0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kızlar napiyorsunuz gün içinde banada fikir olsun ya çok zorlanıyorum

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı abisi olduğu için oyalama derdi olmuyor ☺️
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Oğlum 2bycuk yaşında sabahtan akşama kadar türlü türlü şeyler yapıyoruz işte uydurmaca oyunlarda dahil :D 
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Babasının peşinde şuan da top oynuyirlar evin icinde:P

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Vala sarma sardım yaprak yedi durdu gitti oyun oynadı. Günlük hava güzelse park market yapioz oyun oynuoz bu şekilde enerjileri bitmio anam sırf yorulsun die parka götürüyorm 2 yasinda
0 oy
(4,983 puan) tarafından
2 ablası var onlarla uğraşıyor oyuncakları ve ben akşamda babası geldimi bir takım tamir işleri yaptırıyor babaya paşam  böyle gün geçirip duruyoruz ☺️
0 oy
(6,234 puan) tarafından
Ablası var ablası ile bayağı oynuyorlar yani İkisi birbirine uyanıyor iyi oldu iş oldular aralarında bir buçuk yaş var
0 oy
(974 puan) tarafından
Aşırı yaramaz ve çok konuşan bir çocuk beraber temizlik yapıyoruz konuşuyoruz sonra bakıyorum beni terk etmiş yatak odasında oynuyor bakıyorum ordan da gitmiş abisinin çalisma masasına çıkmış kitap alıp guyaa okuyor ara ara kardeşine noo diye bağırıp ayaklarından sürüklediğini görüyorum sürekli konuşuyor anne anne hiç bitmiyor bisiklet biniyor bu aralar hasta olduğu için pek dışarıya çıkamıyor bunun gibi bir sürü şey ara ara evde kaos ve benim cikdirmalarimla gün bitiyor ha bu arada yatak ve koltuklardan atlamada var
0 oy
(10,080 puan) tarafından

26aylik benimde. Gunde 2 defa kesin disari cikiyoruz. En az 1er saatten 1.5 saat falanda oglen uykusu kafadan 4 saat oyle gidiyo :) sonra bogusmaca. Saklambac. Arabalarla kaza yapma oyunu :D biraz telefona bakiyo. Biraz sarki acip dans ediyoruz derken bakiyorum aksam olmus

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Etkinlik kitaplarını veriyorum saatlerce yapıyor çok seviyor :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sabah büyük kjzimj okula bırakıp gelince 3 yaşındakinin kahvaltisini falan veriyorum 6 aylık bebeğim var onla ilgileniyorum o yerken onu da yediriyorum falan sonra bebeğimi uyuturken ona biraz telefon veya tablet veriyorum bebeğim uyuyunca işlerimi yapmaya çalışıyorum kısa Aralık'ta kizimda peşimde yardım ediyo dolaniyo falan zaten sonra ablası geliyor okuldan 5 yaşında oda onla oynuyolar arada kavga ediyolar öyle geciyo 3 çocuk arasında dönüp duruyorum yedir içir giydir yıka onlarla kendim oturup evcilik vs oynamaya her an fırsat bulamıyorum ama beraber biseyler yapıyoruz illaki iş yaparken mesela diyorum hadi komşu olalım ben evde yemek yapıyım sen bana gel falan mutfakta yemek yapıyom bebeğime bakiyom o da bebeğini aliyo yanıma geliyo sohbet ediyoruz öyle oyaliyorum :D
0 oy
(160 puan) tarafından
daha 3 umuze.var ama oarka goturuyorum markete giidyoruz tvden niloya aciyorum bide boyamalari var onlari karaliyor öyle yani bende hamileyim 8 aylik fazla oyun oynayamiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 226 göst.
0 oy
17 cevap 147 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde heygirls (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 293 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu