0 oy
1,430 göst.
Diğer kategorisinde (7,292 puan) tarafından

Heeeyyyoooooo milletttttt bbbeeeennnnnn gggeeeelllldddiiiiimmmmmm:D

Evet düğünde yaşadığınız komik yada rezil bi anınız oldumu :angel:gecenin sohbeti olsunduuu

Benim düğünüm olmadı onun için pas geçiyorum :ermm:

Evettt dökülün bakemmm:woot:

57 Cevaplar

+3 oy
(6,441 puan) tarafından
G.rizekalı kameraman her şarkıya eşlik etmiş ve bütün düğünüm boyunca videoda onun bed sesini dinledik
(6,441 puan) tarafından
Ciddi anlamda alttan müzik az adamın sesi çok geliyor :)
(2,374 puan) tarafından
Bende sesli güldüm buna ya :Dd
(7,249 puan) tarafından
Neyse üzülme benim dugundede media mark reklami cikip cikip durdu bakmadan almam diyo ya bide :))
(3,604 puan) tarafından
Hahahahahahah ayyyy çok fena
(386 puan) tarafından
Kiz Allah seni koptum resmen;)
-Reklam-
+1 oy
(462 puan) tarafından
Dayım kameraca para verip " hep beni çek " demişti :)') düğünüm dayımdan ibarer :)') ahahahah 
(7,292 puan) tarafından
Hahahah :D hiç sizi çekmemişmi
(13,202 puan) tarafından
İçmiş mi çok ki :)
(462 puan) tarafından
Yok kız ne içmesi ya dayım kendini çok sever :)')  bizide çekmiş ama  misafir olarak sanki tek dayım var gibi :)
(1,389 puan) tarafından
Ahahhaahahha
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaynanam elimi öptü takıda. Kaçıncıya söylüyorum bilmem ama en komiği bu ☺️
(11,217 puan) tarafından
Aaa benımki de istemede babamın verdiğini öğrenince öptü: D ama onlarda sevgı gözterisi
(13,202 puan) tarafından
Kafası karıştı heyecandan kuzenim diyo ooo iyi hadi iyisin öptürdün elini. Ama keşke olay ondan ibaret olsa.
Evet bazı yerlerde saygı oluyor abi diyorlar büyük olsalar bile abla falan diyorlar hatta
(48,671 puan) tarafından
☺️☺️☺️kadin demis yerime geçiyorsun helal sana ver elini opeyim ☺️
(13,202 puan) tarafından
Amaann İkbal öpse ne olur öpmese biliyorsun az çok halimizi ☺️
(930 puan) tarafından
Bukemedigi eli öpmüş kadın
+1 oy
tarafından
Evden çıkarken kolumda dayım vardi evin dışında merdiven var millet birikmiş Gelin alınacak diye hoca dua okumadan arabaya binilmiyormus ben ne bileyim küçüktüm daha merdivenin yari yerine geldik hoca başladı duaya ben aşağı adım atmaya çalışıyorum dayım kolumdan asiliyor adam dua bitsin diye bekliyormuş bende yaa dayı bıraksana ben evleniyorum arabaya bincem yaa dedim halen utanıyorum adamdan
(7,292 puan) tarafından
Ahhahah :D
(2,709 puan) tarafından
Buna çok güldüm :))
tarafından
Allah hep güldürsün inşallah ☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Darbe oldu bundan daha beter ne olabılır ki:/
(7,292 puan) tarafından
://// Allah'ım birdaha yaşatmasın ülkemize milletimize
0 oy
tarafından
Annemin babamın elini öpmeden çıktım sonradan aklıma geldi. Cok acele ettirdiler 
(7,292 puan) tarafından
Ayyyy üzücü ya
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Agustosun ortasinda kasirga cikti firtina dugunum mahvoldu hatirlamak bile istemiyorum yagmur camur ne ararsan vardi bide kir dugunuydu allah teee orda belami vermiste evlenme diye bakma bu mal kulu anlamamis :))
(8,925 puan) tarafından
Bütün mesajlar arka arka siralanmis buna resmen bile bile lades denir :)))))
(7,121 puan) tarafından
Yade sana dedim de bende siralayinca bayağı olay yaşamışım :):)
(2,687 puan) tarafından
Dugunde kullanilacak malzemeleri getirecek adamlar yolda kaza yapmis onlar oyle gitti bir gun oncesi kinalik altina ayakkabi bulamadik oyle rezil oldum kina yakilacak attilar ortuyu kafaya yapişti takma kirpik pullarina kurtaran yok yağmur yagdi diye orkestracilar toplandi gidiyo oyle bi dava oldu biz mahsur kaldik arabada dış cekim gecikti fotografci yerimize başkasini aldi onlar gelenece oldu akşam apar topar mahallenin bi kucuk dugun salonuna tiktilar dugun salonu demeye bin şahit boş bi oda işte aceleyle kinaliklar karişmiş eldivenlerin biri yesil biri kirmizi yaa cok sey var yazmayla bitirememmmmmmmm ahh ahhh
(1,248 puan) tarafından
Anamm kız herşeye rağmen pes etmemişsn yeminle helal olsun :)) ben olsam bu olmadı baştan alalım derdim
(2,687 puan) tarafından
Dedim dedim tepimdim anira anira agladim :)))) ertesi gune erteleyin dugun mugun yok dedim sumugum aka aka goturduler o salona işte yarim yamalak bir dugunum oldu yaslilar evde kaldi kizlar salona geldi arabasi olan birakti gitti kaderime tukuruyum dugunumu bile izlerken hala sinirim zipliyo
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Olmadı :ermm::ermm: uff güzel değildi.

(7,292 puan) tarafından
Ney olmadı olaymi dugunmi
(1,752 puan) tarafından
Düğün oldu canım. Olay olmadı ama yorgundum çekimden dolayı o yüzden güzel geçmedi yani.
0 oy
(341 puan) tarafından
Bizim  görmemiş kara cahiller gelin konvoyunin onunu kesti diye koca adami dovmuslerdi 

cok üzülmüştüm 
(7,292 puan) tarafından
Abooo kim dövdü kız
(341 puan) tarafından
Kaynatam kaynim halasinun kocasi amcası oglu garibqn adama cullandilar
Neymiş  20 lira para beğenmemiş sadaka niyetine o gun icin hadi 50 100 verin Rabbim kimseyi gormemislerle karsilastirmasin
Kına gecemd3 kina yakmaaya gelirken getirdikleri kuruyemisleri yüklenip hucum edip geri götürdüler misafirlwrimize dogru duzgun ikram edemedik
0 oy
(448 puan) tarafından

18 yaşında evlendimm 

Kına günümde kınayi yakmislar geline şarkısı çalmıştı bende bağıra bağıra ortaya çıkıp söylemiştim. Annem o kadar oynama deyince bende bağırarak bugün benim günüm demiştim CD de ne yaptıysam görünüyor 

Düğün gününde de eşimi ortaya aldılar bende hızlıca hemen kocisimin karsisna gecip oynamıştım ahahahahah 
Şimdi diyorm ki ne yaptım lann benn
(7,292 puan) tarafından
Hahaha :Der bikere evleniyoruz lafını sonuna kadar yaşamış sin
(448 puan) tarafından
Yaa ama ben çok abarttım kız düğünde kına da falan birkaç defa zılgıt çektmmm oynarken :))
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim düğünümden bir hafta önce oldu. İki hafta önce davetiyler dağıtıldı. Annemin tarafından baya yaşlı akraba , tanıdık vardı eski kafa ile düşünüp hani davetiye verilir sonra ki hafta sonu düğün olur ya onlarda o hafta sonu düğün var diye düğün yerine gidip bizi aramislardi kimse yok nerdesiniz diye . Biz şok olmustuk . Annem dedi düğün haftaya haftasonu . Düğün yerimde çok merdiven vardı zor inip çıkmışlar bir daha düğün zamanj tekrar gelemeyiz dediler :D  annemde eve davet etti düğün günü düğüne gelmediler önceki hafta eve gelip takıyı vermişlerdi :D 
(7,292 puan) tarafından
Ahhaahah :D
(179 puan) tarafından
Bizde de böyle :DD
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Bizim burda adettir kına gecesi günü müjde yastığı kız tarafından parayla satın alınır oğlan babasina 2 katına satılır 

Ama eşimin babası yoktu abisine satarlardi kesin

Eşim de görümcemin oğluna demiş git sen al getir geldi kardeşim de demiş ki ver hediyesini yani ücretini yoksa vermem demiş Buda kall geri git:D gelmiş eşime demiş bunlar para istiyor bıraktım geldim :D eşim demiş sa.lak adet usulü öyle kendisi de 1 yıllık evliydi onda da aynısı olmuştu demiş ben ne bilim bana kimse demedi 

Kac saatlik yola bir sürü mazot yakmıştı boşuna eşime dedim bosver daha ben yollarım kına sonunda annenle :angel:

Düğünüm de de salondan çıktık baktım araba mezarlığa gidiyor noluyor lan dedim kayinpederim ölmüş ona mi götürüyorlar beni yoksa başka bir adet mi var ne şaşkınlıkla bakıyorum türbe var burda mezarlığın yanında meğer ona gidiyormuşuz dua ettik geldik 

Ama rezalet olan şey ise stüdyo ya gidecez çekim için saat 5 e kadar elektrik yoktu :ermm: düğün için kameraman ayarlanmıştık o cekti dışarı da bizi ay çiçek tarlasında buğday tarlasında filan 

(7,292 puan) tarafından
Ahahaha çiçek tarlası guzellllmisd :D
0 oy
(279 puan) tarafından
Düğünüm hem ist.hem mardinde oldu ve köy düğününe daha önce gitmemiştim esim kürt biz foto çekiminden geldikki kapının önünde yığınla kadın meğersem bana kına gecesi yapiyoarmis haberim yok tabi arabayı görünce gelin geldi diyerek şarkılar türküler zildiklar falan biz kapıyı actik eşime sordular gelin hangisi diye esim beni gösterdi pantolonlu gelinmi olur dediler :))) dedim kına gecemden haberim yoktu kusura bakmayın  :))  tabi hemen içeri gidip hazırlandım herseye yabancıydik ama çok güzeldi 
(7,292 puan) tarafından
Sjjsjsj habersiz yaparlarsa olacağı o
0 oy
(219 puan) tarafından

Düğün salonuna giriş yapmak için asansörle üst kata çıkacaktık ve asansörde kalmıştık eşimle ikimiz herkes toplanmıştı biraz uğraştan sonra acabilmislerdi:D

(7,292 puan) tarafından
Ayyy olaya gel :D
(219 puan) tarafından
Bahşiş için bilerek bıraktıklarını sanmislardi hatta ama gerçekten bozulmuş asansör bı çıktık herkestehem merak hem gülüyorlar değişik bı aynıydı bizim için
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Hiç komik bir şey olmadı:(, aklıma geldikçe keşke kaçsaydım düğünden diyorum 
(7,292 puan) tarafından
:(((((
(2,297 puan) tarafından
:'((((((((( ppppplpp
0 oy
(606 puan) tarafından
Bizim evimiz erzurumdaydı düğün ıspartada oldu ama esim ordada ev yaptırdı ikimiz için neyse  sabaha bal ayına gidecez aklımda gidip uyumak var ne ilk gecesi falan aklımdan geçmiyo bile neyse düğün  bitti  gece saat 1 geldim eve geldik bi baktım eltim görümcem kaynanam abileri babası yiğenleri geldiler oturdular saat 2 gibi yemek getirin  dediler ben şok neyse yemek yediler baktım çay demeye başladılar saat oldu mu 3 buçukk altın paralar geldi saydılar 4 bućukdu pislikler defolup gitti bende girdim yattım uyudum sabah 10 a kadar 
(7,292 puan) tarafından
Ayy ne alaka yani enişte birşey demedimi
(606 puan) tarafından
Yokkk ne diyecek gidin de gerdeğe mi girelim öküzlük onlarda
(1,253 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaa gerçekten gorgusuzluk adetleri öyle miymiş
(606 puan) tarafından
Yok kendileri türünün son ornegi orangutan familyası
0 oy
(1,405 puan) tarafından
beni çifte telliye kaldırdılar eşimle oynamaya kaynanam önüme geçti eşimle oynadı orta da mal gibi kaldım ağlayasım geldi ben mi rezil oldum o mu rezil bilemem. düğün günümde görümcem de nikahında giydiği beyaz elbiseyi giymişti. kendimi kötü hissettim bildiğin gelinlik gibiydi cunku
(7,292 puan) tarafından
Ay fesatliga bakkk
(582 puan) tarafından
Gelinden başkası beyaz giymez, görgüsüzlük ayıp resmen
0 oy
(650 puan) tarafından

Halayda yere kapaklanmam:P

(7,292 puan) tarafından
Yok artık cidenmi
(650 puan) tarafından
Çok ciddi hemde kameranın tam önünde :) yalnız düşünce hızla kalkıp ortaya geçiyorum :) ahaha güya çaktırmyrm
(7,292 puan) tarafından
Hahaaah :D ay ne güzel olayalr bunlar ozendimm :(( :D
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kardeşim oynayacaktı kaynimda istek şarkı olmayacak diye uyarmış kardeşim kavga etmişti büyük abisi eşimin m.ikrop tamam bitti bitti diye düğünü 10 da bitirmişti gösteriş budalası s.alak m.al 
(7,121 puan) tarafından
her zman yaptığını yaptı sustu :) videoyu bile izleyemiyorum onun yüzünden dengsiz. P.islik ay çok sinir geldi üstüme bak gene
(2,785 puan) tarafından
Ordan bi beddua salsaydın asko hahaha töbe yarabbim aşko kuşko kadına bu yapılır mı nalet olası geberik
(7,121 puan) tarafından
Geberik  mı kahkaha attım  sinirin üstüne beeee :) kaynanam inadına kırmızı baş örtüsünü unuttum dedi .... Kına gecesine kına vermemişler bize evdede yoktu kına yakamadim gelinliği dikmemisler kuaförde kollarını diktik yukarda yadeye dedimde hatırlayınca bendede bayağı olay olmuş ... Ama ben öncesinde kaçtım kimse duymadan düğün yaptık nişanlıma kaçtım cehalet işte
(2,785 puan) tarafından
Bacım o ara bi ekmek kıraydınız bu ne musubetsizlik
(7,121 puan) tarafından
Söyleyince fark ettim o an hemen çaresine baktık duvak örttüm ne bilim takilmadim çok ama siralayinca çıkmış bayağı bişey :):)
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Full yağmur yağmıştı ya, bide kına yakılırken dj mi diyim müziği ayarlayan kişi bi türlü kınayı getir aney şarkısını bulamadı mal mal hareketli bi şarkı çalıyor duygusal moda bile sokturmadı beni, kınayı başımda çeviriyolar ama oynak şarkı calıyor düşün ay tam rezillik, köyde yaptılar kına düğün aynı gün oldu :)))
(7,292 puan) tarafından
Agah :D adamın kafa karışmış

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 495 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 494 göst.
0 oy
43 cevap 498 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...