilmaz ki ordan, adam zorla mi evleniyor die gider :)
0 oy
(731 puan) tarafından
Nikah salonundan çıkınca eşim arabaları karıştmışmış  2 side bayaz benzer araç olunca nasıl becermişse kafa nerelere gittiyse artık başka bir gelin arabasına binmiş aklı havada kocam 
tarafından
Heyecandan o heyecandan :d
(85 puan) tarafından
Sesli güldüm:))
(731 puan) tarafından
Allahtan yanlış anlaşılmadı karşı tarafla düğün günümüz rezil olurdu aksine millet gülmekten çatladı eli ayağıda titriyor heycandan kafası gitmiş iyice
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyiymiş o da. Kaynana takıda elimi öptü en komik bu
tarafından
Değişik bir durum :d seni başımın üstünde taşıcam demiş işte
(13,202 puan) tarafından
Çoook taşıdı sorma kırıldı
tarafından
Ah ah bu kaynanalar gelinlerden ne isterler bilmem ki
(13,202 puan) tarafından
Ah bilsem
0 oy
(580 puan) tarafından

Bizimde konvoyda arabalar resmen çarpışan arabalar gibiydi bilerek hepsi birbirine girdi kimse aldırış etmedi daha üstüne bir de oynadilar:D şimdi olsa düğünümü daha farklı isterdim bazı adetlerimiz fazla gereksiz geliyor.

tarafından
Sizi görseler şehir magandası diye show tv ye atarlardı :D
0 oy
(48,693 puan) tarafından
gelin çiçeğini atcam derken kibarcik dusmustum☺️
tarafından
Hunharca mı kibarca mı :D
(48,693 puan) tarafından
kibarca ☺️ çoğu kisi anlamadi bile
0 oy
(95 puan) tarafından

Düğün yerine nikah yaptık nikah memuru bana hazır mısın dediğinde evet demiştim henüz sormadım sen şimdiden evet dedin demişti koca delisi gibi gözüktüm belki komik gelmeyebilir ama eşimle bana çok komik gelmişti :)

tarafından
Kız niye komik gelmesin öyle bir masada karı koca olmayı kabul ediyor musun demeden önce evet dersen tabi alay ederler :D
(95 puan) tarafından
Eveeeeeeeet dedim ama aslında hazırmısın sorusuna evet demiştim :D sonra nikah kıyıldı hadi öpsene oğlum dedim :D buda çok komikti
tarafından
Hahahahahajaaj eşimde beni öpmüştü benim bir bakışım var sanki zorla evlenmiş gibi hahaha görsen yarılırsın
(95 puan) tarafından
Eminim çok komik bir andır :)
0 oy
(109 puan) tarafından
Benim hep tacım düşüyordu takiyordum her poz verisimde etrafıma dönüşümde gözüme iniyordu en son çıkarıp ablama uzattım bazı fotoğraflarım taçlı bazısı taçsız:))
0 oy
tarafından
Dış çekime eşimle tek gittik stres kavga her şey vardı yolda düğün konvoyu gördük eşim korna çaldı onlar da bize eşlik etti sonra otobüs şoförü tır şoförü tek olduğumuzu anladılar başladılar korna çalmaya üstüne önde bir araba bizi durdurdu önümüzü kesti meğer digerk konvoyla karıştırmış eşine diyor bunlarda benle sen gibi tek başına çekime gitmişler para almayalım bunlardan diye videoya almıştım ozaman çok güzel ve komikti:)
tarafından
Karıştırması çok komiğime gitti kız :D
tarafından
Öyle vala en eglendigim zamandı ya düğünde berbattı
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Gelinliğim tutuştu hahah
tarafından
Kız nasıl becerdin nasıl :D
(2,898 puan) tarafından
Şu yere konulan şeyler var ya ateş gibi çıkıyor ismini unuttum dans ederken gelinlik düşürmüş onu yandi söndürmeye falan çalışıyorlar
0 oy
tarafından

Düğün bitince kaynanamın evine gittik bütün misafirler orda kendi evimize geçmeyi bekliyoruz yalın akrabalar kaldı kaynanam salona girdi baklavaları şerbetini kavanozlara koymuş bana uzatıyor bende bakıyorum anlamadım eşimin teyzesi bu ne abla dedi tatlının şerbeti ziyan olmasın götürsün evine demişti :Dallahım millet Bi gülüyo bide elime tutışturdu şerbeti sonra biri gelip aldı elimden hala düşünüyorum ne alaka yani :D

tarafından
Hahhaha kız karı demek istemiş ki ilk gecenizde için enerji olur mu dedi bilmem ki :D
tarafından
Puhahahahha halbuki enerjiye ihtiyacımız yok ama bilemedi demekki :) :)
(85 puan) tarafından
Hahahaj agzımız tatlı olsun ye belki verdi ;)çöpe gitmesin midene gitsin diye:))
(224 puan) tarafından
Çok güldüm ya tövbe tövbe gelinlikle daha eve gitmeden ne kavanozu yaa:))))
0 oy
(465 puan) tarafından
Eşime Evet dedigimiz mikrofana  burasi mı laa diye sorup evet demiştim herkezde duymuştu :D xkdkskkskss 
(253 puan) tarafından
Allah canını almasın kızımı emziriyorum kızım uyuycakti bunu okurken bi güldüm kız uyandi
(465 puan) tarafından
Vidyo yuklense vidyoyu atacam daa bi görrrr :D
(253 puan) tarafından
Valla atabilirsen ay ya çok güzel olur hala aklıma geldikçe gülüyorum kızım uyandı demistim ya dün ben gülünce babasida uyuyordu diğer odada o bile kahkahami duydu geldi ya
(465 puan) tarafından
Hahahah dur deniycem bekle :D
(253 puan) tarafından
Bekliyorum canim
0 oy
tarafından

Düğünden önce defalarca provaya gittik düğün salonunun giriş yeri uzun böyle kırmızı halısı felan var, düğün günü geldi çattı ben yürüyemedim gelinlik bildiğin ayağıma dolandı, bütün salon simsiyah oldu beyaz ışık bizim üstümüzde ne utanmıştım o günü ya tarlatanım kırılmıştı bide fafsfsfs bide bide üstüne çok hastaydım 2 defa salonda lavaboya istifra etmeye gitmiştim:D

0 oy
tarafından
Gelin damat sahneye çıksın dedi arkadaşı 5 günluk evliydi onlar çıktı oynadı hahahah 
(253 puan) tarafından
Ha ya buda komikmis
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bekar olan bir arkadasim cocukluk arkadasim var o bana taki toreni zamaninda ceyrek altin takmisti. Kameraciya dedi ki cek abi gecsin kayitlara bende aynisini isterim diyor. Sonra tekrar cek cek diyor kameracida dalga gecti zum da yapimi diyor ve yakinlastiriyor iyice. Cok gulmustum o zaman dugun cd si izleyince hala gulerim.:)  sonuc mu arkadasim hala bekar evlenemedi 
0 oy
(73 puan) tarafından
Bizde eşimle ilk dansımızı ettik ikinci danstada bizimle beren çiftler dans etti benim duvagim 3 metre kadardı çekim için  diktirmistim artik dansımızı ettik tam yerimize geciyorduk ki akrabalardan bir kadın bayada kilolu bir kadın duvagima bastı ve benim kafam arkaya doğru yattı:D videodada tam net çıkmış yani
0 oy
(350 puan) tarafından

Ay ben koronadan evlendim salonda pasta vs Her şey yasaktı sadece su verildi salonda. Evde de yemek vermiştik eve gelenlere. Neyse salonda adam dedi ki maket pasta kesmek ister misiniz hani anı olarak kalsın videonuzda falan. Biz de tamam dedik. Zaten düğün 1 saat. Biz girdik dans ettik iki oyun havası çaldı oynadık. Pasta kestik. Takı oldu bitti. Pastayı kestik sonra takıyı anons ettiler. Herkes pasta bekliyo:D beklediler beklediler baktılar ki pasta yok takısını veren tebrik eden gitti :D kuzenim var bi tane diyo sana bi daha güvenmem asla pasta yicez sandık su içtik gidiyoruz diyo :D

0 oy
(224 puan) tarafından
Bizimde düğünde pasta kestik eşimle birer çatal aldık tabi garsonda yanımızda duruyor sonrasinda peçete uzattı bize ağzımı sildim ve baktım elini uzatmış bana tebrik ediyor dedim herhalde bende elini sıktım sonra eşim ve garson gülmeye başladılar megersem garson elimdeki kirli peçeteyi alıp çöpe atmak için elini uzatmış beş yıl oldu eşim hala söyler ve güler çokta komik olmuştu o zmn ve kamera çekmişti ama sonra salon sahibi eşime demistiki yengenin çok komik vi hareketi var kameraya takılmis silmişiz orayı diye esimde keşke silmeseydiniz izler izler gulerdik demişti:)

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,432 göst.
+1 oy
20 cevap 446 göst.
0 oy
39 cevap 882 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 392 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,928 cevap

34,874 kullanıcı

...